Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:28. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:28

Фармацевтична продукція

Фармацевтична продукція... Державна закупівля - UA-2026-09-02-012109-a Фармацевтична продукція від замовника ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3080) від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-012109-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:28
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
182500
182 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3080)
ЄДРПОУ:08803827 Досьє YouControl
Контактна особа:Гутор Степан Степанович
Телефон:380674916462
E-mail:stepan.hutor@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ропівакаїн розчин для інфузій/ін'єкцій, 2 мг/мл по 100 мл

100
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ropivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННRopivacaineвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХN01BB09від 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуРозчин для ін'єкцій, Розчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Об'єм100від 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняКонтейнер, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 200 мл

100
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
bupivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBupivacaineвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХN01BB01від 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини2.5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняПляшка, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Об'єм200 млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Раміприл, таблетки, по 5 мг

1 200
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ramipril
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННRamiprilвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХC09AA05від 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини5 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Лізиноприл таблетки по 10 мг

900
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
lisinopril
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09AA03від 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННLisinoprilвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пасифлора сироп 5 мл/694,444 мг у фланоні по 100 мл

20
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
pasiflora incarnata
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN05CMвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННPasiflora incarnataвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуСиропвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини5 мл/694,444 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняФланонвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Об'єм100мілілітрАктивна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пасифлора таблетки по 100 мг

400
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
pasiflora incarnata
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN05CMвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННPasiflora incarnataвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблетки, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини100 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 100 мг/мл, по 2 мл

100
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
lidocaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLidocaineвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХC01BB01від 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 16:28
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Метформін таблетки/капсули по 1000 мг

300
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
metformin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA10BA02від 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННMetforminвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Еторикоксиб таблетки по 60 мг

350
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістер, Контурна чарункова упаковкавід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини60 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННEtoricoxibвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХM01AH05від 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Еторикоксиб таблетки по 120 мг

350
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістер, Контурна чарункова упаковкавід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини120 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННEtoricoxibвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХM01AH05від 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Серратіопептидаза таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні по 20 мг

600
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
serrapeptase
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННSerrapeptaseвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХM09ABвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою,кишковорозчиннівід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Пантопразол таблетки по 20 мг

560
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
pantoprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPantoprazoleвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХA02BC02від 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні, Таблетки, гастрорезистентнівід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Пілокарпін краплі очні, 10 мг/мл по 10 мл

3
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
pilocarpine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХS01EB01від 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННPilocarpineвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуКраплі очнівід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Об'єм10мілілітрАктивна02-09-2026, 16:28
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Прегабалін, капсули, по 75 мг

1 050
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
pregabalin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN03AX16від 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННPregabalinвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуКапсули, Капсули твердівід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістер, Контурна чарункова упаковкавід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини75 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Прегабалін, капсули, по 150 мг

1 050
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
pregabalin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN03AX16від 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННPregabalinвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуКапсули, Капсули твердівід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістер, Контурна чарункова упаковкавід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини150 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Розувастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг

1 400
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
rosuvastatin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC10AA07від 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННRosuvastatinвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини в кожній одиниці20 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Розувастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 10 мг

1 400
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
rosuvastatin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC10AA07від 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННRosuvastatinвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини в кожній одиниці10 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Офлоксацин краплі очні 3 мг/мл по 5 мл флакон

20
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOfloxacinвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХS01AE01від 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуКраплі очнівід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини3 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Кількість одиниць в упаковці1від 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Об'єм5 млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Офлоксацин мазь очна 3мг/г в тубі 3 г

20
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOfloxacinвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХS01AE01від 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуМазь очнавід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини3 мг/гвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняТубавід 1Активна02-09-2026, 16:28
Вага3грамАктивна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 1000 мл

50
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Об'єм1000 млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняПакетвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Аторвастатин, таблетки, по 10 мг

450
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
atorvastatin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAtorvastatinвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХC10AA05від 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Контурна чарункова упаковка, Стрип, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Аторвастатин, таблетки, по 20 мг

450
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
atorvastatin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAtorvastatinвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно АТХC10AA05від 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Контурна чарункова упаковка, Стрип, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл

500
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняКонтейнер, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Об'ємвід 100.0 до 100.0мілілітрАктивна02-09-2026, 16:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Сульфокамфокаїн розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 2 мл

50
штука
Україна , Львівська область ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
sulfocamphocain
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC01EBвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Класифікація згідно МННSulfocamphocainвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 16:28
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 16:28
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 16:28
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:28:33
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:28:24
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:28:24
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:28:24
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:28:24
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:28:24
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:28:24
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ