Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:02. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:02

Рукавички оглядові, з нітрилу, без пудри, розмір ХS, з валиком на манжеті (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні), рукавички оглядові, з нітрилу, без пудри, розмір S, з валиком на манжеті (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні), рукавички оглядові, з нітрилу, без пудри, розмір М, з валиком на манжеті (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні), рукавички оглядові, з нітрилу, без пудри, розмір L, з валиком на манжеті (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні), 33140000-3 Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

Рукавички оглядові, з нітрилу, без пудри, розмір ХS, з валиком на манжеті (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані,... Державна закупівля - UA-2026-09-02-009142-a Рукавички оглядові, з нітрилу, без пудри, розмір ХS, з валиком на манжеті (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні), рукавички оглядові, з нітрилу, без пудри, розмір S, з валиком на манжеті (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №2" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-009142-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-007375-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
6125
6 125 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №2" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:42789094 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Самчук
Телефон:+380961554646, +380636861543
E-mail:03881455m@ukr.net
Місцезнаходження:
10031, Україна, Житомирська область,м. Житомир, вул. Покровська, буд. 159
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:02
по 06-09-2026, 00:00

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): XS; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S

600
пара
Україна , Житомирська область , Житомир , Покровська 159 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:58
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Sвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:58
СтерильністьНіАктивна02-09-2026, 14:58
Наявність пудриНіАктивна02-09-2026, 14:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M

750
пара
Україна , Житомирська область , Житомир , Покровська 159 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:58
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Mвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:58
СтерильністьНіАктивна02-09-2026, 14:58
Наявність пудриНіАктивна02-09-2026, 14:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): XS

150
пара
Україна , Житомирська область , Житомир , Покровська 159 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:58
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)XSвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:58
СтерильністьНіАктивна02-09-2026, 14:58
Наявність пудриНіАктивна02-09-2026, 14:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L

600
пара
Україна , Житомирська область , Житомир , Покровська 159 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:58
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Lвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:58
СтерильністьНіАктивна02-09-2026, 14:58
Наявність пудриНіАктивна02-09-2026, 14:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:02:56
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:58:20
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:58:20
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:58:20
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:58:20
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:58:20
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:58:20
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ