Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:04. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:04

Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл; Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Омепразол 40 мг флакон; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 200 мл; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл; Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл

Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-005901-a Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл; Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; від замовника КНП "Вовчанська ЦРЛ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-005901-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-005639-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
255000
255 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КНП "Вовчанська ЦРЛ"
ЄДРПОУ:02002990 Досьє YouControl
Контактна особа:Ірина Романцова
Телефон:+380934569624, +380574142479
E-mail:vovcrb@i.ua
Місцезнаходження:
62504, Україна, Харківська область,м. Вовчанськ, вул. Писаревського Степана , 1-А
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:04
по 07-09-2026, 12:22

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл

1 200
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
theophylline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTheophyllineвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно АТХR03DA04від 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм5мілілітрАктивна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл

300
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
levofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01MA12від 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно МННLevofloxacinвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняПакет інфузійний в захисному пакеті, Контейнер, Пляшка, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовому, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл

40
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
potassium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPotassium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно АТХB05XA01від 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для інфузій, Концентрат для розчину для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм20від 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини75 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл

2 000
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

1 500
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм200 млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Омепразол 40 мг флакон

500
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A02BC01
Класифікатор МНН(1)
omeprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуЛіофілізат для розчину для ін'єкцій, Порошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини40 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл

100
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOndansetronвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно АТХA04AA01від 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм2від 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл

400
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
paracetamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм100від 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнер, Пакетвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Рінгера розчин для інфузій по 200 мл

500
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
electrolytes
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Натрію хлориду8.6 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Кальцію хлориду дигідрату0.32 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об`єм200мілілітрАктивна02-09-2026, 13:00
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 200 мл

200
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ciprofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCiprofloxacinвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно АТХJ01MA02від 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм200 млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г

500
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
cefazolin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01DB04від 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно МННCefazolinвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл

400
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
metronidazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01XD01від 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно МННMetronidazoleвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняПакет, Флакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл

60
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
calcium gluconate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно АТХA12AA03від 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно МННCalcium gluconateвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм10мілілітрАктивна02-09-2026, 13:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл

500
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , вул.Олександра Зачепила,12. ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAcetylcysteineвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Класифікація згідно АТХR05CB01від 1Активна02-09-2026, 13:00
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 13:00
Тип пакуванняАмпула з темного скла, Флакон, Ампулавід 1Активна02-09-2026, 13:00
Об'єм3мілілітрАктивна02-09-2026, 13:00
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:04:48
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:01:22
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:00:55
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:00:55
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:00:55
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:00:55
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:00:55
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ