Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:53. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:53

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори... Державна закупівля - UA-2026-09-02-007140-a Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-007140-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-008489-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:53
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
63097.65
63 097,65 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
ЄДРПОУ:03338126 Досьє YouControl
Контактна особа:Берестовська Ольга
Телефон:380542780907
E-mail:sokdl_ekonom@ukr.net
Місцезнаходження:
40031, Україна, Сумська область,Суми, вул.Сумської тероборони, будинок 22
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ампіцилін,порошок для розчину для ін'єкцій 0,5 г

100
штука
40031 , Україна , Сумська область , Суми , вул.Сумської тероборони, будинок 22 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ampicillin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01CA01від 1Активна02-09-2026, 13:52
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Класифікація згідно МННAmpicillinвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ампіцилін,порошок для розчину для ін'єкцій 1 г

500
штука
40031 , Україна , Сумська область , Суми , вул.Сумської тероборони, будинок 22 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ampicillin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Класифікація згідно АТХJ01CA01від 1Активна02-09-2026, 13:52
Класифікація згідно МННAmpicillinвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Бензилпеніцилін порошок для розчину для ін'єкцій по 1000 000 ОД

80
штука
40031 , Україна , Сумська область , Суми , вул.Сумської тероборони, будинок 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини1 000 000 ОДвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Класифікація згідно МННBenzylpenicillinвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Класифікація згідно АТХJ01CE01від 1Активна02-09-2026, 13:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Бензилпеніцилін порошок для розчину для ін'єкцій по 500 000 ОД у флаконах

80
штука
40031 , Україна , Сумська область , Суми , вул.Сумської тероборони, будинок 22 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
benzylpenicillin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини500 000 ОДвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Класифікація згідно АТХJ01CE01від 1Активна02-09-2026, 13:52
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Кількість одиниць в упаковці1від 1Активна02-09-2026, 13:52
Класифікація згідно МННBenzylpenicillinвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Тетрациклін, мазь очна, 10 мг/г, по 5 г

65
штука
40031 , Україна , Сумська область , Суми , вул.Сумської тероборони, будинок 22 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
tetracycline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTetracyclineвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Класифікація згідно АТХS01AA09від 1Активна02-09-2026, 13:52
Тип пакуванняТубавід 1Активна02-09-2026, 13:52
Форма випускуМазь очнавід 1Активна02-09-2026, 13:52
Доза діючої речовини10 мг/гвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Вага5.0грамАктивна02-09-2026, 13:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Кліндаміцин розчин для ін'єкцій 150 мг/мл в ампулах по 2 мл

120
штука
40031 , Україна , Сумська область , Суми , вул.Сумської тероборони, будинок 22 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
clindamycin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННClindamycinвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Класифікація згідно АТХJ01FF01від 1Активна02-09-2026, 13:52
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Об'єм2 млвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Доза діючої речовини150 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:52
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:52
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:53:44
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:51:54
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:53:16
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:53:16
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:53:16
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:53:16
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:53:16
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5,00
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:53:16
          Способи підтвердження:
          Документ
          Банківська гарантія забезпечення договору , Банківська гарантія повинна свідчити про безумовний та безвідкличний обов`язок банка - гаранта сплатити на користь Замовника повну суму банківської гарантії, яка визначена Договором, за вимогою Покупця, у разі настання обставин невиконання (неналежного виконання) Продавцем будь якого власного зобов’язання за Договором або дії (бездіяльність) Продавця, що призвели до неможливості подальшого виконання Договору
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          30
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:53:16
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ