Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 12:41. Дата останніх змін - 03-09-2026, 12:41

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Клонідин таблетки по 0,15 мг; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Сальбутамол, розчин для інгаляцій, 2,5 мг/2,5 мл, по 2,5 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 5,0 мл; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Трисоль розчин для інфузій по 200 мл

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Клонідин... Державна закупівля - UA-2026-09-03-006307-a Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Клонідин таблетки по 0,15 мг; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Сальбутамол, розчин для інгаляцій, 2,5 мг/2,5 мл, по 2,5 мл; Еноксапарин від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-006307-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-007803-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 12:41
по 08-09-2026, 08:00

Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
155200
155 200 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради
ЄДРПОУ:26514713 Досьє YouControl
Контактна особа:Ірина Цинік
Телефон:+380671331620
E-mail:kmambulance353@gmail.com
Місцезнаходження:
29008, Україна, Хмельницька область,М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ , ВУЛ. ДЕПУТАТСЬКА БУД. 20
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула

2 000
штука
29008 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , вул. Депутатська, 20 ,
по 25-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
C01CA24
Класифікатор МНН(1)
epinephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEpinephrineвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно АТХC01CA24від 1Активна03-09-2026, 12:39
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Доза діючої речовини1.82 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Об'єм1 млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 12:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

6 000
штука
29008 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , вул. Депутатська, 20 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна03-09-2026, 12:39
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Об'єм1від 1Активна03-09-2026, 12:39
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 12:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл

5 000
штука
29008 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , вул. Депутатська, 20 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ketorolac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AB15від 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно МННKetorolacвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Доза діючої речовини30 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Об'єм1 млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 12:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Клонідин таблетки по 0,15 мг

1 000
штука
29008 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , вул. Депутатська, 20 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
clonidine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC02AC01від 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно МННClonidineвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 12:39
Доза діючої речовини0,15 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Тип пакуванняБлістер, Контурна чарункова упаковкавід 1Активна03-09-2026, 12:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

100
штука
29008 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , вул. Депутатська, 20 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
lidocaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLidocaineвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно АТХN01BB02від 1Активна03-09-2026, 12:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 12:39
Об'єм2мілілітрАктивна03-09-2026, 12:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Сальбутамол, розчин для інгаляцій, 2,5 мг/2,5 мл, по 2,5 мл

500
штука
29008 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , вул. Депутатська, 20 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
salbutamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняНебула, Контейнер однодозовийвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Доза діючої речовини2,5 мг/2,5 млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Форма випускуРозчин для інгаляційвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно МННSalbutamolвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно АТХR03AC02від 1Активна03-09-2026, 12:39
Об'єм2.5мілілітрАктивна03-09-2026, 12:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 5,0 мл

40
штука
29008 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , вул. Депутатська, 20 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
enoxaparin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB01AB05від 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно МННEnoxaparinвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Доза діючої речовини10000 анти-Ха МО/млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Тип пакуванняФлакон, Флакон багатодозовийвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Об'єм5мілілітрАктивна03-09-2026, 12:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл

500
штука
29008 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , вул. Депутатська, 20 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOndansetronвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно АТХA04AA01від 1Активна03-09-2026, 12:39
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Об'єм2від 1Активна03-09-2026, 12:39
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 12:39
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Трисоль розчин для інфузій по 200 мл

400
штука
29008 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , вул. Депутатська, 20 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
electrolytes
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна03-09-2026, 12:39
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Натрію хлориду5 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Калію хлориду1 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Натрію гідрокарбонату4 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 12:39
Об`єм200мілілітрАктивна03-09-2026, 12:39
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна03-09-2026, 12:39
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:41:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:39:05
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:39:05
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:39:05
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:39:05
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:39:05
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:39:05
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ