Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:44. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:45

Ветеринарні лікарські засоби (9 найменувань)

Ветеринарні лікарські засоби (9 найменувань)... Державна закупівля - UA-2026-09-02-008727-a Ветеринарні лікарські засоби (9 найменувань) від замовника Військова частина 3078 Національної гвардії України від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-008727-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:44
по 08-09-2026, 16:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 16:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 13:59

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2135002.86
2 135 002,86 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:21 350,03 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Забезпечення пропозиції:21 350,03 UAH Отримати банківську гарантію
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина 3078 Національної гвардії України
ЄДРПОУ:25574423 Досьє YouControl
Контактна особа:Вербицька Анастасія Сергіївна
Телефон:380444624862
E-mail:smarttender3078@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Ветеринарні лікарські засоби ( ...
2 135 002,86 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 13:59
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Віроксід Супер, уп. 2,5кг

65
пачка
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
33600000-6
Фармацевтична продукція
Класифікатор INN
comb drug Comb drug
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Амоксицилін, інскційний, фл, 100 мл

150
флакон
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
33600000-6
Фармацевтична продукція
Класифікатор INN
amoxicillin Amoxicillin
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Адвокат, краплі спот-он для собак вагою 25-40 кг, упак. по 3 шт.

750
пачка
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
33600000-6
Фармацевтична продукція
Класифікатор INN
comb drug Comb drug
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Клавасептін, 250 мг. табл, блістер № 10

215
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
33600000-6
Фармацевтична продукція
Класифікатор INN
comb drug Comb drug
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Цефасептин, 300 мг, табл. блістер № 10

215
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
33600000-6
Фармацевтична продукція
Класифікатор INN
comb drug Comb drug
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Дексакел, фл. 50 мл.

70
флакон
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
33600000-6
Фармацевтична продукція
Класифікатор INN
comb drug Comb drug
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Метакам 20 мг/мл, розчин для інєкцій, фл. 50 мл

70
флакон
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
33600000-6
Фармацевтична продукція
Класифікатор INN
meloxicam Meloxicam
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Суролан, краплі вушні, фл. 15 мл

340
флакон
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
33600000-6
Фармацевтична продукція
Класифікатор INN
comb drug Comb drug
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Ветмеколь мазь (40г-туба)

340
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
33600000-6
Фармацевтична продукція
Класифікатор INN
comb drug Comb drug
+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:44:56
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:44:56
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:45:04

              Електронні тендерні вимоги

              1. Забезпечення тендерних пропозицій
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Ветеринарні лікарські засоби (9 найменувань)
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
              Підтверджується, що
              1 - Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
              1
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 14:44:56
              Способи підтвердження:
              Документ
              Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції , Гарантія надається за формою (далі - Форма), наведеною в Додатку 4 до Оголошення з урахуванням умов, викладених в даному пункті. Учасникам заборонено відступати від форми гарантії, окрім посилання на програмний комплекс, яким накладено КЕП. Посилання на програмний комплекс здійснюється відповідно до оголошення.
              Електронна гарантія (банківська/страхова/фінансової установи).
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 14:44:56
              Способи підтвердження:
              Документ
              Електронна гарантія (банківська/страхова/фінансової установи). , Гарантія надається за формою (далі - Форма), наведеною в Додатку 4 до Оголошення з урахуванням умов, викладених в даному пункті. Учасникам заборонено відступати від форми гарантії, окрім посилання на програмний комплекс, яким накладено КЕП. Посилання на програмний комплекс здійснюється відповідно до оголошення.
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ