Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 11:38. Дата останніх змін - 03-09-2026, 11:38

Тетрациклін мазь очна 10 мг/г туба 5 г; Біцилін-3 порошок для суспензії для ін'єкцій 600 000 ОД в флаконі; Бензилпеніцилін, порошок для розчину для ін'єкцій 1 000 000 ОД у флаконі

Тетрациклін мазь очна 10 мг/г туба 5 г; Біцилін-3 порошок для суспензії для ін'єкцій 600 000 ОД в флаконі; Бензилпеніцилін, порошок для розчину для ін... Державна закупівля - UA-2026-09-03-004751-a Тетрациклін мазь очна 10 мг/г туба 5 г; Біцилін-3 порошок для суспензії для ін'єкцій 600 000 ОД в флаконі; Бензилпеніцилін, порошок для розчину для ін'єкцій 1 000 000 ОД у флаконі від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Великомихайлівська багатопрофільна лікарня” Великомихайлівської селищної ради Одеської області від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-004751-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-006150-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 11:38
по 08-09-2026, 00:00

Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
26500
26 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Великомихайлівська багатопрофільна лікарня” Великомихайлівської селищної ради Одеської області
ЄДРПОУ:01998727 Досьє YouControl
Контактна особа:Олена ЦУРКАН
Телефон:+380485921286
E-mail:v-mih.crb@ukr.net
Місцезнаходження:
67100, Україна, Одеська область,Роздільнянський район, селище Велика Михайлівка, вул. Центральна, буд. 248
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Тетрациклін, мазь очна, 10 мг/г, по 5 г

5
штука
67100 , Україна , Одеська область , Роздільнянський район, селище Велика Михайлівка, вул. Центральна, 248 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
tetracycline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTetracyclineвід 1Активна03-09-2026, 11:38
Класифікація згідно АТХS01AA09від 1Активна03-09-2026, 11:38
Форма випускуМазь очнавід 1Активна03-09-2026, 11:38
Доза діючої речовини10 мг/гвід 1Активна03-09-2026, 11:38
Тип пакуванняТубавід 1Активна03-09-2026, 11:38
Вага5грамАктивна03-09-2026, 11:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бензатину бензилпеніцилін порошок для суспензії для ін'єкцій 600000 ОД

100
штука
67100 , Україна , Одеська область , Роздільнянський район, селище Велика Михайлівка, вул. Центральна, 248 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
comb drug
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННComb drugвід 1Активна03-09-2026, 11:38
Класифікація згідно АТХJ01CE30від 1Активна03-09-2026, 11:38
Форма випускуПорошок для суспензії для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 11:38
Доза діючої речовини600000 ОДвід 1Активна03-09-2026, 11:38
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 11:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Бензилпеніцилін порошок для розчину для ін'єкцій по 1000 000 ОД

500
штука
67100 , Україна , Одеська область , Роздільнянський район, селище Велика Михайлівка, вул. Центральна, 248 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBenzylpenicillinвід 1Активна03-09-2026, 11:38
Класифікація згідно АТХJ01CE01від 1Активна03-09-2026, 11:38
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна03-09-2026, 11:38
Доза діючої речовини1 000 000 ОДвід 1Активна03-09-2026, 11:38
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна03-09-2026, 11:38
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:38:42
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:38:01
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:38:02
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:38:02
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:38:02
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:38:02
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:38:02
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ