Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 09:32. Дата останніх змін - 03-09-2026, 09:32

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл, Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 18 мг, фенобарбітал 17 мг, р-н ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 80 мг) краплі оральні по 25 мл

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл, Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-011070-a Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл, Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, від замовника КНП "Рокитнянський центр первинної медико - санітарної допомоги" від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-011070-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-011865-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 09:32
по 08-09-2026, 08:00

, , , , , , Класифікація згідно АТХ: N05CB02, Класифікація згідно МНН: Barbiturates in combination with other drugs, Форма випуску: Краплі оральні, Об'єм: 25 мілілітр, Тип пакування: Флакон, Етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти: 18 мг, Фенобарбітал: 17 мг, Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової ( валідол): 80 мг

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
25713.46
25 713,46 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КНП "Рокитнянський центр первинної медико - санітарної допомоги"
ЄДРПОУ:38486267 Досьє YouControl
Контактна особа:Шпетна Олена Миколаївна
Телефон:+380456252372
E-mail:zrokutcentr@ukr.net
Місцезнаходження:
09601, Україна, Київська область,Рокитне, вулиця Вокзальна 86
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

300
штука
09601 , Україна , Київська область , Рокитне , вулиця Вокзальна 86 ,
по 15-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна02-09-2026, 15:56
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 15:56
Об'єм5мілілітрАктивна02-09-2026, 15:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл

200
штука
09601 , Україна , Київська область , Рокитне , вулиця Вокзальна 86 ,
по 15-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC03CA01від 1Активна02-09-2026, 15:56
Класифікація згідно МННFurosemideвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 15:56
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 15:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

500
штука
09601 , Україна , Київська область , Рокитне , вулиця Вокзальна 86 ,
по 15-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна02-09-2026, 15:56
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Об'єм2 млвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл

200
штука
09601 , Україна , Київська область , Рокитне , вулиця Вокзальна 86 ,
по 15-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03FA01від 1Активна02-09-2026, 15:56
Класифікація згідно МННMetoclopramideвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 15:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл

200
штука
09601 , Україна , Київська область , Рокитне , вулиця Вокзальна 86 ,
по 15-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AB05від 1Активна02-09-2026, 15:56
Класифікація згідно МННDiclofenacвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Об'єм3мілілітрАктивна02-09-2026, 15:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

100
штука
09601 , Україна , Київська область , Рокитне , вулиця Вокзальна 86 ,
по 15-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна02-09-2026, 15:56
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Об'єм1від 1Активна02-09-2026, 15:56
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 15:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 18 мг, фенобарбітал 17 мг, р-н ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 80 мг) краплі оральні по 25 мл

10
штука
09601 , Україна , Київська область , Рокитне , вулиця Вокзальна 86 ,
по 15-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN05CB02від 1Активна02-09-2026, 15:56
Класифікація згідно МННBarbiturates in combination with other drugsвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Форма випускуКраплі оральнівід 1Активна02-09-2026, 15:56
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти18 мгвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Фенобарбітал17 мгвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової ( валідол)80 мгвід 1Активна02-09-2026, 15:56
Об'єм25мілілітрАктивна02-09-2026, 15:56
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 09:32:06
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічний Видалено03-09-2026, 09:20:10
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:56:08
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:56:07
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:56:07
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:56:07
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:56:07
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:56:07
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ