Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:34. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:34

Підгузки для дорослих згідно з ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками (33751000-9 Підгузки)

Підгузки для дорослих згідно з ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками (33751000-9 Підгузки)... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006585-a Підгузки для дорослих згідно з ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками (33751000-9 Підгузки) від замовника Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006585-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-004288-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:34
по 07-09-2026, 00:00

У сумі договору про закупівлю буде враховуватися податок на додану вартість 7% у разі, коли Постачальник товару є платником податку на додану вартість. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. Відповідно до умов договору постачання товару і розвантаження в приміщення замовника здійснюються силами, засобами та за рахунок Постачальника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
371991.03
371 991,03 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва
ЄДРПОУ:25283364 Досьє YouControl
Контактна особа:Цимбала Тетяна Іванівна
Телефон:380445337251
E-mail:tc2603@ukr.net
Місцезнаходження:
02097, Україна, м. Київ,вул. Будищанська, будинок 4
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 90-175 см, поглинання: 2501-3000 мл

7 200
штука
02222 , Україна , м. Київ , вул. Беретті Вікентія, 18 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:26
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:26
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:26
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:26
Поглинання, млвід 2501.0 до 3000.0мілілітрАктивна02-09-2026, 13:26
Охоплення талії від (см)від 90.0 до 175.0сантиметрАктивна02-09-2026, 13:26
Охоплення талії до (см)від 90.0 до 175.0сантиметрАктивна02-09-2026, 13:26
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Підгузки-трусики для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: XL, охоплення талії: 76-180 см, поглинання: 1501-2000 мл

5 280
штука
02222 , Україна , м. Київ , вул. Беретті Вікентія, 18 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:26
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:26
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:26
ВидПідгузки-трусикивід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:26
Поглинання, млвід 1501.0 до 2000.0мілілітрАктивна02-09-2026, 13:26
Охоплення талії до (см)від 76.0 до 180.0сантиметрАктивна02-09-2026, 13:26
Охоплення талії від (см)від 76.0 до 180.0сантиметрАктивна02-09-2026, 13:26
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:34:11
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:29:22
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          1. Розрахунки за поставлений Товар здійснюються відповідно до частини першої статті 49 Бюджетного кодексу України за фактом поставки. Попередня оплата Товару не передбачається. Оплата здійснюється Замовником за фактично отриманий належної якості та/або кількості Товар в національній валюті України ш ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          1. Постачальник власними силами, засобами та за власний рахунок відповідно до умов цього Договору зобов’язується здійснити поставку Товару до 01 жовтня 2026 року включно. 2. Постачання товару і розвантаження здійснюються силами, засобами та за рахунок Постачальника. 3. Документи, що засвідчують якіс ... Більше

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:46
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:46
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:46
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:46
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:46
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ