Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:28. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:28

Діосмін (комбінації), таблетки, по 500 мг; Бетагістин таблетки по 16 мг; Вітамін B1/B6/B12, розчин для ін'єкцій, 50 мг/50 мг/0,5 мг/1 мл, по 2 мл; Вітамін В6/бенфотіамін таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 100 мг/100мг; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 50 мл; Метформін таблетки/капсули по 500 мг; Метформін таблетки/капсули по 1000 мг; Ксилометазолін спрей назальний, 1 мг/мл по 10 мл; Розувастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 10 мг; Декскетопрофен таблетки, вкриті плівковою оболонкою 25 мг; Будесонід, суспензія для розпилення, 0,5 мг/мл, по 2 мл; Октреотид розчин для ін'єкцій 0,1 мг/мл по 1 мл; Омепразол капсули по 20 мг; Пантопразол таблетки по 40 мг; Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг; Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 15 мг; Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл по 2 мл

Діосмін (комбінації), таблетки, по 500 мг; Бетагістин таблетки по 16 мг; Вітамін B1/B6/B12, розчин для ін'єкцій, 50 мг/50 мг/0,5 мг/1 мл, по 2 мл; Віт... Державна закупівля - UA-2026-09-02-008179-a Діосмін (комбінації), таблетки, по 500 мг; Бетагістин таблетки по 16 мг; Вітамін B1/B6/B12, розчин для ін'єкцій, 50 мг/50 мг/0,5 мг/1 мл, по 2 мл; Вітамін В6/бенфотіамін таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 100 мг/100мг; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 50 від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2339 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-008179-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-010295-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
674842
674 842 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2339
ЄДРПОУ:07848549 Досьє YouControl
Контактна особа:Сергій Монастирський
Телефон:+380932918166
E-mail:a2339_monastyrskyi@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:28
по 07-09-2026, 08:00

Класифікація згідно АТХ: A11DB, Класифікація згідно МНН: Comb drug, Форма випуску: Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, Доза діючої речовини: 100 мг/100 мг, Тип пакування: Блістер; Метформін: Класифікація згідно АТХ: A10BA02, Класифікація згідно МНН: Metformin, Форма випуску: Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкою, Капсули, Доза діючої речовини: 500 мг, Тип пакування: Блістер; Метформін: Класифікація згідно АТХ: A10BA02, Класифікація згідно МНН: Metformin, Форма випуску: Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкою, Капсули, Доза діючої речовини: 1000 мг, Тип пакування: Блістер

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Діосмін (комбінації), таблетки, по 500 мг

10 000
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
diosmin, combinations
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDiosmin, combinationsвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХC05CA53від 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняФлакон, Контурна чарункова упаковка, Блістер, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бетагістин таблетки по 16 мг

600
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
betahistine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN07CA01від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННBetahistineвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини16 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Вітамін B1/B6/B12, розчин для ін'єкцій, 50 мг/50 мг/0,5 мг/1 мл, по 2 мл

1 500
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
vitamin b1 in combination with vitamin b6 and/or vitamin b12
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини50 мг/50 мг/0,5 мг/1 млвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННVitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХA11DBвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Вітамін В6/бенфотіамін таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 100 мг/100мг

6 000
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
comb drug
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA11DBвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННComb drugвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини100 мг/100 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл

800
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
propofol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPropofolвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХN01AX10від 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуЕмульсія для ін`єкцій, Емульсія для ін`єкцій або інфузій, Емульсія для ін'єкцій та інфузій, Емульсія для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняАмпула, Флакон скляний з гумовою пробкою та ковпачком типу фліп-офф, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Об'єм20мілілітрАктивна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 50 мл

131
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
propofol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPropofolвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХN01AX10від 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуЕмульсія для ін`єкцій, Емульсія для ін`єкцій або інфузій, Емульсія для ін'єкцій та інфузій, Емульсія для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняАмпула, Флакон скляний з гумовою пробкою та ковпачком типу фліп-офф, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Об'єм50мілілітрАктивна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Метформін таблетки/капсули по 500 мг

1 200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
metformin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA10BA02від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННMetforminвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Метформін таблетки/капсули по 1000 мг

4 200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
metformin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA10BA02від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННMetforminвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Ксилометазолін спрей назальний, 1 мг/мл по 10 мл

300
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
xylometazoline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННXylometazolineвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХR01AA07від 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуСпрей назальнийвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини1мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Об'єм10мілілітрАктивна02-09-2026, 14:27
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Розувастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 10 мг

1 200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
rosuvastatin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC10AA07від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННRosuvastatinвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини в кожній одиниці10 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Декскетопрофен таблетки, вкриті плівковою оболонкою 25 мг

5 000
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
dexketoprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE17від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННDexketoprofenвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини25 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Будесонід, суспензія для розпилення, 0,5 мг/мл, по 2 мл

200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
budesonide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBudesonideвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХR03BA02від 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуСуспензія для розпиленнявід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняКонтейнер, Контейнер однодозовий, Ампула, Флакон, Контейнер з поліетилену низької щільностівід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини0,5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Октреотид розчин для ін'єкцій 0,1 мг/мл по 1 мл

200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
octreotide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOctreotideвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХH01CB02від 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуPозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Об'єм1від 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини0,1 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Омепразол капсули по 20 мг

30 000
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
omeprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуКапсуливід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Пантопразол таблетки по 40 мг

6 000
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
pantoprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННPantoprazoleвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХA02BC02від 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуТаблетки, гастрорезистентні, Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчиннівід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини40 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг

600
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
clopidogrel
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННClopidogrelвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХB01AC04від 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини75 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 15 мг

840
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
rivaroxaban
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB01AF01від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННRivaroxabanвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини15 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг

1 400
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
rivaroxaban
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB01AF01від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННRivaroxabanвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл

130
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
glucose
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХB05CX01від 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини400 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Об'єм10від 1Активна02-09-2026, 14:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл по 2 мл

400
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна02-09-2026, 14:27
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Об'єм2від 1Активна02-09-2026, 14:27
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:27
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 14:27
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:28:54
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:27:56
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:27:57
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:27:57
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:27:57
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:27:57
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:27:57
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ