Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:46. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:46

Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл МНН Neostigmine (33660000-4) Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг МНН Empagliflozin (33610000-9) Мупіроцин, мазь, 2 %, по 15 г МНН Mupirocin (33630000-5) Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг МНН Clopidogrel (33620000-2) Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг МНН Loperamide (33610000-9) Спіронолактон таблетки/капсули по 25мг МНН Spironolactone (33620000-2) Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл МНН Metoclopramide (33610000-9) Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл МНН Tranexamic acid (33620000-2) Метформін таблетки/капсули по 1000 мг МНН Metformin (33610000-9) код за ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція

Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл МНН Neostigmine (33660000-4) Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг МНН Empa... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006979-a Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл МНН Neostigmine (33660000-4) Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг МНН Empagliflozin (33610000-9) Мупіроцин, мазь, 2 %, по 15 г МНН Mupirocin (33630000-5) Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг МНН Clopidogrel від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006979-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-001851-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
101432.15
101 432,15 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:01983134 Досьє YouControl
Сайт:http://lcrl.com.ua/
Контактна особа:Юлія Левченко
Телефон:+380332253775
E-mail:newmed@ukr.net
Місцезнаходження:
45601, Україна, Волинська область,с. Липини, Луцький р-н, вул. Теремнівська, буд. 100
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:46
по 07-09-2026, 06:00

Лікарські засоби, для яких визначена одиниця виміру «штуки», зазначаються в найменшій одиниці. Наприклад, 100 шт. - це кількість таблеток, ампул, флаконів тощо. Постачальник гарантує, що за цим договором він не буде пропонувати замовнику до постачання товар, походження з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран та/або ввезений на митну територію з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран. Постачальник гарантує, що він не підпадає під заборону, передбачену постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2022 № 187 «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації». Постачальник гарантує, що не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламська Республіка Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі – активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіка Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл

2 000
штука
45601 , Україна , Волинська область , с.Липини , вул.Теремнівська, буд. 100, приміщення аптечного складу Луцької ЦРЛ ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
neostigmine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННNeostigmineвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Класифікація згідно АТХN07AA01від 1Активна02-09-2026, 13:44
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Об'єм1від 1Активна02-09-2026, 13:44
Доза діючої речовини0,5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Мупіроцин, мазь, 2 %, по 15 г

50
штука
45601 , Україна , Волинська область , с.Липини , вул.Теремнівська, буд. 100, приміщення аптечного складу Луцької ЦРЛ ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
silver sulfadiazine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMupirocinвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Класифікація згідно АТХD06AX09від 1Активна02-09-2026, 13:44
Форма випускуМазьвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Тип пакуванняТуба алюмінієва, Алюмінієва туба з поліетиленовою кришечкою, Алюмінієва туба, Туба, Алюмінієва туба з поліпропіленовою кришечкою, Алюмінієва туба з наконечником та ковпачком, що нагвинчуєтьсявід 1Активна02-09-2026, 13:44
Доза діючої речовини20 мг/гвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Вага15грамАктивна02-09-2026, 13:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг

1 500
штука
45601 , Україна , Волинська область , с.Липини , вул.Теремнівська, буд. 100, приміщення аптечного складу Луцької ЦРЛ ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
clopidogrel
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННClopidogrelвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Класифікація згідно АТХB01AC04від 1Активна02-09-2026, 13:44
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 13:44
Доза діючої речовини75 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 13:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг

1 000
штука
45601 , Україна , Волинська область , с.Липини , вул.Теремнівська, буд. 100, приміщення аптечного складу Луцької ЦРЛ ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
loperamide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA07DA03від 1Активна02-09-2026, 13:44
Класифікація згідно МННLoperamideвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, що диспергуються, Капсули твердівід 1Активна02-09-2026, 13:44
Доза діючої речовини2 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 13:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Спіронолактон таблетки/капсули по 25мг

3 000
штука
45601 , Україна , Волинська область , с.Липини , вул.Теремнівська, буд. 100, приміщення аптечного складу Луцької ЦРЛ ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
spironolactone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC03DA01від 1Активна02-09-2026, 13:44
Класифікація згідно МННSpironolactoneвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Форма випускуТаблетки, Таблетки,вкриті плівковою оболонкою , Капсуливід 1Активна02-09-2026, 13:44
Доза діючої речовини25 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 13:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл

500
штука
45601 , Україна , Волинська область , с.Липини , вул.Теремнівська, буд. 100, приміщення аптечного складу Луцької ЦРЛ ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metoclopramide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03FA01від 1Активна02-09-2026, 13:44
Класифікація згідно МННMetoclopramideвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 13:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл

500
штука
45601 , Україна , Волинська область , с.Липини , вул.Теремнівська, буд. 100, приміщення аптечного складу Луцької ЦРЛ ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
tranexamic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTranexamic acidвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Класифікація згідно АТХB02AA02від 1Активна02-09-2026, 13:44
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Доза діючої речовини50 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:44
Об'єм5мілілітрАктивна02-09-2026, 13:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Метформін таблетки/капсули по 1000 мг

600
штука
45601 , Україна , Волинська область , с.Липини , вул.Теремнівська, буд. 100, приміщення аптечного складу Луцької ЦРЛ ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metformin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA10BA02від 1Активна02-09-2026, 13:44
Класифікація згідно МННMetforminвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 13:44
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 13:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг

1 800
штука
45601 , Україна , Волинська область , с.Липини , вул.Теремнівська, буд. 100, приміщення аптечного складу Луцької ЦРЛ ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEmpagliflozinвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Класифікація згідно АТХA10BK03від 1Активна02-09-2026, 13:44
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:44
Тип пакуванняФлакон, Блістервід 1Активна02-09-2026, 13:44
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 13:44
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:46:36
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:44:08
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата товару здійснюється Замовником у безготівковій формі шляхом перерахування коштів у національній валюті України (українських гривнях) на поточний рахунок Постачальника. Оплата Замовником Постачальнику вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно видаткової накладної По ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка товарів за цим Договором здійснюється з моменту укладення договору до 31 грудня 2026 року. Постачання товарів здійснюється партіями відповідно до замовлень (заявок) Замовника, де зазначаються найменування (номенклатура) товарів згідно зі Специфікацією та необхідна їх кількість. Поставка тов ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:44:08
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:44:08
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:44:08
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:44:08
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:44:08
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ