Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 23:41. Дата останніх змін - 02-09-2026, 23:41

Пластир медичний, стерильний, бактерицидний, 5.5 см х 1.9 см, на полімерній основі, з абсорбуючою подушкою,гіпоалергенний (дитячий з малюнками), Пластир медичний, стерильний, бактерицидний, гіпоалергенний, з абсорбуючою подушечкою, основа: тканна, 2.5 х 7.6 см (код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (33141110-4 Перев’язувальні матеріали)) (Код НК 024:2023 - 44990 - Лейкопластир для поверхневих ран; Код НК 031:2024 - M0599 - МЕДИЧНІ ПЛАСТИРІ – ІНШЕ)

Пластир медичний, стерильний, бактерицидний, 5.5 см х 1.9 см, на полімерній основі, з абсорбуючою подушкою,гіпоалергенний (дитячий з малюнками), Пласт... Державна закупівля - UA-2026-09-02-014704-a Пластир медичний, стерильний, бактерицидний, 5.5 см х 1.9 см, на полімерній основі, з абсорбуючою подушкою,гіпоалергенний (дитячий з малюнками), Пластир медичний, стерильний, бактерицидний, гіпоалергенний, з абсорбуючою подушечкою, основа: тканна, 2.5 х 7.6 см (код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-014704-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-018070-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 23:41
по 05-09-2026, 10:00

Строк поставки товару: протягом 5-ти робочих днів з дати отримання замовлення поданого засобами електронного зв’язку. При поставці товару Постачальник повинен надавати копії документів що засвідчують якість товару - сертифікат якості та або декларацію відповідності із зазначенням товаровиробника та номеру серії. Місце поставки (передачі) товарів 82200, Львівська обл., Дрогобицький район, м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Розрахунки за товар проводяться Замовником за фактом отримання товару, на умовах відстрочки платежу терміном до 15-ти банківських днів з дати отримання товару (партії товару). Оплата за поставлений товар здійснюється шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника згідно видаткових накладних.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2850
2 850 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:45582433 Досьє YouControl
Контактна особа:Ірина Мацькович
Телефон:380956415501
E-mail:matskovuch@gmail.com
Місцезнаходження:
82200, Україна, Львівська область,Трускавець, вул.Данилишиних, будинок 62
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пластир медичний, стерильний, бактерицидний, гіпоалергенний, з абсорбуючою подушечкою, основа: тканна, 2.5 х 7.6 см

2 500
штука
82200 , Україна , Львівська область , Трускавець , вул.Данилишиних, будинок 62 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипМедичнийвід 1Активна02-09-2026, 23:41
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна02-09-2026, 23:41
ОсноваТканнавід 1Активна02-09-2026, 23:41
ВидСмужкавід 1Активна02-09-2026, 23:41
БактерицидністьТакАктивна02-09-2026, 23:41
Наявність абсорбуючої подушкиТакАктивна02-09-2026, 23:41
ГіпоалергенністьТакАктивна02-09-2026, 23:41
Довжина7.6сантиметрАктивна02-09-2026, 23:41
Ширина2.5сантиметрАктивна02-09-2026, 23:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пластир медичний, стерильний, бактерицидний, 5.5 см х 1.9 см, на полімерній основі, з абсорбуючою подушкою,гіпоалергенний

500
штука
82200 , Україна , Львівська область , Трускавець , вул.Данилишиних, будинок 62 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипМедичнийвід 1Активна02-09-2026, 23:41
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна02-09-2026, 23:41
ОсноваПолімернавід 1Активна02-09-2026, 23:41
ВидСмужкавід 1Активна02-09-2026, 23:41
БактерицидністьТакАктивна02-09-2026, 23:41
Наявність абсорбуючої подушкиТакАктивна02-09-2026, 23:41
ГіпоалергенністьТакАктивна02-09-2026, 23:41
Довжинавід 5.5 до 5.5сантиметрАктивна02-09-2026, 23:41
Ширинавід 1.9 до 1.9сантиметрАктивна02-09-2026, 23:41
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 23:41:19
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 23:41:11
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за товар проводяться Замовником за фактом отримання товару, на умовах відстрочки платежу терміном до 15-ти банківських днів з дати отримання товару. Оплата за поставлений товар здійснюється шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника згідно видаткових накладних.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Строк поставки товару: протягом 5-ти робочих днів з дати отримання замовлення поданого засобами електронного зв’язку. При поставці товару Постачальник повинен надавати копії документів що засвідчують якість товару - сертифікат якості та або декларацію відповідності із зазначенням товаровиробника т ... Більше

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:41:11
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:41:11
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:41:11
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:41:11
          Способи підтвердження:
          Заява
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:41:11
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ