Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:02. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:02

Бинт марлевий медичний нестерильний 5м*10см(НК 024:2023 48126 - Рулон марлевий нестерильний), вата медична гігроскопічна нестерильна 100г (НК 024:2023 58234 - Стрічка ватяна), нитка хірургічна стерильна з голкою: кетгут, хромована, (НК 024:2023 3898 - Хірургічна нитка кетґут), 33140000-3 Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

Бинт марлевий медичний нестерильний 5м*10см(НК 024:2023 48126 - Рулон марлевий нестерильний), вата медична гігроскопічна нестерильна 100г (НК 024:2023... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006151-a Бинт марлевий медичний нестерильний 5м*10см(НК 024:2023 48126 - Рулон марлевий нестерильний), вата медична гігроскопічна нестерильна 100г (НК 024:2023 58234 - Стрічка ватяна), нитка хірургічна стерильна з голкою: кетгут, хромована, (НК 024:2023 3898 - Хірургічна нитка кетґут), 33140000-3 Медичні від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №2" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006151-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-004202-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:02
по 06-09-2026, 00:00

Нитка хірургічна стерильна з голкою: Матеріал нитки: Кетгут, Структура нитки:Хромована, Товщина нитки USP(EP):3/0(3,0), Довжина нитки: 0,75м, розсмоктується, без покриття, Тип згину голки, 3/8 кола, Довжина голки: 25мм, Тип голки: Зворотньо-ріжуча, Кількість голок: Одно-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Коричневий

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
6500
6 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №2" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:42789094 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Самчук
Телефон:+380961554646, +380636861543
E-mail:03881455m@ukr.net
Місцезнаходження:
10031, Україна, Житомирська область,м. Житомир, вул. Покровська, буд. 159
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, білизна 70%

200
штука
Україна , Житомирська область , Житомир , Покровська 159 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1Активна02-09-2026, 13:02
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна02-09-2026, 13:02
Стерильність бинтаНіАктивна02-09-2026, 13:02
Довжина5метрАктивна02-09-2026, 13:02
Кількість одиниць в упаковці1одиницяАктивна02-09-2026, 13:02
Білизнавід 70відсотокАктивна02-09-2026, 13:02
Ширина0.1метрАктивна02-09-2026, 13:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Вата медична нестерильна 100 г.

40
штука
Україна , Житомирська область , Житомир , Покровська 159 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал100% бавовнавід 1Активна02-09-2026, 13:02
Форма викладенняЗіг-заг, Pулонвід 1Активна02-09-2026, 13:02
Вага100 гвід 1Активна02-09-2026, 13:02
СтерильністьНіАктивна02-09-2026, 13:02
Засміченістьвід 0.0 до 0.7відсотокАктивна02-09-2026, 13:02
ГіпоалергенністьТакАктивна02-09-2026, 13:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Нитка хірургічна стерильна з голкою: Кетгут, Хромована, USP(EP):3/0(3,0), 0,75м, розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, Довжина голки: 25мм, Зворотньо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Коричневий

80
штука
Україна , Житомирська область , Житомир , Покровська 159 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиКетгутвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:02
Структура ниткиХромованавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:02
Товщина нитки USP(EP)3/0(3,0)від 1 до 1Активна02-09-2026, 13:02
Тип згину голки3/8 колавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:02
Тип голкиЗворотньо-ріжучавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:02
Кількість голокОдно-голковавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:02
Колір ниткиКоричневийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:02
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 13:02
Довжина ниткивід 0.75 до 0.75метрАктивна02-09-2026, 13:02
БіодеструкціяТакАктивна02-09-2026, 13:02
Наявність покриттяНіАктивна02-09-2026, 13:02
Наявність голкиТакАктивна02-09-2026, 13:02
Довжина голкивід 25.0 до 25.0міліметрАктивна02-09-2026, 13:02
Наявність петліНіАктивна02-09-2026, 13:02
Наявність насічкиНіАктивна02-09-2026, 13:02
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:02:56
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:02:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Бинт марлевий медичний нестерильний ТМ "Білосніжка". Вата медична гігроскопічна (зіг-заг) нестерильна ТМ "Білосніжка". Замовник здійснює закупівлю товару із встановленням посилань на торгову назву конкретного виробника, оскільки таке посилання є необхідними для здійснення закупівлі товару, який за с ... Більше

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:02:23
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:02:23
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:02:23
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:02:23
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:02:23
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ