Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 12:53. Дата останніх змін - 03-09-2026, 12:53

Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем), колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка для забору капілярної крові, 0,2 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, без капіляру; Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: фторид натрію та К3 ЕДТА, колір кришки: Сірий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір кришки: Білий, стерильна; Пробірки типу Eppendorf: поліпропіленові, нестерильні, об’єм 1.5 мл; Пробірка 10 мл, нестерильна, розмір: 16х100, форма дна: конічна, край пробірки: прямий, без градуювання

Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13... Державна закупівля - UA-2026-09-03-006574-a Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька міська лікарня" Бучацької міської ради від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-006574-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-008475-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
168000
168 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька міська лікарня" Бучацької міської ради
ЄДРПОУ:02000547 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна ПАВЛЮК
Телефон:+380962727005
E-mail:bukhlikzak@ukr.net
Місцезнаходження:
48402, Україна, Тернопільська область,місто Бучач, Вул.Шухевича-генерала, буд. 48
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 12:53
по 08-09-2026, 00:00

Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна

6 000
штука
48402 , Україна , Тернопільська область , Чортківський район, місто Бучач , вулиця Генерала Шухевича, будинок ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
НаповнювачК2 ЕДТАвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Колір кришкиБузковийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Об'ємвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна03-09-2026, 12:52
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна

3 600
штука
48402 , Україна , Тернопільська область , Чортківський район, місто Бучач , вулиця Генерала Шухевича, будинок ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Колір кришкиБлакитнийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Об'ємвід 2.7 до 2.7мілілітрАктивна03-09-2026, 12:52
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем), колір кришки: Червоний, стерильна

9 600
штука
48402 , Україна , Тернопільська область , Чортківський район, місто Бучач , вулиця Генерала Шухевича, будинок ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х100від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
НаповнювачАктиватор згортання (кремнезем)від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Колір кришкиЧервонийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Об'ємвід 6.0 до 6.0мілілітрАктивна03-09-2026, 12:52
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пробірка для забору капілярної крові, 0,2 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, без капіляру

1 000
штука
48402 , Україна , Тернопільська область , Чортківський район, місто Бучач , вулиця Генерала Шухевича, будинок ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм, мл0.2від 1Активна03-09-2026, 12:52
НаповнювачЕДТА К3від 1Активна03-09-2026, 12:52
Колір кришкиБузковийвід 1Активна03-09-2026, 12:52
Наявність наповнювачаТакАктивна03-09-2026, 12:52
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:52
Наявність капіляруНіАктивна03-09-2026, 12:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: фторид натрію та К3 ЕДТА, колір кришки: Сірий, стерильна

200
штука
48402 , Україна , Тернопільська область , Чортківський район, місто Бучач , вулиця Генерала Шухевича, будинок ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Наповнювачфторид натрію та К3 ЕДТАвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Колір кришкиСірийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Об'ємвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна03-09-2026, 12:52
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір кришки: Білий, стерильна

3 600
штука
48402 , Україна , Тернопільська область , Чортківський район, місто Бучач , вулиця Генерала Шухевича, будинок ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х100від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Наповнювачбез наповнювачавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Колір кришкиБілийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Об'ємвід 6.0 до 6.0мілілітрАктивна03-09-2026, 12:52
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Пробірки типу Eppendorf: поліпропіленові, нестерильні, об’єм 1.5 мл

2 000
штука
48402 , Україна , Тернопільська область , Чортківський район, місто Бучач , вулиця Генерала Шухевича, будинок ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьНестерильнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Матеріал пробіркиПоліпропіленвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:52
Об'єм1.5мілілітрАктивна03-09-2026, 12:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Пробірка 10 мл, нестерильна, розмір: 16х100, форма дна: конічна, край пробірки: прямий, без градуювання

2 000
штука
48402 , Україна , Тернопільська область , Чортківський район, місто Бучач , вулиця Генерала Шухевича, будинок ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма днаКонічнавід 1Активна03-09-2026, 12:52
Край пробіркиПрямийвід 1Активна03-09-2026, 12:52
СтерильністьНіАктивна03-09-2026, 12:52
Об'єм, млвід 10.0 до 10.0мілілітрАктивна03-09-2026, 12:52
Діаметр пробірки, ммвід 16.0 до 16.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:52
Довжина пробірки, ммвід 100 до 100міліметрАктивна03-09-2026, 12:52
Наявність наповнювачаНіАктивна03-09-2026, 12:52
Наявність градуюванняНіАктивна03-09-2026, 12:52
Наявність кришкиНіАктивна03-09-2026, 12:52
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:53:33
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:52:37
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:52:37
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:52:37
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:52:37
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:52:37
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:52:37
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ