Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:21. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:21

Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 12,42 мг, фенобарбітал 11,34 мг, олія м’яти 0,88 мг) в таблетках; Валідол таблетки по 60 мг; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Валідол таблетки по 100 мг; Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Метамізол натрію, розчин для... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006421-a Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Барбітурати від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006421-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-008060-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
26020.42
26 020,42 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:37564865 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Гончарук
Телефон:+380994031999
E-mail:frc_pmsd@ukr.net
Місцезнаходження:
66700, Україна, Одеська область,Роздільнянський р-н, селище Захарівка, вул. Центральна, буд. 1Б
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:21
по 07-09-2026, 10:00

Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл; Класифікація згідно АТХ: N05CB02, Класифікація згідно МНН: Barbiturates in combination with other drugs, Форма випуску: Таблетки, Тип пакування: Блістер, Етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти: 12,42 мг, Фенобарбітал: 11,34 мг, Олія м’яти: 0,88 мг

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metoclopramide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03FA01від 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННMetoclopramideвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metamizole sodium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMetamizole sodiumвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно АТХN02BB02від 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини500 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм2 млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A03AD02
Класифікатор МНН(1)
drotaverine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм2 млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
papaverine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AD01від 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННPapaverineвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 12,42 мг, фенобарбітал 11,34 мг, олія м’яти 0,88 мг) в таблетках

1 500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
barbiturates in combination with other drugs
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN05CB02від 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННBarbiturates in combination with other drugsвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 13:18
Етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти12,42 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Фенобарбітал11,34 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Олія м’яти0,88 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Валідол таблетки по 60 мг

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
validol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC01EXвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННValidolвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини60 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
magnesium sulfate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм5мілілітрАктивна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл

30
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ammonia
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR07ABвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННAmmoniaвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосуваннявід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини10 г/100 млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм100мілілітрАктивна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
furosemide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC03CA01від 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННFurosemideвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
diphenhydramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AA02від 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННDiphenhydramineвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм1мілілітрАктивна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл

30
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
hydrogen peroxide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AX01від 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННHydrogen peroxideвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосування, Розчин для зовнішнього застосування, воднийвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини3 %від 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняФлакон полімерний, Флакон полімерний укупорений кришкою з насадкою, Флакон полімерний з розпилювачем, Банка, Флакон, Флакон склянийвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм100мілілітрАктивна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм5 млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула

100
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
C01CA24
Класифікатор МНН(1)
epinephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEpinephrineвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно АТХC01CA24від 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини1.82 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм1 млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

500
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм1від 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл

50
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AC02від 1Активна02-09-2026, 13:18
МННChlorhexidineвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосуваннявід 1Активна02-09-2026, 13:18
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Об'єм200 млвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини0.05 %від 1Активна02-09-2026, 13:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Валідол таблетки по 100 мг

900
штука
66700 , Україна , Одеська область , селище Захарівка , вул.Центральна,буд. 1Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC01EXвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Класифікація згідно МННValidolвід 1Активна02-09-2026, 13:18
Форма випускуКапсули м'які, Таблеткивід 1Активна02-09-2026, 13:18
Доза діючої речовини100 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:18
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:21:01
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:18:35
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:18:36
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:18:36
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:18:36
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:18:36
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:18:36
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ