Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 23:46. Дата останніх змін - 02-09-2026, 23:46

33600000-6 — Фармацевтична продукція (Триттіко (тразодон) (Trazodone) таблетки 150 мг, Буспірон (Buspirone) таблетки по 10 мг, Есциталопрам (Escitalopram) таблетки по 10 мг, Сертралофт (Sertraline) таблетки/капсули по 50 мг, Проксетин (Paroxetine) таблетки по 20 мг, Пантопразол (Pantoprazole) 20 мг табл., Ліприл (Lisinopril) 20 мг, Медогістин (Betahistine) таблетки по 16 мг, Меліксол (meloxicam) розчин для ін'єкцій 10 мг/мл по 1,5 мл, №5, Лорноксикам (lornoxicam), таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 8 мг, Німесулід (nimesulide), гранули (порошок гранульований) для оральної суспензії, 100 мг/2 г, по 2 г, Прегабалін, капсули, по 75 мг (Pregabalin), Прегабалін, капсули, по 150 мг (Pregabalin))

33600000-6 — Фармацевтична продукція (Триттіко (тразодон) (Trazodone) таблетки 150 мг, Буспірон (Buspirone) таблетки по 10 мг, Есциталопрам (Escitalop... Державна закупівля - UA-2026-09-02-014708-a 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Триттіко (тразодон) (Trazodone) таблетки 150 мг, Буспірон (Buspirone) таблетки по 10 мг, Есциталопрам (Escitalopram) таблетки по 10 мг, Сертралофт (Sertraline) таблетки/капсули по 50 мг, Проксетин (Paroxetine) таблетки по 20 мг, Пантопразол (Pantoprazole) 20 мг від замовника Державний заклад «Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна» Міністерства охорони здоров’я України» від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-014708-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-018032-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 23:46
по 05-09-2026, 00:00

поставка - місто ОДЕСА

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
387850.47
387 850,47 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Державний заклад «Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна» Міністерства охорони здоров’я України»
ЄДРПОУ:22872893 Досьє YouControl
Контактна особа:Ільченко Дарія Вікторівна
Телефон:+380665518334
E-mail:ilchenkodaria1978@gmail.com
Місцезнаходження:
04075, Україна, м. Київ,місто, вул. Лінія 7, буд. 25
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Тразодон таблетки по 150 мг

2 000
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN06AX05від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННTrazodoneвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуТаблетки пролонгованої дії, Таблеткивід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини150 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Буспірон таблетки по 10 мг

2 000
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN05BE01від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННBuspironeвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Есциталопрам, таблетки, по 10 мг

2 800
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN06AB10від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННEscitalopramвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблетки, що диспергуються, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Сертралін, таблетки/капсули, по 50 мг

3 000
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN06AB06від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННSertralineвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою, Капсули, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини50 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пароксетин таблетки, 20 мг в блістері

3 000
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN06AB05від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННParoxetineвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пантопразол таблетки по 20 мг

3 000
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPantoprazoleвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно АТХA02BC02від 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуТаблетки, гастрорезистентні, Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчиннівід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Лізиноприл таблетки по 20 мг

1 200
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09AA03від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННLisinoprilвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Бетагістин таблетки по 16 мг

3 000
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN07CA01від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННBetahistineвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини16 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Мелоксикам розчин для ін'єкцій 10 мг/мл по 1,5 мл

200
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно АТХM01AC06від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННMeloxicamвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Об'єм1.5мілілітрАктивна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Лорноксикам, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 8 мг

1 000
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLornoxicamвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно АТХM01AC05від 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини8 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Німесулід, гранули (порошок гранульований) для оральної суспензії, 100 мг/2 г, по 2 г

2 100
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AX17від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННNimesulideвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуГранули для приготування оральної суспензії, Порошок гранульований для оральної суспензії, Гранули, Гранули для оральної суспензіївід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини100 мг/2 гвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняПакет однодозовий, Сашевід 1Активна02-09-2026, 23:43
Вага2грамАктивна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Прегабалін, капсули, по 75 мг

1 680
штука
04075 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN03AX16від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННPregabalinвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуКапсули тверді, Капсуливід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Блістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини75 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Прегабалін, капсули, по 150 мг

3 000
штука
65015 , Україна , Одеська область , місто Одеса , Французький бульвар, 85 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN03AX16від 1Активна02-09-2026, 23:43
Класифікація згідно МННPregabalinвід 1Активна02-09-2026, 23:43
Форма випускуКапсули тверді, Капсуливід 1Активна02-09-2026, 23:43
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Блістервід 1Активна02-09-2026, 23:43
Доза діючої речовини150 мгвід 1Активна02-09-2026, 23:43
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 23:46:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 23:43:45
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:43:43
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:43:43
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:43:43
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:43:43
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:43:43
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ