Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 17:11. Дата останніх змін - 02-09-2026, 17:11

Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл, Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг, Аргінін гідрохлорид, розчин для інфузій, 42 мг/мл по 100 мл, Розувастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг, Диклофенак гель/мазь 50 мг/г по 50 гр, Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл, Тіотриазолін, краплі очні, 10 мг/мл по 5 мл, Метформін таблетки/капсули по 1000 мг

Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл, Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г, Епінефрин 1.82 мг/м... Державна закупівля - UA-2026-09-02-013055-a Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл, Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг, Аргінін гідрохлорид, розчин для інфузій, 42 мг/мл по 100 від замовника МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НОВІ САНЖАРИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-013055-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 17:11
по 07-09-2026, 00:00

Товар не може бути походженням з російської федерації/республіки білорусь./ ісламської республіки іран. Оплата кожної партії товарів Покупцем здійснюється протягом 10-ти робочих днів з моменту фактичного отримання товару та накладної, шляхом перерахуванням грошей платіжними дорученнями на розрахунковий рахунок Продавця. Продавець здійснює поставку товару за власний рахунок Покупцеві з дати заявки, а у разі необхідності у коротший термін з моменту отримання заявки, але не пізніше ніж до 25.09.2026

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
75052.58
75 052,58 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НОВІ САНЖАРИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:14323563 Досьє YouControl
Контактна особа:Марина Євтушенко
Телефон:380661480423
E-mail:medcentrns@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Розувастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг

600
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026
Класифікатор МНН
rosuvastatin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC10AA07від 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно МННRosuvastatinвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 17:11
Доза діючої речовини в кожній одиниці20 мгвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 17:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл

200
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026
Класифікатор МНН
electrolytes in combination with other drugs
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytes in combination with other drugsвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно АТХB05BB04від 1Активна02-09-2026, 17:11
Сорбітолу60 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Натрію лактату19 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Натрію хлориду6 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Кальцію хлориду дигідрату0.1 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Магнію хлориду гексагідрату0.2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Об`єм200мілілітрАктивна02-09-2026, 17:11
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 17:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг

56
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026
Класифікатор МНН
rivaroxaban
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB01AF01від 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно МННRivaroxabanвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 17:11
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 17:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Тіотриазолін, краплі очні, 10 мг/мл по 5 мл

5
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХS01XAвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно МННTiazotic acidвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуКраплі очнівід 1Активна02-09-2026, 17:11
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Об'ємвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна02-09-2026, 17:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г

10
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026
Класифікатор МНН
comb drug
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD03AXвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно МННComb drugвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуМазьвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Доза діючої речовини7,5 мг/40 мгвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Об'єм40 гвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняТубавід 1Активна02-09-2026, 17:11
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 17:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл

20
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняКонтейнер, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Об'ємвід 100.0 до 100.0мілілітрАктивна02-09-2026, 17:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Метформін таблетки/капсули по 1000 мг

60
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026
Класифікатор МНН
metformin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA10BA02від 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно МННMetforminвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 17:11
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 17:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Диклофенак гель/мазь 50 мг/г по 50 гр

10
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026
Класифікатор МНН
diclofenac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM02AA15від 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно МННDiclofenacвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуГель, Мазьвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Доза діючої речовини50 мг/гвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняКонтейнер, Туба, Туба алюмінієвавід 1Активна02-09-2026, 17:11
Вага50грамАктивна02-09-2026, 17:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Аргінін гідрохлорид, розчин для інфузій, 42 мг/мл по 100 мл

50
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026
Класифікатор МНН
arginine hydrochloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННArginine hydrochlorideвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно АТХB05XB01від 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Доза діючої речовини42 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Об'єм100від 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула

10
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 25-09-2026
Класифікатор АТХ(0)
C01CA24
Класифікатор МНН(1)
epinephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEpinephrineвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Класифікація згідно АТХC01CA24від 1Активна02-09-2026, 17:11
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Доза діючої речовини1.82 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Об'єм1 млвід 1Активна02-09-2026, 17:11
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 17:11
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 17:11:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 17:11:00
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата кожної партії товарів Покупцем здійснюється протягом 10-ти робочих днів з моменту фактичного отримання товару та накладної, шляхом перерахуванням грошей платіжними дорученнями на розрахунковий рахунок Продавця.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Продавець здійснює поставку товару за власний рахунок Покупцеві з дати заявки, а у разі необхідності у коротший термін з моменту отримання заявки, але не пізніше ніж до 25.09.2026

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          18
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 17:11:00
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 17:11:00
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 17:11:00
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 17:11:00
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 17:11:00
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ