Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:49. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:49

Перев’язувальні матеріали

Перев’язувальні матеріали... Державна закупівля - UA-2026-09-02-010796-a Перев’язувальні матеріали від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "1-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-010796-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-013470-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:49
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
1406700
1 406 700 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "1-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:01999655 Досьє YouControl
Контактна особа:Галина Шерстюк
Телефон:+380532580341
E-mail:galinayatsenko808@gmail.com
Місцезнаходження:
36039, Україна, Полтавська область,місто Полтава, ВУЛИЦЯ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА, будинок 27А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, білизна 70%

8 000
штука
36039 , Україна , Полтавська область , м.Полтава , вул.Олеся Гончара 27а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1Активна02-09-2026, 15:47
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна02-09-2026, 15:47
Стерильність бинтаНіАктивна02-09-2026, 15:47
Довжина5метрАктивна02-09-2026, 15:47
Кількість одиниць в упаковці1одиницяАктивна02-09-2026, 15:47
Білизнавід 70відсотокАктивна02-09-2026, 15:47
Ширина0.1метрАктивна02-09-2026, 15:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, тип 17

10 000
штука
36039 , Україна , Полтавська область , м.Полтава , вул.Олеся Гончара 27а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1Активна02-09-2026, 15:47
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна02-09-2026, 15:47
Тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:200917 кгсвід 1Активна02-09-2026, 15:47
Стерильність бинтаНіАктивна02-09-2026, 15:47
Довжина7метрАктивна02-09-2026, 15:47
Ширина0.14метрАктивна02-09-2026, 15:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Вата медична нестерильна 100 г.

1 000
штука
36039 , Україна , Полтавська область , м.Полтава , вул.Олеся Гончара 27а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал100% бавовнавід 1Активна02-09-2026, 15:47
Форма викладенняЗіг-заг, Pулонвід 1Активна02-09-2026, 15:47
Вага100 гвід 1Активна02-09-2026, 15:47
СтерильністьНіАктивна02-09-2026, 15:47
Засміченістьвід 0.0 до 0.7відсотокАктивна02-09-2026, 15:47
ГіпоалергенністьТакАктивна02-09-2026, 15:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Відріз марлевий 0,9 x 10 м

4 000
штука
36039 , Україна , Полтавська область , м.Полтава , вул.Олеся Гончара 27а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалБавовнавід 1Активна02-09-2026, 15:47
Розмір0,9 х 10від 1Активна02-09-2026, 15:47
Тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:200922 кгс, 21 кгс, 18 кгс, 20 кгс, 17 кгс, 19 кгсвід 1Активна02-09-2026, 15:47
ФасуванняРулон, Складкавід 1Активна02-09-2026, 15:47
СтерильністьНіАктивна02-09-2026, 15:47
Капілярністьвід 6.0міліметрАктивна02-09-2026, 15:47
Розривне навантаженнявід 7.8ньютонАктивна02-09-2026, 15:47
Щільністьвід 1.0грам на квадратний метрАктивна02-09-2026, 15:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Бинти марлеві: нестерильні, довжина: 5 м, ширина: 0.1 м, з обробленим краєм

200
штука
36039 , Україна , Полтавська область , м.Полтава , вул.Олеся Гончара 27а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Стерильність бинтаНіАктивна02-09-2026, 15:47
Довжина5метрАктивна02-09-2026, 15:47
Ширина0.1метрАктивна02-09-2026, 15:47
Оброблений крайТакАктивна02-09-2026, 15:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пластир, 35,0см x 10,0см, стерильний, хірургічний, пов'язка, гіпоалергенний, нетканна основа з абсорбуючою подушкою

3 000
штука
36039 , Україна , Полтавська область , м.Полтава , вул.Олеся Гончара 27а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипХірургічнийвід 1Активна02-09-2026, 15:47
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна02-09-2026, 15:47
ОсноваНетканнавід 1Активна02-09-2026, 15:47
ВидПов'язкавід 1Активна02-09-2026, 15:47
Наявність абсорбуючої подушкиТакАктивна02-09-2026, 15:47
ГіпоалергенністьТакАктивна02-09-2026, 15:47
Довжина35сантиметрАктивна02-09-2026, 15:47
Ширина10сантиметрАктивна02-09-2026, 15:47
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:49:49
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:47:42
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:47:42
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:47:42
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:47:42
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:47:42
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:47:42
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ