Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 11:58. Дата останніх змін - 03-09-2026, 11:58

ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Vinorelbine концентрат для розчину для інфузій, 10 мг/мл, по 5 мл; Ibuprofen розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Calcium folinate розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 20 мл; Ibandronic acid таблетки, по 50 мг; Docetaxel концентрат розчину для інфузій, 20 мг/мл, по 4 мл)

ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Vinorelbine концентрат для розчину для інфузій, 10 мг/мл, по 5 мл; Ibuprofen розчин для інфузій 4мг... Державна закупівля - UA-2026-09-03-005388-a ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Vinorelbine концентрат для розчину для інфузій, 10 мг/мл, по 5 мл; Ibuprofen розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Calcium folinate розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 20 мл; Ibandronic acid таблетки, по 50 мг; Docetaxel концентрат розчину для від замовника ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ МЕДИЧНОЇ РАДІОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ ІМ. С.П. ГРИГОР'ЄВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-005388-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-005001-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 11:58
по 08-09-2026, 09:00

4.1. Товар поставляється за попередньою письмовою заявкою Замовника, відправленою на електронну адресу або месенджер телефонного номеру Постачальника (вказаним в підпункті 11.19 Договору), в кількості та у строки, що не перевищують 2 (двох) календарних днів з моменту отримання Постачальником цієї заявки. Дата поставки може бути відтермінована за згодою сторін. 4.2. Приймання-передача товару проводиться виключно протягом робочого часу установи Замовника та здійснюється уповноваженими представниками Сторін за актом приймання-передачі або накладними, у яких зазначаються: назва і походження товару, номер, серія, кількість, виробник Товару і його офіційна та поштова адреса, місце виробництва Товару, ціна за одиницю Товару з ПДВ та сума з ПДВ (обов’язково зазначити ставку ПДВ 20% чи 7%). У разі виявлення недостачі товару, його некомплектності, відсутності документів підтверджуючих якість товару або невідповідності умовам договору складаються відповідні акти за підписами уповноважених осіб, які здійснювали приймання-передачу товару, який є підставою для повернення усієї серії Товару Постачальнику. Постачальник самостійно та за свій рахунок, проводить розвантажування товару до місць використання (зберігання) товару (кімната 125). 4.3. Місце поставки товарів: Постачальник забезпечує поставку товару за власний рахунок на склад Замовника за адресою: 61024 м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 82 (до місця зберігання товару кімната 125). 4.4 Строк поставки товару - до 31 грудня 2026 року включно. 4.5. Постачальник (уповноважена особа Постачальника) попередньо повідомляє Замовника (уповноважену особу Замовника) у письмовому вигляді засобами електронного зв’язку (e-mail чи за месенджером телефонного номеру) не менше, ніж за 1 (один) робочий день, про дату та орієнтовний час поставки Товару. 4.6. Товар приймається: 4.6.1. за кількістю – згідно з Заявкою; 4.6.2. за якістю – згідно із сертифікатом якості та та/або іншими документами, наявність яких є обов’язковою умовою згідно чинного законодавства. 4.7. Постачальник зобов’язаний передати Замовнику товар, номенклатура, асортимент, кількість і якість якого відповідає умовам Договору та вимогам чинного законодавства України. 4.8. Товар має бути упаковано виробником або Постачальником, таким чином, щоб виключити псування або знищення його, на період від передачі до прийняття Товару Замовником. У разі виявлення недостачі чи пошкодження Товару, Замовник зобов'язаний скласти акт виявлених недоліків. В цьому випадку Постачальник повинен власними силами, засобами та за власний рахунок замінити його протягом 3-х робочих днів на якісний. 4.9. Товар повинен зберігатися та транспортуватися з дотриманням відповідних температурних умов, визначених в інструкції про використання. 4.10. При пошкодженні упаковок, порушенні умов транспортування і зберігання, відповідальність за зазначені ризики несе Постачальник. 4.11. Якщо фактичний строк поставки товару (з урахуванням строку заміни невідповідного Товару на відповідний) перевищує строк, визначений п. 4.1. Договору, - така поставка вважається простроченою. 4.12. Неякісний товар та/або товар, що не відповідає умовам Договору, Замовником не приймається і не оплачується. 4.13. Датою виконання Постачальником зобов’язань щодо поставки Товару у повному обсязі вважається дата надходження Товару у відповідній кількості та якості, що відповідає вимогам Договору, на склад Замовника. 4.14. У випадку ненадання всіх перелічених у даному розділі документів, а також поставки некомплектного товару, Товар вважається не поставленим і кінцевий строк розрахунку може переноситися до усунення недоліків. 3.1. Розрахунок з Постачальником за Товар здійснюється у національній валюті України шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на банківський рахунок Постачальника. 3.2. Оплата за товар, який поставлено Постачальником, проводиться за фактом поставки у строк до 14 робочих днів, у разі наявності та в межах відповідних асигнувань. 3.3. Замовник проводить розрахунки за Договором після отримання товарів, на підставі належно оформленої видаткової накладної або Акту приймання-передачі Товару. 3.4. У випадку затримки оплати товару Замовником через відсутність коштів на розрахунковому рахунку, Замовник зобов’язується провести оплату поставленого Постачальником товару протягом 14 робочих днів з дня надходження коштів на свій рахунок. При цьому штрафні санкції до Замовника не застосовуються. 3.5. Замовник не несе відповідальності за затримку банком (ДКСУ) перерахованих (списаних з рахунку Замовника) коштів, які не зараховані на рахунок Постачальника з вини банку (ДКСУ). 3.6. Замовник має право затримати оплату за Товар, якщо видаткові накладні чи Акт приймання-передачі товару не відповідають вимогам, передбаченим законодавством або містять помилки, чи розбіжності. Замовник зобов’язаний попередити Постачальника про недоліки у одержаних документах протягом 5 робочих днів із дня їх отримання. Подальший розрахунок буде здійснюватися тільки після виправлення помилок в первинних документах Постачальником. 3.7. Днем оплати поставленого Постачальником Товару є дата списання коштів з відповідних рахунків Замовника. 3.8. Усі платіжні документи за Договором оформлюються з дотриманням усіх вимог чинного законодавства України, що зазвичай ставляться до змісту і форми таких документів. Будь-який товар, що поставляється, не має бути походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/ Ісламської Республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
683130.84
683 130,84 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ МЕДИЧНОЇ РАДІОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ ІМ. С.П. ГРИГОР'ЄВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:02012177 Досьє YouControl
Контактна особа:Чалкова Галина Леонідівна
Телефон:380577255032
E-mail:imr-tender@ukr.net
Місцезнаходження:
61024, Україна, Харківська область,Харків, ВУЛИЦЯ Григорія Сковороди, будинок 82
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Вінорелбін, концентрат для розчину для інфузій, 10 мг/мл, по 5 мл

62
штука
61024 , Україна , Харківська область , Харків , ВУЛИЦЯ Григорія Сковороди, будинок 82 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
vinorelbine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННVinorelbineвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Класифікація згідно АТХL01CA04від 1Активна03-09-2026, 11:58
Форма випускуКонцентрат для приготування розчину для інфузій, Концентрат для розчину для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Об'єм5мілілітрАктивна03-09-2026, 11:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл

200
штука
61024 , Україна , Харківська область , Харків , ВУЛИЦЯ Григорія Сковороди, будинок 82 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна03-09-2026, 11:58
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Тип пакуванняКонтейнер, Флаконвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Об'ємвід 100.0 до 100.0мілілітрАктивна03-09-2026, 11:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Кальцію фолінат, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 20 мл

200
штука
61024 , Україна , Харківська область , Харків , ВУЛИЦЯ Григорія Сковороди, будинок 82 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
calcium folinate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCalcium folinateвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Класифікація згідно АТХV03AF03від 1Активна03-09-2026, 11:58
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Тип пакуванняАмпула, Флакон, Флакон склянийвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Об'єм20мілілітрАктивна03-09-2026, 11:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ібандронова кислота, таблетки, по 50 мг

1 380
штука
61024 , Україна , Харківська область , Харків , ВУЛИЦЯ Григорія Сковороди, будинок 82 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ibandronic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННIbandronic acidвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Класифікація згідно АТХM05BA06від 1Активна03-09-2026, 11:58
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна03-09-2026, 11:58
Тип пакуванняБлістервід 1Активна03-09-2026, 11:58
Доза діючої речовини50 мгвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Доцетаксел, концентрат, 20 мг/мл, по 4 мл

97
штука
61024 , Україна , Харківська область , Харків , ВУЛИЦЯ Григорія Сковороди, будинок 82 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
docetaxel
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDocetaxelвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Класифікація згідно АТХL01CD02від 1Активна03-09-2026, 11:58
Форма випускуКонцентрат для приготування розчину для інфузій, Концентрат для розчину для інфузійвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна03-09-2026, 11:58
Об'єм4мілілітрАктивна03-09-2026, 11:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:58:50
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:58:43
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за товар, який поставлено Постачальником, проводиться за фактом поставки у строк до 14 робочих днів, у разі наявності та в межах відповідних асигнувань. У випадку затримки оплати товару Замовником через відсутність коштів на розрахунковому рахунку, Замовник зобов’язується провести оплату пос ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          14
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Товар поставляється за попередньою письмовою заявкою Замовника, відправленою на електронну адресу або месенджер телефонного номеру Постачальника (вказаним в підпункті 11.19 Договору), в кількості та у строки, що не перевищують 2 (двох) календарних днів з моменту отримання Постачальником цієї заявки. ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:58:43
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:58:43
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:58:43
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:58:43
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:58:43
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ