Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:16. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:16

Код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (МНН Sodium chloride)

Код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (МНН Sodium chloride) ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006369-a Код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (МНН Sodium chloride) від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006369-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-007814-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:16
по 05-09-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
902568.76
902 568,76 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:02007265 Досьє YouControl
Сайт:http://www.dokod.org.ua
Контактна особа:Олександр Кулинич
Телефон:+380939479732
E-mail:kylinichalextender@gmail.com
Місцезнаходження:
49055, Україна, Дніпропетровська область,м. Дніпро, вул. Ребініна лікаря, будинок 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл

5 917
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 13:15
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 13:15
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 13:15
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

15 798
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 13:15
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 13:15
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Об'єм200 млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 250 мл

1 000
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 13:15
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 13:15
Тип пакуванняКонтейнер, Пакет, Пляшка, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Об'єм250 млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл

10 614
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 13:15
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 13:15
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Об'єм400 млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл

248
штука
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул.Космічна,21, вул. Лікаря Ребініна,1 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 13:15
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 13:15
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Об'єм3000 млвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Тип пакуванняПакетвід 1Активна02-09-2026, 13:15
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 13:15
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:16:50
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:15:38
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          121
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:15:39
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:15:39
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:15:39
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:15:39
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:15:39
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ