Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:41. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:41

код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали( Катетер внутрішньовенний 16G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою ( Код НК 024:2023: 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично); Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування ( Код НК 024:2023: 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично); Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою ( Код НК 024:2023: 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично); Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без подовжувача, без рентгенкотрастної смужки, колорове кодування ( Код НК 024:2023: 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично); Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою ( Код НК 024:2023: 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично); Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 200 мм, полімерний провідник ( Код НК 024:2023: 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично); Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 200-220х150-170 см, щільність матеріалу від 30 г/м² (код НК 024:2023: 47783- Простирадло хірургічне загального призначення одноразового використання стерильне); Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 80-100х50-70 см, щільність матеріалу від 35 г/м²(код НК 024:2023: 47783- Простирадло хірургічне загального призначення одноразового використання стерильне); Бахіли медичні, Низькі, матеріал: Поліетилен, кріплення: Гумки(Резинки), нестерильні, щільність матеріалу: 13-16 г/м2( код НК 024:2023:15056- Бахіли, непровідні, нестерильні); Чохол одноразовий, стерильний, довжина 230 - 250 см, ширина 10 - 20 см, спосіб фіксації завязки(код НК 024:2023: 43970- Стерильний чохол для кабелю/провода/давача/зонда ); Набір для катетеризації 2-канальний, катетер 5 Fr довжиною 20 см, шприц 5 мл, J провідник довжиною 45см, дилятатор 6F ( код НК 024:2023:16615- Комплект для катетеризації центральної вени))

код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали( Катетер внутрішньовенний 16G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу... Державна закупівля - UA-2026-09-02-008470-a код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали( Катетер внутрішньовенний 16G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою ( Код НК 024:2023: 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-008470-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-010506-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
934491
934 491 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:05498677 Досьє YouControl
Контактна особа:Наталія РАБОТЯГОВА
Телефон:+380952847624
E-mail:tender.shmd@ukr.net
Місцезнаходження:
69005, Україна, Запорізька область,м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:41
по 05-09-2026, 08:00

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Катетер внутрішньовенний 16G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

3 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна02-09-2026, 14:37
Розмір канюлі16Gвід 1Активна02-09-2026, 14:37
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність крилецьТакАктивна02-09-2026, 14:37
Кольорове кодуванняТакАктивна02-09-2026, 14:37
Захисний механізм голкиНіАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність подовжувачаНіАктивна02-09-2026, 14:37
Довжина катетера, мм45міліметрАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування

6 500
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна02-09-2026, 14:37
Розмір канюлі18Gвід 1Активна02-09-2026, 14:37
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність крилецьТакАктивна02-09-2026, 14:37
Кольорове кодуванняТакАктивна02-09-2026, 14:37
Захисний механізм голкиНіАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність подовжувачаНіАктивна02-09-2026, 14:37
Довжина катетера, мм45міліметрАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

12 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна02-09-2026, 14:37
Розмір канюлі20Gвід 1Активна02-09-2026, 14:37
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність крилецьТакАктивна02-09-2026, 14:37
Кольорове кодуванняТакАктивна02-09-2026, 14:37
Захисний механізм голкиНіАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність подовжувачаНіАктивна02-09-2026, 14:37
Довжина катетера, мм32міліметрАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без подовжувача, без рентгенкотрастної смужки, колорове кодування

2 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна02-09-2026, 14:37
Розмір канюлі22Gвід 1Активна02-09-2026, 14:37
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруНіАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність подовжувачаНіАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність крилецьТакАктивна02-09-2026, 14:37
Кольорове кодуванняТакАктивна02-09-2026, 14:37
Довжина катетера, мм25міліметрАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою

1 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна02-09-2026, 14:37
Розмір канюлі24Gвід 1Активна02-09-2026, 14:37
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність крилецьТакАктивна02-09-2026, 14:37
Кольорове кодуванняТакАктивна02-09-2026, 14:37
Захисний механізм голкиНіАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність подовжувачаНіАктивна02-09-2026, 14:37
Довжина катетера, мм19міліметрАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 200 мм, полімерний провідник

2 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип провідникаПолімернийвід 1Активна02-09-2026, 14:37
Розмір, Fr6Французька шкалаАктивна02-09-2026, 14:37
Зовнішній діаметр, мм2міліметрАктивна02-09-2026, 14:37
Робоча довжина катетера, мм200міліметрАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 200-220х150-170 см, щільність матеріалу від 30 г/м²

4 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічневід 1Активна02-09-2026, 14:37
ВикористанняОдноразовевід 1Активна02-09-2026, 14:37
Матеріал виготовленняСМСвід 1Активна02-09-2026, 14:37
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)НіАктивна02-09-2026, 14:37
Довжина, смвід 200.0 до 220.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:37
Ширина, смвід 150.0 до 170.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:37
Щільність матеріалу, г/м²від 30.0грам на квадратний метрАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 80-100х50-70 см, щільність матеріалу від 35 г/м²

2 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічневід 1Активна02-09-2026, 14:37
ВикористанняОдноразовевід 1Активна02-09-2026, 14:37
Матеріал виготовленняСМСвід 1Активна02-09-2026, 14:37
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 14:37
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)НіАктивна02-09-2026, 14:37
Довжина, смвід 80.0 до 100.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:37
Ширина, смвід 50.0 до 70.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:37
Щільність матеріалу, г/м²від 35.0грам на квадратний метрАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Бахіли медичні, Низькі, матеріал: Поліетилен, кріплення: Гумки(Резинки), нестерильні, щільність матеріалу: 13-16 г/м2

40 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалПоліетиленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:37
КріпленняРезинки, Гумкавід 1Активна02-09-2026, 14:37
ТипНизьківід 1Активна02-09-2026, 14:37
СтерильністьНіАктивна02-09-2026, 14:37
Щільність матеріалу, мкм, г/м2від 13.0 до 16.0грам на квадратний метрАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Чохол одноразовий, стерильний, довжина 230 - 250 см, ширина 10 - 20 см, спосіб фіксації завязки

4 800
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб фіксаціїЗавязкивід 1Активна02-09-2026, 14:37
ВикористанняОдноразовевід 1Активна02-09-2026, 14:37
Довжина, смвід 230.0 до 250.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:37
Ширина, смвід 10.0 до 20.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:37
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Набір для катетеризації 2-канальний, катетер 5 Fr довжиною 20 см, шприц 5 мл, J провідник довжиною 45см, дилятатор 6F

5
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80; вул.Сталеварів,34; пр. Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип2-канальнийвід 1Активна02-09-2026, 14:37
Тип провідникаJвід 1Активна02-09-2026, 14:37
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 14:37
Розмір катетера, Frвід 5.0 до 5.0одиницяАктивна02-09-2026, 14:37
Довжина катетера, смвід 20.0 до 20.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:37
Об'єм шприца, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна02-09-2026, 14:37
Довжина провідника, смвід 45.0 до 45.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:37
Розмір дилататора, Fвід 6.0 до 6.0Французька шкалаАктивна02-09-2026, 14:37
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:41:24
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:37:02
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:37:03
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:37:03
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:37:03
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:37:03
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:37:03
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:37:03
          Способи підтвердження:
          Документ
          , Умови зазначені у додатку №2, що є невід'ємною частиною договору про закупівлю товару
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          30
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:37:03
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ