Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 11:20. Дата останніх змін - 02-09-2026, 11:20

Омепразол 40 мг флакон; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл ; Заліза гідроксид сахарозний комплекс: розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл ; Препарат желатину 40 г/1000 мл, розчин для інфузій по 500 мл; Флютиказон суспензія для інгаляцій, 1 мг/мл по 2 мл; Рінгера розчин для інфузій по 400 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл; Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл; Електроліти та комбінації розчин для інфузій, по 500 мл; Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 200 мл; Цефоперазон/Сульбактам, порошок для ін'єкцій/інфузій 1г/1г; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл; Лактулоза сироп 3,335г/5мл флакон 200 мл

Омепразол 40 мг флакон; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл ; Заліза гідроксид сахарозний комплекс: розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-003732-a Омепразол 40 мг флакон; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл ; Заліза гідроксид сахарозний комплекс: розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл ; Препарат желатину 40 г/1000 мл, розчин для інфузій по 500 мл; Флютиказон суспензія для інгаляцій, 1 мг/мл по 2 мл; Рінгера розчин для інфузій по від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2339 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-003732-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-004696-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
739578.03
739 578,03 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2339
ЄДРПОУ:07848549 Досьє YouControl
Контактна особа:Сергій Монастирський
Телефон:+380932918166
E-mail:a2339_monastyrskyi@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
29026, Україна, Хмельницька область,м. Хмельницький, вул. Чорновола 122
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 11:20
по 07-09-2026, 08:00

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл ; Класифікація згідно МНН: Iron, parenteral preparations, Класифікація згідно АТХ: B03AC, Форма випуску: Розчин для ін'єкцій, Розчин для внутрішньовенних ін'єкцій, Об'єм: 5, Доза діючої речовини: 20 мг/мл, Тип пакування: Ампула; Класифікація згідно МНН: Gelatin agents, Класифікація згідно АТХ: B05AA06, Форма випуску: Розчин для інфузій, Об'єм: 500, Доза діючої речовини: 40 г/1000 мл, Тип пакування: Пляшка, Флакон; Флютиказон суспензія для інгаляцій, 1 мг/мл по 2 млFluticasone, R03BA05, 1 мг/мл, Суспензія для інгаляцій, 2 мл, Контейнер; Калію хлорид: Класифікація згідно МНН: Potassium chloride, Класифікація згідно АТХ: B05XA01, Форма випуску: Розчин для інфузій, Концентрат для розчину для інфузій, Об'єм: 20, Доза діючої речовини: 75 мг/мл, Тип пакування: Флакон, Пляшка; Електроліти та комбінації: Класифікація згідно МНН: Electrolytes, Класифікація згідно АТХ: B05BB01, Форма випуску: Розчин для інфузій, Тип пакування: Пляшка, Об`єм: 500 мілілітр, Магнію хлориду гексагідрату: 0.2 мг/мл, Калію хлориду: 0.3 мг/мл, Кальцію хлориду дигідрату: 0.37 мг/мл, Натрію хлориду: 6,8 мг/мл, Кислоти L-яблучної: 0,67 мг/мл, Натрію ацетату тригідрат: 3.27 мг/мл

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Омепразол 40 мг флакон

200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор АТХ(0)
A02BC01
Класифікатор МНН(1)
omeprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуЛіофілізат для розчину для ін'єкцій, Порошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини40 мгвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл

50
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм4від 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Заліза гідроксид сахарозний комплекс: розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл

100
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
iron, parenteral preparations
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННIron, parenteral preparationsвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХB03ACвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для внутрішньовенних ін'єкцій, Розчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм5від 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Препарат желатину 40 г/1000 мл, розчин для інфузій по 500 мл

80
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
gelatin agents
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННGelatin agentsвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХB05AA06від 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм500від 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини40 г/1000 млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Рінгера розчин для інфузій по 400 мл

1 000
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
electrolytes
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Натрію хлориду8.6 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Кальцію хлориду дигідрату0.32 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об`єм400мілілітрАктивна02-09-2026, 11:18
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл

50
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
mannitol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05BC01від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННMannitolвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини150 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм200від 1Активна02-09-2026, 11:18
Кількість одиниць в упаковці1від 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл

200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм3000 млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняПакетвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл

3 000
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

2 000
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм200 млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл

500
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм400 млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл

50
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
potassium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPotassium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХB05XA01від 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузій, Концентрат для розчину для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм20від 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини75 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 200 мл

200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
decamethoxine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDecamethoxineвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХD08AJ10, D08Aвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосування, Розчинвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини0,2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняКонтейнер однодозовий, Контейнер полімерний, Флакон із захисним ковпачком, Контейнер, Пляшка скляна, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм200мілілітрАктивна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Цефоперазон/Сульбактам, порошок для ін'єкцій/інфузій 1г/1г

500
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
cefoperazone and beta-lactamase inhibitor
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01DD62від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННCefoperazone and beta-lactamase inhibitorвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини1000 мг/1000 мгвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл

200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
bupivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBupivacaineвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХN01BB01від 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм5 млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл

600
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
paracetamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм100від 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнер, Пакетвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл

150
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
iohexol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм100від 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини350 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХV08AB02від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННIohexolвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Лактулоза сироп 3,335г/5мл флакон 200 мл

200
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026
Класифікатор МНН
lactulose
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA06AD11від 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно МННLactuloseвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуСиропвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини3,335 г/5 млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'єм200мілілітрАктивна02-09-2026, 11:18
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Флютиказон суспензія для інгаляцій, 1 мг/мл по 2 мл

400
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННFluticasoneвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХR03BA05від 1Активна02-09-2026, 11:18
Доза діючої речовини1 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуСуспензія для інгаляційвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняКонтейнервід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об'ємвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл

500
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytes in combination with other drugsвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХB05BB04від 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Сорбітолу60 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Натрію лактату19 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Натрію хлориду6 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Кальцію хлориду дигідрату0.1 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Магнію хлориду гексагідрату0.2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об`єм200мілілітрАктивна02-09-2026, 11:18
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 11:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Електроліти та комбінації розчин для інфузій, по 500 мл

500
штука
Україна , Хмельницька область ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна02-09-2026, 11:18
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 11:18
Магнію хлориду гексагідрату0.2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Кальцію хлориду дигідрату0.37 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Натрію хлориду6,8 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Кислоти L-яблучної0,67 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Натрію ацетату тригідрат3.27 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 11:18
Об`ємвід 500 до 500мілілітрАктивна02-09-2026, 11:18
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:20:15
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:18:51
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:18:52
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:18:52
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:18:52
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:18:52
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:18:52
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ