Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 12:03. Дата останніх змін - 03-09-2026, 12:03

Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Ацикловір таблетки по 200 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг, Кеторолак таблетки,вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 160 мг, Аторвастатин, таблетки, по 20 мг, Ацетилцистеїн таблетки по 600 мг, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 5 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 10 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Сульфаметоксазол/триметоприм таблетки по 400 мг/80 мг, Валсартан/гідрохлортіазид 80 мг/12.5 мг таблетки в/о, Валсартан/гідрохлортіазид таблетки 160 мг/12,5 мг

Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Ацикловір таблетки по 200 мг, Валсартан,таблетки, вкриті п... Державна закупівля - UA-2026-09-03-005520-a Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Ацикловір таблетки по 200 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг, Кеторолак таблетки,вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 160 мг, від замовника ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-005520-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-006886-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
215415.89
215 415,89 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:14321618 Досьє YouControl
Контактна особа:Бузницька Наталія Василівна
Телефон:380445277756
E-mail:NBuznytska@dpsu.gov.ua
Місцезнаходження:
03083, Україна, Київська область,Київ, вул. Ягідна, 58
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 12:03
по 08-09-2026, 09:00

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Кеторолак таблетки,вкриті плівковою оболонкою по 10 мг

500
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ketorolac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AB15від 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННKetorolacвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Аторвастатин, таблетки, по 20 мг

3 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
atorvastatin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAtorvastatinвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно АТХC10AA05від 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Контурна чарункова упаковка, Стрип, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Ацикловір таблетки по 200 мг

2 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
aciclovir
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ05AB01від 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини200 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННAciclovirвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Сульфаметоксазол/триметоприм таблетки по 400 мг/80 мг

1 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини400 мг/80 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННSulfamethoxazole and trimethoprimвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно АТХJ01EE01від 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл

100
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
glucose
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно АТХB05CX01від 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини400 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Об'єм10від 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 160 мг

3 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
valsartan
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09CA03від 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННValsartanвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини160 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг

3 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
valsartan
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09CA03від 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННValsartanвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини80 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Валсартан/гідрохлортіазид таблетки 160 мг/12,5 мг

3 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09DA03від 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННValsartan and diureticsвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини160 мг/12,5 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Валсартан/гідрохлортіазид 80 мг/12.5 мг таблетки в/о

3 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09DA03від 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННValsartan and diureticsвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини80 мг/12.5 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 10 мг/160 мг/12,5 мг таблетки

3 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
valsartan, amlodipine and hydrochlorothiazide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно АТХC09DX01від 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННValsartan, amlodipine and hydrochlorothiazideвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини10 мг/12.5 мг/160 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 5 мг/160 мг/12,5 мг таблетки

3 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
valsartan, amlodipine and hydrochlorothiazide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09DX01від 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННValsartan, amlodipine and hydrochlorothiazideвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини5 мг/12.5 мг/160 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 10 мг

3 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
lercanidipine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLercanidipineвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно АТХC08CA13від 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Ацетилцистеїн таблетки по 600 мг

1 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
acetylcysteine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістер, Саше, Стрип, Тубавід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно МННAcetylcysteineвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно АТХR05CB01від 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, Таблетки шипучі, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини600 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг

6 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
clopidogrel
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННClopidogrelвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно АТХB01AC04від 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини75 мгвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 12:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

2 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна03-09-2026, 12:03
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Об'єм1від 1Активна03-09-2026, 12:03
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 12:03
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна03-09-2026, 12:03
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:03:56
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:03:20
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:03:21
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:03:21
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:03:21
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:03:21
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 12:03:21
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ