Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:24. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:24

Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл; Дексмедетомідин, концентрат для розчину для інфузій, 100 мкг/мл, по 2 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Заліза гідроксид сахарозний комплекс: розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл ; Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Гекотон розчин для інфузій 200 мл; Едаравон розчин для ін'єкцій 1,5 мг/мл по 20 мл

Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл; Дексмедетомідин, концентрат для розчину для інфузій, 100 мкг/мл, по 2 мл; Декскетопро... Державна закупівля - UA-2026-09-02-008038-a Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл; Дексмедетомідин, концентрат для розчину для інфузій, 100 мкг/мл, по 2 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Заліза гідроксид сахарозний комплекс: розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл ; Пентоксифілін, розчин для від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №4" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-008038-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-010189-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:24
по 07-09-2026, 09:00

Класифікація згідно МНН: Iron, parenteral preparations, Класифікація згідно АТХ: B03AC, Форма випуску: Розчин для ін'єкцій, Розчин для внутрішньовенних ін'єкцій, Об'єм: 5, Доза діючої речовини: 20 мг/мл, Тип пакування: Ампула; Гекотон розчин для інфузій 200 мл

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
856345.51
856 345,51 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №4" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
ЄДРПОУ:30212155 Досьє YouControl
Сайт:http://kmkl4.kiev.ua
Контактна особа:Олександр Балановський
Телефон:+380962231400
E-mail:balanovskyi@ukr.net
Місцезнаходження:
03110, Україна, Київська область,Київ, вул. Солом'янська, 17
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл

180
штука
03110 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Солом’янська, 17 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
aminocaproic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAminocaproic acidвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Класифікація згідно АТХB02AA01від 1Активна02-09-2026, 14:23
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Доза діючої речовини5 г/100 мл, 50 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 14:23
Об'єм100мілілітрАктивна02-09-2026, 14:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Дексмедетомідин, концентрат для розчину для інфузій, 100 мкг/мл, по 2 мл

1 300
штука
03110 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Солом’янська, 17 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
dexmedetomidine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN05CM18від 1Активна02-09-2026, 14:23
Класифікація згідно МННDexmedetomidineвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Форма випускуКонцентрат для розчину для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Доза діючої речовини100 мкг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 14:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл

5 350
штука
03110 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Солом’янська, 17 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
dexketoprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE17від 1Активна02-09-2026, 14:23
Класифікація згідно МННDexketoprofenвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 14:23
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 14:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Заліза гідроксид сахарозний комплекс: розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл

715
штука
03110 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Солом’янська, 17 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
iron, parenteral preparations
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННIron, parenteral preparationsвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Класифікація згідно АТХB03ACвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Форма випускуРозчин для внутрішньовенних ін'єкцій, Розчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Об'єм5від 1Активна02-09-2026, 14:23
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 14:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Едаравон розчин для ін'єкцій 1,5 мг/мл по 20 мл

300
штука
03110 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Солом’янська, 17 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
edaravone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN07XXвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Класифікація згідно МННEdaravoneвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Доза діючої речовини1,5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 14:23
Об'єм20мілілітрАктивна02-09-2026, 14:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл

2 000
штука
03110 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Солом’янська, 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPentoxifyllineвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Класифікація згідно АТХC04AD03від 1Активна02-09-2026, 14:23
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Тип пакуванняФлакон, Ампула, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 14:23
Об'єм5мілілітрАктивна02-09-2026, 14:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл

1 300
штука
03110 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Солом’янська, 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytes in combination with other drugsвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Класифікація згідно АТХB05BB04від 1Активна02-09-2026, 14:23
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Сорбітолу60 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Натрію лактату19 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Натрію хлориду6 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Кальцію хлориду дигідрату0.1 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Магнію хлориду гексагідрату0.2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Об`єм200мілілітрАктивна02-09-2026, 14:23
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 14:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Гекотон розчин для інфузій 200 мл

48
штука
03110 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Солом’янська, 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняПляшкавід 1Активна02-09-2026, 14:23
Класифікація згідно МННComb drugвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Доза діючої речовини130/04 5.0г/5,0г/1,5г/0,8г/0,03г/0,02г/0,01г/100млвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Класифікація згідно АТХB05AAвід 1Активна02-09-2026, 14:23
Об'ємвід 200.0 до 200.0мілілітрАктивна02-09-2026, 14:23
Ступінь молярного заміщення гідроксиетилкрохмалювід 0.4 до 0.4одиницяАктивна02-09-2026, 14:23
Середня молекулярна маса гідроксиетилкрохмалювід 130000.0 до 130000.0одиницяАктивна02-09-2026, 14:23
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:24:46
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:23:10
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          180
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:23:10
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:23:10
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:23:10
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:23:10
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:23:10
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ