Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 12:02. Дата останніх змін - 03-09-2026, 12:02

Стерилізатор паровий Vacuclave, 49 кг або еквівалент, пристрій для пакування в наборі (з тримачем рулонів та диспансером для барабанів, металевий лоток, кріплення лотка)

Стерилізатор паровий Vacuclave, 49 кг або еквівалент, пристрій для пакування в наборі (з тримачем рулонів та диспансером для барабанів, металевий лото... Державна закупівля - UA-2026-09-03-005491-a Стерилізатор паровий Vacuclave, 49 кг або еквівалент, пристрій для пакування в наборі (з тримачем рулонів та диспансером для барабанів, металевий лоток, кріплення лотка) від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-005491-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 12:02
по 09-09-2026, 13:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 13:00
по 14-09-2026, 09:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 11:21

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
271458
271 458 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 357,29 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:14323385 Досьє YouControl
Контактна особа:Клімчук Ольга Романівна
Телефон:380679246329
E-mail:o.klimchuk@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1. Стерилізатор паровий Va ...
271 458 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 11:21
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Стерилізатор паровий Vacuclave, 49 кг або еквівалент

1
штука
Україна Львівська область Львів
по 30-11-2026
33191000-5
Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

пристрій для пакування в наборі (з тримачем рулонів та диспансером для барабанів, металевий лоток, кріп-лення лотка)

1
штука
Україна Львівська область Львів
по 30-11-2026
33191000-5
Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:02:34
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:02:24
          Тип документа: Критерії оцінки
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Критерії оцінки
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:02:24
            Критерії оцінки
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:02:24
              Інші
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Інший
                публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:02:24
                Інший
                публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:02:24
                  Тип документа: Тендерна документація
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Тендерна документація
                    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:02:24
                      Тип документа: Проект договору
                        Файл
                        Тип
                        Приватність
                        Стан
                        Дата та час
                        Дії
                        Проект договору
                        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:02:24
                          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ