Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:38. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:38

Ланцети (скарифікатори): для забору капілярної крові з пальця, тип: автоматичний, кольорове маркування: зелений, тип проколюючого елемента: голка, розмір: 21G, діаметр (ширина) проколюючого елемента: 0.8 мм, прокол: 2.2 мм, матеріал: нержавіюча сталь

Ланцети (скарифікатори): для забору капілярної крові з пальця, тип: автоматичний, кольорове маркування: зелений, тип проколюючого елемента: голка, роз... Державна закупівля - UA-2026-09-02-008512-a Ланцети (скарифікатори): для забору капілярної крові з пальця, тип: автоматичний, кольорове маркування: зелений, тип проколюючого елемента: голка, розмір: 21G, діаметр (ширина) проколюючого елемента: 0.8 мм, прокол: 2.2 мм, матеріал: нержавіюча сталь від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-008512-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-010755-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:38
по 07-09-2026, 10:00

Ланцети (скарифікатори): Тип застосування: Автоматичний, Кольорове маркування: Зелений, Тип проколюючого елемента: Голка, Розмір голки: 21G, Діаметр (ширина) проколюючого елемента, мм: 0.8 міліметр, Глибина проколу, мм: 2.2 міліметр, Призначення: Забір капілярної крові з пальця, Матеріал: Нержавіюча сталь, Розташування проколюючого елемента: Центральне

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2708.33
2 708,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:37564865 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Гончарук
Телефон:+380994031999
E-mail:frc_pmsd@ukr.net
Місцезнаходження:
66700, Україна, Одеська область,Роздільнянський р-н, селище Захарівка, вул. Центральна, буд. 1Б
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ланцети (скарифікатори): для забору капілярної крові з пальця, тип: автоматичний, кольорове маркування: зелений, тип проколюючого елемента: голка, розмір: 21G, діаметр (ширина) проколюючого елемента: 0.8 мм, прокол: 2.2 мм, матеріал: нержавіюча сталь

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип застосуванняАвтоматичнийвід 1Активна02-09-2026, 14:38
Кольорове маркуванняЗеленийвід 1Активна02-09-2026, 14:38
Тип проколюючого елементаГолкавід 1Активна02-09-2026, 14:38
Розмір голки21Gвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:38
ПризначенняЗабір капілярної крові з пальцявід 1Активна02-09-2026, 14:38
МатеріалНержавіюча стальвід 1Активна02-09-2026, 14:38
Розташування проколюючого елементаЦентральневід 1Активна02-09-2026, 14:38
Діаметр (ширина) проколюючого елемента, мм0.8міліметрАктивна02-09-2026, 14:38
Глибина проколу, мм2.2міліметрАктивна02-09-2026, 14:38
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:38:47
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:38:12
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:38:13
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:38:13
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:38:13
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:38:13
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:38:13
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ