Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 12:36. Дата останніх змін - 03-09-2026, 12:36

Медичні матеріали (шовний матеріал)

Медичні матеріали (шовний матеріал)... Державна закупівля - UA-2026-09-03-006245-a Медичні матеріали (шовний матеріал) від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-006245-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-007922-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 12:36
по 08-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
345400
345 400 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:02000205 Досьє YouControl
Контактна особа:Мартинюк Іванна
Телефон:380979913744
E-mail:V.zakup@ukr.net
Місцезнаходження:
33010, Україна, Рівненська область,Рівне, вул.Олександра Олеся, будинок 12Б
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен монофіламентна, 5/0(1,0), 0,75 м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій

216
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір ниткиСинійвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип голкиКолючавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Матеріал ниткиПоліпропілен і поліетиленвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокДвох-голковавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Товщина нитки USP(EP)5/0(1,0)від 1Активна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність петліНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність насічкиНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина голкивід 26.0 до 26.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина ниткивід 0.75 до 0.75метрАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Нитка хірургічна стерильна з голкою: Полідіоксанон, Монофіламентна, USP(EP):3/0(2,0), 0,9м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий

108
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип згину голки1/2 колавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Матеріал ниткиПолідіоксанонвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип голкиКолючавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Колір ниткиФіолетовийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Товщина нитки USP(EP)3/0(2,0)від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокДвох-голковавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина голкивід 26.0 до 26.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина ниткивід 0.9 до 0.9метрАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність насічкиНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність петліНіАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 20, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій

216
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір ниткиСинійвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип голкиКолючавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Товщина нитки USP(EP)4/0(1,5)від 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокДвох-голковавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Матеріал ниткиПоліпропілен і поліетиленвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Наявність насічкиНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина голки20.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність петліНіАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина нитки0.9метрАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Нитка хірургічна стерильна з голкою: Полідіоксанон, Монофіламентна, USP(EP):4/0(1,5), 0,9м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий

108
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір ниткиФіолетовийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Товщина нитки USP(EP)4/0(1,5)від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип голкиКолючавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Матеріал ниткиПолідіоксанонвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип згину голки1/2 колавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокДвох-голковавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Довжина голкивід 26.0 до 26.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяТакАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність петліНіАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина ниткивід 0.9 до 0.9метрАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність насічкиНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Полідіоксанон, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 22, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий

108
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип голкиКолючавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Матеріал ниткиПолідіоксанонвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Товщина нитки USP(EP)4/0(1,5)від 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокДвох-голковавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Колір ниткиФіолетовийвід 1Активна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність петліНіАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина нитки0.9метрАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина голки22.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність насічкиНіАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Нитки хірургічні стерильні з голкою: матеріал полідіоксанон, монофіламентна, фіолетова, товщина USP(EP): 2/0(3,0), стерильна, довжина 0,15 м, біодеструктивна, одно-голкова, тип згину: 1/2 кола, довжина голки: 22 мм, тип голки: колюча

12
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип голкиКолючавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип згину голки1/2 колавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Матеріал ниткиПолідіоксанонвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокОдно-голковавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Колір ниткиФіолетовийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Товщина нитки USP(EP)2/0(3,0)від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Довжина голки22.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяТакАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина нитки0.15метрАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Нитки хірургічні стерильні з голкою: матеріал полідіоксанон, монофіламентна, фіолетова, товщина USP(EP): 3/0(2,0), стерильна, довжина 0,15 м, біодеструктивна, одно-голкова, тип згину: 1/2 кола, довжина голки: 26 мм, тип голки: колюча

12
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип згину голки1/2 колавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип голкиКолючавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Товщина нитки USP(EP)3/0(2,0)від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Колір ниткиФіолетовийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокОдно-голковавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Матеріал ниткиПолідіоксанонвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Довжина нитки0.15метрАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяТакАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина голки26.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Нитки хірургічні стерильні з голкою: матеріал полідіоксанон, монофіламентна, фіолетова, товщина USP(EP): 3/0(2,0), стерильна, довжина 0,2 м, біодеструктивна, одно-голкова, тип згину: 1/2 кола, довжина голки: 26 мм, тип голки: колюча

12
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товщина нитки USP(EP)3/0(2,0)від 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип згину голки1/2 колавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Колір ниткиФіолетовийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Матеріал ниткиПолідіоксанонвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип голкиКолючавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокОдно-голковавід 1 до 1Активна03-09-2026, 12:35
Довжина нитки0.2метрАктивна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина голки26.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Полідіоксанон, Монофіламентна, 3/0(2,0), довжина нитки, 0,15, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 22, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, з насічкою, Фіолетовий

12
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товщина нитки USP(EP)3/0(2,0)від 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокОдно-голковавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип голкиКолючавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Матеріал ниткиПолідіоксанонвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Колір ниткиФіолетовийвід 1Активна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність насічкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність петліНіАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина голки22.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина нитки0.15метрАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 2/0(3,0), 0,9м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий

36
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиГліколат (90%)/L-лактат (10%)від 1Активна03-09-2026, 12:35
Товщина нитки USP(EP)2/0(3,0)від 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиПлетенавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип голкиКолючавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокОдно-голковавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Колір ниткиФіолетовийвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність петліНіАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина голки26.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність насічкиНіАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина нитки0.9метрАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяТакАктивна03-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен, Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, без покриття, Прогресивно-вигнута, довжина голки, 13, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій

36
штука
33010 , Україна , Рівненська область , Рівне , вул. Олександра Олеся, буд. 12 Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиПоліпропілен і поліетиленвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип згину голкиПрогресивно-вигнутавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Кількість голокДвох-голковавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Колір ниткиСинійвід 1Активна03-09-2026, 12:35
Товщина нитки USP(EP)6/0(0,7)від 1Активна03-09-2026, 12:35
Тип голкиКолючавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Структура ниткиМонофіламентнавід 1Активна03-09-2026, 12:35
Наявність голкиТакАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність петліНіАктивна03-09-2026, 12:35
СтерильністьТакАктивна03-09-2026, 12:35
БіодеструкціяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність покриттяНіАктивна03-09-2026, 12:35
Наявність насічкиНіАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина нитки0.75метрАктивна03-09-2026, 12:35
Довжина голки13.0міліметрАктивна03-09-2026, 12:35
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:36:43
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:35:43
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Оскільки замовнику невідомо точної дати підписання договору, зазначаємо кількість днів від поточної дати оголошення закупівлі до кінця року.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          119
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:35:55
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:35:55
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:35:55
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:35:55
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:35:55
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ