Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:00. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:00

Набір для катетеризації 1-канальний, катетер 6 Fr, довжина від 20 см, шприц 5мл, J провідник довжиною від 60 см; Набір для катетеризації центральних вен: Одноразовий, стерильний, 3-канальний, Розмір катетера, Fr: 12, Довжина 25 см, Об'єм шприца 5 мл, Тип провідника: J, Довжина провідника, 68 см, Розмір провідника 0.035 дюйм, Додаткові комплектації :Скальпель; Маска киснева одноразова, не стерильна, розмір 4, для дорослих, силікон, на гумових петлях (НК 024:2023 / НК 031:2024:16615-Комплект для катетеризації центральної вени/ C010299 ЦЕНТРАЛЬНІ ВЕНОЗНІ КАТЕТЕРИ;16615-Комплект для катетеризації центральної вени/ C010299 ЦЕНТРАЛЬНІ ВЕНОЗНІ КАТЕТЕРИ; 12557 — Маска для кисневої терапії/R03010201 - Дихальні/кисневі маски)

Набір для катетеризації 1-канальний, катетер 6 Fr, довжина від 20 см, шприц 5мл, J провідник довжиною від 60 см; Набір для катетеризації центральних в... Державна закупівля - UA-2026-09-02-011176-a Набір для катетеризації 1-канальний, катетер 6 Fr, довжина від 20 см, шприц 5мл, J провідник довжиною від 60 см; Набір для катетеризації центральних вен: Одноразовий, стерильний, 3-канальний, Розмір катетера, Fr: 12, Довжина 25 см, Об'єм шприца 5 мл, Тип провідника: J, Довжина провідника, 68 см, від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-011176-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-013130-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:00
по 07-09-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
329000
329 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:01280527 Досьє YouControl
Контактна особа:Ганна Свистун
Телефон:+380639681130
E-mail:tender4agmbkl@gmail.com
Місцезнаходження:
49102, Україна, Дніпропетровська область,місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БЛИЖНЯ, будинок 31
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Набір для катетеризації 1-канальний, катетер 6 Fr, довжина від 20 см, шприц 5мл, J провідник довжиною від 60 см

400
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вулиця Ближня, 31 ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використанняОдноразовийвід 1Активна02-09-2026, 15:59
Тип1-канальнийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:59
Тип провідникаJвід 1Активна02-09-2026, 15:59
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 15:59
Розмір катетера, Fr6одиницяАктивна02-09-2026, 15:59
Довжина катетера, смвід 20.0 до 40.0сантиметрАктивна02-09-2026, 15:59
Об'єм шприца, мл5мілілітрАктивна02-09-2026, 15:59
Довжина провідника, смвід 60.0 до 70.0сантиметрАктивна02-09-2026, 15:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Набір для катетеризації центральних вен: Одноразовий, стерильний, 3-канальний, Розмір катетера, Fr: 12, Довжина 25 см, Об'єм шприца 5 мл, Тип провідника: J, Довжина провідника, 68 см, Розмір провідника 0.035 дюйм, Додаткові комплектації :Скальпель

20
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вулиця Ближня, 31 ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використанняОдноразовийвід 1Активна02-09-2026, 15:59
Тип3-канальнийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:59
Тип провідникаJвід 1Активна02-09-2026, 15:59
Додаткові комплектаціїСкальпельвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:59
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 15:59
Довжина катетера, смвід 25.0 до 25.0сантиметрАктивна02-09-2026, 15:59
Об'єм шприца, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна02-09-2026, 15:59
Довжина провідника, смвід 68.0 до 68.0сантиметрАктивна02-09-2026, 15:59
Розмір провідника, дюймвід 0.035 до 0.035дюймАктивна02-09-2026, 15:59
Розмір катетера, Frвід 12.0 до 12.0одиницяАктивна02-09-2026, 15:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Маска киснева одноразова, не стерильна, розмір 4, для дорослих, силікон, на гумових петлях

360
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вулиця Ближня, 31 ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість застосуваньОдноразовавід 1Активна02-09-2026, 15:59
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1Активна02-09-2026, 15:59
Кріплення маскиНа гумових петляхвід 1Активна02-09-2026, 15:59
МатеріалСиліконвід 1Активна02-09-2026, 15:59
СтерильністьНіАктивна02-09-2026, 15:59
Розмір4одиницяАктивна02-09-2026, 15:59
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:00:32
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:59:04
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          ПОСТАЧАЛЬНИК повинен розглянути заявку ЗАМОВНИКА у строк не більше 48 (сорока восьми) годин з моменту її отримання, та надати письмове повідомлення про те, що заявка прийнята, з цього моменту заявка вважається узгодженою. У разі відсутності відповіді ПОСТАЧАЛЬНИКА, заявка вважається узгодженою (прий ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:59:04
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:59:04
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:59:04
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:59:04
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:59:04
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:59:04
          Способи підтвердження:
          Документ
          , ПОСТАЧАЛЬНИК, з метою забезпечення виконання його зобов’язань за Договором перед ЗАМОВНИКОМ, надає останньому на момент підписання Договору оригінал банківської гарантії забезпечення виконання Договору в валюті платежу – гривня (далі – банківська гарантія). Банківська гарантія має відповідати нормам статей 560–569 Цивільного кодексу України, вимогам постанови Правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах»; Банківська гарантія повинна відповідати таким вимогам: 1. Банківська гарантія повинна діяти з дати її видачі, але не пізніше дати укладення Договору та протягом всього строку дії цього Договору; 2. Строк дії банківської гарантії повинен перевищувати строк дії Договору не менш ніж на 30 (тридцять) календарних днів та починатись не пізніше дати укладення Договору; 3. Банківська гарантія повинна свідчити про безумовний та безвідкличний обов`язок банка-гаранта сплатити на користь ЗАМОВНИКА повну суму банківської гарантії, яка визначена Договором, за вимогою ЗАМОВНИКА, у разі настання обставин невиконання (неналежного виконання) ПОСТАЧАЛЬНИКОМ будь-якого власного зобов’язання за Договором або дії (бездіяльність) ПОСТАЧАЛЬНИКА, що призвели до неможливості подальшого виконання Договору. 4. Строк сплати коштів за банківською гарантією: за цією гарантією банк-гарант безвідклично зобов’язаний сплатити ЗАМОВНИКУ (бенефіціару) суму гарантії протягом 5 робочих днів після дня отримання гарантом письмової вимоги бенефіціара про сплату суми гарантії (далі — вимога). 5. Банківська гарантія підписується уповноваженою(ими) особою(ами) банку-гаранта та скріплюється печатками (у разі наявності). До банківської гарантії надаються документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписала банківську гарантію
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          30
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:59:04
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ