Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:47. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:47

Леза для мікротомів для гістологічних зрізів, одноразові, низький профіль, зносостійкість: 50-60 блоків, матеріал: нержавіюча розжарена лігірована вуглецева сталь підвищеної міцності, кут заточки 35.0°, довжина: 80.0мм, висота: 8.0мм, товщина: 0.25мм (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)

Леза для мікротомів для гістологічних зрізів, одноразові, низький профіль, зносостійкість: 50-60 блоків, матеріал: нержавіюча розжарена лігірована вуг... Державна закупівля - UA-2026-09-02-007017-a Леза для мікротомів для гістологічних зрізів, одноразові, низький профіль, зносостійкість: 50-60 блоків, матеріал: нержавіюча розжарена лігірована вуглецева сталь підвищеної міцності, кут заточки 35.0°, довжина: 80.0мм, висота: 8.0мм, товщина: 0.25мм (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали) від замовника Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №9» Запорізької міської ради від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-007017-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-008920-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:47
по 07-09-2026, 09:00

Леза для мікротомів: Використання: Одноразове, Призначення: Для гістологічних зрізів, Тип профілю: Низький профіль, Зносостійкість одного леза для біопсійного, операційного матеріалу: 50-60 блоків, Матеріал виготовування: Нержавіюча розжарена лігірована вуглецева сталь підвищеної міцності, Кут заточки,градус: 35.0 градус [одиниця кута], Форма заточки ріжучої кромки: Нерівномірний трійний спуск (Тризуб), Довжина: 80.0 міліметр, Висота: 8.0 міліметр, Товщина: 0.25 міліметр, Кількість в коробці (контейнері): 50 штука, Пакування: Контейнер, Форма кутів леза: прямокутна

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
50000
50 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №9» Запорізької міської ради
ЄДРПОУ:05498694 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Маляр
Телефон:+380612243729
E-mail:tanya.malyar8242@ukr.net
Місцезнаходження:
69065, Україна, Запорізька область,місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЩАСЛИВА/ДУДИКІНА, будинок 1/6
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Леза для мікротомів для гістологічних зрізів, одноразові, низький профіль, зносостійкість: 50-60 блоків, матеріал: нержавіюча розжарена лігірована вуглецева сталь підвищеної міцності, кут заточки 35.0°, довжина: 80.0мм, висота: 8.0мм, товщина: 0.25мм

500
штука
69005 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , -вул. Щаслива/Дудикіна, буд. 1/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВикористанняОдноразовевід 1Активна02-09-2026, 13:45
ПризначенняДля гістологічних зрізіввід 1Активна02-09-2026, 13:45
Тип профілюНизький профільвід 1Активна02-09-2026, 13:45
Зносостійкість одного леза для біопсійного, операційного матеріалу50-60 блоківвід 1Активна02-09-2026, 13:45
Матеріал виготовуванняНержавіюча розжарена лігірована вуглецева сталь підвищеної міцностівід 1Активна02-09-2026, 13:45
Форма заточки ріжучої кромкиНерівномірний трійний спуск (Тризуб)від 1 до 1Активна02-09-2026, 13:45
ПакуванняКонтейнервід 1Активна02-09-2026, 13:45
Форма кутів лезапрямокутнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:45
Кут заточки,градус35градус [одиниця кута]Активна02-09-2026, 13:45
Довжина80міліметрАктивна02-09-2026, 13:45
Висота8міліметрАктивна02-09-2026, 13:45
Товщина0.25міліметрАктивна02-09-2026, 13:45
Кількість в коробці (контейнері)50штукаАктивна02-09-2026, 13:45
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:47:09
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:45:58
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки проводяться після поставки товару шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Постачальника коштів протягом 90 календарних днів

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          90
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Строк поставки товару – партіями, протягом 3-х робочих днів, відповідно до отриманого замовлення від Покупця

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:45:59
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:45:59
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:45:59
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:45:59
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:45:59
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ