Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:09. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:09

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (МНН Mannitol; МНН Metronidazole; МНН Sodium bicarbonate; МНН Glucose; МНН Electrolytes; МНН Potassium chloride; МНН Levofloxacin.)

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (МНН Mannitol; МНН Metronidazole; МНН Sodium bicarbonate; МНН Glucose; МНН Electrolytes; МНН Potassiu... Державна закупівля - UA-2026-09-02-007576-a ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (МНН Mannitol; МНН Metronidazole; МНН Sodium bicarbonate; МНН Glucose; МНН Electrolytes; МНН Potassium chloride; МНН Levofloxacin.) від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-007576-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-009521-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:09
по 05-09-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
503179.36
503 179,36 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:02007265 Досьє YouControl
Сайт:http://www.dokod.org.ua
Контактна особа:Олександр Кулинич
Телефон:+380939479732
E-mail:kylinichalextender@gmail.com
Місцезнаходження:
49055, Україна, Дніпропетровська область,м. Дніпро, вул. Ребініна лікаря, будинок 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл

876
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
mannitol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05BC01від 1Активна02-09-2026, 14:07
Класифікація згідно МННMannitolвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Доза діючої речовини150 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Об'єм200від 1Активна02-09-2026, 14:07
Кількість одиниць в упаковці1від 1Активна02-09-2026, 14:07
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл

3 881
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metronidazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01XD01від 1Активна02-09-2026, 14:07
Класифікація згідно МННMetronidazoleвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Тип пакуванняПакет, Флакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 14:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Натрію гідрокарбонат розчин для інфузій 40 мг/мл 200 мл

308
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium bicarbonate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA02від 1Активна02-09-2026, 14:07
Класифікація згідно МННSodium bicarbonateвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Доза діючої речовини40 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Об'єм200від 1Активна02-09-2026, 14:07
Кількість одиниць в упаковці1від 1Активна02-09-2026, 14:07
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл

2 638
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
glucose
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХV06DC01від 1Активна02-09-2026, 14:07
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 14:07
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Об'єм200від 1Активна02-09-2026, 14:07
Тип пакуванняФлакон, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 14:07
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 14:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл

1 468
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
potassium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPotassium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Класифікація згідно АТХB05XA01від 1Активна02-09-2026, 14:07
Форма випускуРозчин для інфузій, Концентрат для розчину для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Об'єм20від 1Активна02-09-2026, 14:07
Доза діючої речовини75 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна02-09-2026, 14:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл

493
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
levofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01MA12від 1Активна02-09-2026, 14:07
Класифікація згідно МННLevofloxacinвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Тип пакуванняПакет інфузійний в захисному пакеті, Контейнер, Пляшка, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовому, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Електроліти та комбінації розчин для інфузій, по 500 мл

565
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна02-09-2026, 14:07
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 14:07
Магнію хлориду гексагідрату0.2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Кальцію хлориду дигідрату0.37 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Натрію хлориду6,8 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Кислоти L-яблучної0,67 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Натрію ацетату тригідрат3.27 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 14:07
Об`ємвід 500 до 500мілілітрАктивна02-09-2026, 14:07
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:09:35
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:07:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          121
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:07:51
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:07:51
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:07:51
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:07:51
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:07:51
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ