Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 11:48. Дата останніх змін - 03-09-2026, 11:48

Засоби для догляду за малюками

Засоби для догляду за малюками... Державна закупівля - UA-2026-09-03-004623-a Засоби для догляду за малюками від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Садівської сільської ради Сумського району Сумської області від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-004623-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-005531-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 11:48
по 08-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
57421.26
57 421,26 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Садівської сільської ради Сумського району Сумської області
ЄДРПОУ:44082564 Досьє YouControl
Контактна особа:Онищенко Віктор
Телефон:380668219192
E-mail:scpmsd2021@ukr.net
Місцезнаходження:
42343, Україна, Сумська область,Сумський район, село Сад, вул.Паркова, будинок 2А
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Підгузки для дорослих

1 680
штука
40007 , Україна , Сумська область , Суми , вул. 3-й Парковий проїзд, 8 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендMavi Beyazвід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
Охоплення талії до (см)від 150.0 до 150.0сантиметрАктивна03-09-2026, 11:34
Поглинання, млвід 1700.0мілілітрАктивна03-09-2026, 11:34
Охоплення талії від (см)від 110.0сантиметрАктивна03-09-2026, 11:34
Кількість одиниць в упаковцівід 30штукаАктивна03-09-2026, 11:34
Кількість крапельвід 8.0штукаАктивна03-09-2026, 11:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пелюшки одноразові

810
штука
40007 , Україна , Сумська область , Суми , вул. 3-й Парковий проїзд, 8 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Стерильністьнестерильнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна03-09-2026, 11:34
Кількість одиниць в упаковцівід 30штукаАктивна03-09-2026, 11:34
Довжинавід 90 до 90сантиметрАктивна03-09-2026, 11:34
Абсорбуючий матеріалТак, НіАктивна03-09-2026, 11:34
Водонепроникна зворотня сторона пелюшкиТак, НіАктивна03-09-2026, 11:34
Поглинаннявід 950.0 до 950.0мілілітрАктивна03-09-2026, 11:34
Ширинавід 60 до 60сантиметрАктивна03-09-2026, 11:34
Адгезивний крайТак, НіАктивна03-09-2026, 11:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Урологічні прокладки

195
штука
40007 , Україна , Сумська область , Суми , вул. 3-й Парковий проїзд, 8 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтатьЧоловічівід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
БрендSENIвід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
Кількість крапель2.5від 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
Кількість одиниць в упаковцівід 15штукаАктивна03-09-2026, 11:34
Поглинання, млвід 120.0мілілітрАктивна03-09-2026, 11:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Підгузки для дорослих

150
штука
40007 , Україна , Сумська область , Суми , вул. 3-й Парковий проїзд, 8 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендFlexiвід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
ВидПідгузки-трусикивід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:34
Охоплення талії до (см)від 150.0 до 150.0сантиметрАктивна03-09-2026, 11:34
Охоплення талії від (см)від 110.0сантиметрАктивна03-09-2026, 11:34
Кількість одиниць в упаковцівід 30штукаАктивна03-09-2026, 11:34
Кількість крапельвід 6.0штукаАктивна03-09-2026, 11:34
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічний Видалено03-09-2026, 11:37:51
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічний Видалено03-09-2026, 11:41:38
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:48:09
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:36:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:37:03
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:37:03
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:37:03
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:37:03
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:37:03
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ