Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:11. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:11

ДК 021:2015 (CPV): 33140000-3 Медичні матеріали ( Джгут для зупинки кровотечі по типу турнікет, з металевою застібкою, з полікарбонату (чорний-4, синій-4, зелений-4)/Код НК 024:2023:35844 - Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового застосування/Код НК 031:2024: C90010301 - СИСТЕМИ МЕХАНІЧНОГО ГЕМОСТАЗУ (ВКЛЮЧНО З ОДНОРАЗОВИМ ТУРНІКЕТОМ); Одноразовий джгут без латексу, синтетичний каучук, нестирильний /Код НК 024:2023:35844 - Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового застосування/Код НК 031:2024: C90010301 - СИСТЕМИ МЕХАНІЧНОГО ГЕМОСТАЗУ (ВКЛЮЧНО З ОДНОРАЗОВИМ ТУРНІКЕТОМ); Бинт тканий медичний нестерильний 3м х 5см /Код НК 024:2023:48126 - Рулон марлевий нестерильний/Код НК 031:2024: M030101 - ГІДРОФІЛЬНІ МАРЛЕВІ БИНТИ).

ДК 021:2015 (CPV): 33140000-3 Медичні матеріали ( Джгут для зупинки кровотечі по типу турнікет, з металевою застібкою, з полікарбонату (чорний-4, сині... Державна закупівля - UA-2026-09-02-007641-a ДК 021:2015 (CPV): 33140000-3 Медичні матеріали ( Джгут для зупинки кровотечі по типу турнікет, з металевою застібкою, з полікарбонату (чорний-4, синій-4, зелений-4)/Код НК 024:2023:35844 - Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового застосування/Код НК 031:2024: C90010301 - СИСТЕМИ від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-007641-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-005272-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
17444.33
17 444,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва
ЄДРПОУ:38266365 Досьє YouControl
Контактна особа:Рижко Олена Вікторівна
Телефон:380445639226
E-mail:cpmsd2_torg@ukr.net
Місцезнаходження:
02091, Україна, Київська область,Київ, ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5
1
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:11
по 07-09-2026, 00:00

ВАЖЛИВО: Дхгут для зупинки кровотечі потрібен в 3-х кольорах: Синій-4 зелений-4 та чорний-4. Опис: Легкий алюмінієвий сплав виробу(дюралюміній), стійкий до екстремальних механічних навантажень. Метал не має гнутися чи ламатися при максимальному закручуванні.Металева фурнітура (двохщілинна або однощілинна пряжка), яка надійно фіксує стропу та витримує гострі кути натягу. Джгут-турнікет кровоспинний механічний типу «Січ» (або еквівалент)Засіб для тимчасової зупинки кровотечі механічний, вороткового (закручувального) типу.Конструкція виробу повинна забезпечувати можливість швидкого та ефективного накладання як двома руками, так і однією рукою (самодопомога на верхній кінцівці) протягом не більше 30 секунд.Ззакрутка-суцільнометалевий елемент, виготовлений із легкого та надміцного алюмінієвого сплаву (дюралюміній). Матеріал повинен витримувати критичні механічні навантаження, не деформуватися, не згинатися та не ламатися при максимальному натягу та крученні під час надання невідкладної допомоги.Пряжка (фурнітура):-металева однощілинна або двохщілинна пряжка, що забезпечує жорстку та надійну фіксацію стропи під гострими кутами натягу. Використання крихкого або тонкого пластику в силових елементах фурнітури не допускається. Стрічка (стропа)-міцна текстильна стропа (нейлон або поліефір) завширшки не менше 38–40 мм. Ширина стропи повинна забезпечувати рівномірний розподіл тиску по колу кінцівки для мінімізації травмування м'яких тканин, судин і нервових закінчень. Фіксуюча стрічка (липучка): Спеціалізована двостороння текстильна стрічка з високим коефіцієнтом зчеплення. Повинна повністю зберігати свої фіксуючі та адгезивні властивості у вологому стані, при забрудненні кров'ю, брудом, піском, мастилами або снігом.Захисна платформа: Наявність під воротком ергономічної гнучкої пластикової або посиленої текстильної пластини-основи, яка захищає шкіру та м'які тканини від защемлення під час закручування воротка.Маяк часу: Наявність спеціальної інтегрованої світлої (білої або сірої) зони на фіксуючій стрічці для чіткого та стійкого запису часу накладання турнікета за допомогою перманентного маркера або кулькової ручки Беручи участь у запиті пропозиції постачальників, потенційний постачальник підтверджує повну та безумовну згоду з усіма умовами Договору поставки товару. Відповідно до пункту 57 Постанови КМУ від 14.09.2020р року № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», Товар, що постачається Постачальником за цим Договором, не повинен мати країну походження Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. З метою підтвердження інформації про країну походження Товару, з урахуванням підпункту 5 пункту 62 Постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 року № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», на момент укладання Договору Постачальник надає довідку про походження товару, видану виробником, його офіційним представником або дистриб'ютором (з належним підтвердженням їхніх повноважень у вигляді довіренностей або авторизаційних листів виробників), який підтверджує країну походження запропонованого Товару згідно з технічною специфікацією пропозиції Постачальника в електронній системі закупівель. Довідка повинна містити інформацію про найменування товару, виробника та країну походження

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бинти: нестерильні, довжина: 3 м, ширина: 0.05 м, з обробленим краєм

10
штука
02091 , Україна , м. Київ , ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Оброблений крайТакАктивна02-09-2026, 14:09
Довжина3.0метрАктивна02-09-2026, 14:09
Стерильність бинтаНіАктивна02-09-2026, 14:09
Ширина0.05метрАктивна02-09-2026, 14:09
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Джгут для зупинки кровотечі по типу турнікет, з металевою застібкою, з полікарбонату

12
штука
02091 , Україна , м. Київ , ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал фурнітуриМеталвід 1Активна02-09-2026, 14:09
Сфера застосуванняВійськовийвід 1Активна02-09-2026, 14:09
Матеріал пристроюПолікарбонатвід 1Активна02-09-2026, 14:09
Довжинавід 80.0 до 150.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:09
Липучка фіксаторТакАктивна02-09-2026, 14:09
ПряжкаТакАктивна02-09-2026, 14:09
Стоп-фіксаторТакАктивна02-09-2026, 14:09
Ширинавід 2.0 до 4.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:09
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Джгут

20
штука
02091 , Україна , м. Київ , ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал фурнітуриПластиквід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:09
Сфера застосуванняВ медичних закладахвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:09
Матеріал пристроюГумавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:09
Довжинавід 48.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:09
Стоп-фіксаторТак, НіАктивна02-09-2026, 14:09
Ширинавід 2.5 до 2.5сантиметрАктивна02-09-2026, 14:09
ПряжкаТак, НіАктивна02-09-2026, 14:09
Липучка фіксаторТак, НіАктивна02-09-2026, 14:09
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:09:53
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:10:33
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:10:01
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:10:01
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:10:01
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:10:01
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:10:01
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ