Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 11:09. Дата останніх змін - 02-09-2026, 11:09

Ланцети (скарифікатори), Системи для переливання крові та інфузійних розчинів, Шприци, Шприци, Шприци

Ланцети (скарифікатори), Системи для переливання крові та інфузійних розчинів, Шприци, Шприци, Шприци... Державна закупівля - UA-2026-09-02-003284-a Ланцети (скарифікатори), Системи для переливання крові та інфузійних розчинів, Шприци, Шприци, Шприци від замовника Комунальне некомерційне підприємство Петрівської сільської ради "Петрівський консультативно-діагностичний центр" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-003284-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-003894-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 11:09
по 07-09-2026, 08:00

, , , ,

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
12102
12 102 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство Петрівської сільської ради "Петрівський консультативно-діагностичний центр"
ЄДРПОУ:41058539 Досьє YouControl
Контактна особа:Забарна Світлана Леонідівна
Телефон:+380674921360
E-mail:nmkdc@ukr.net
Місцезнаходження:
07354, Україна, Київська область,село Нові Петрівці, вулиця Соборна,78
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ланцети (скарифікатори)

1 500
штука
07354 , Україна , Київська область , село Нові Петрівці , вулиця Соборна,78 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип застосуванняАвтоматичнийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Кольорове маркуванняЗеленийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Тип проколюючого елементаГолкавід 1Активна02-09-2026, 11:04
Розмір голки21Gвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:04
ПризначенняЗабір капілярної крові з пальцявід 1Активна02-09-2026, 11:04
Розташування проколюючого елементаЦентральневід 1Активна02-09-2026, 11:04
Тип пакуванняГруповевід 1Активна02-09-2026, 11:04
МатеріалНержавіюча стальвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Діаметр (ширина) проколюючого елемента, мм0.8міліметрАктивна02-09-2026, 11:04
Глибина проколу, мм1.8міліметрАктивна02-09-2026, 11:04
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 11:04
Кількість одиниць в упаковці100штукаАктивна02-09-2026, 11:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів

50
штука
07354 , Україна , Київська область , село Нові Петрівці , вулиця Соборна,78 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал трубкиПолівінілхлоридвід 1Активна02-09-2026, 11:04
ПакуванняПоліетиленовий пакетвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Матеріал голки для з'єднання з резервуаромМеталвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Розмір ін'єкційної голки21Gвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Тип з'єднання трубки з голкоюLuer Slipвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Матеріал ін'єкційної голкиМеталвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Вид системиПР (інфузійна)від 1Активна02-09-2026, 11:04
Стерильність, апірогенність, нетоксичністьТакАктивна02-09-2026, 11:04
Регулятор швидкості потоку роликовийТакАктивна02-09-2026, 11:04
Наявність ін'єкційної голкиТакАктивна02-09-2026, 11:04
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 11:04
Довжина трубки1500міліметрАктивна02-09-2026, 11:04
Інфузія під тискомНіАктивна02-09-2026, 11:04
Наявність фільтру розміром 0.2 мкмНіАктивна02-09-2026, 11:04
Захист від фотонів світлаНіАктивна02-09-2026, 11:04
Додатковий ін'єкційний портНіАктивна02-09-2026, 11:04
Кількість потокових трубок1штукаАктивна02-09-2026, 11:04
Кількість безголкових клапанів0штукаАктивна02-09-2026, 11:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шприци

1 500
штука
07354 , Україна , Київська область , село Нові Петрівці , вулиця Соборна,78 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1Активна02-09-2026, 11:04
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна02-09-2026, 11:04
Тип3-х компонентнийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Об'єм, мл5мілілітрАктивна02-09-2026, 11:04
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 11:04
Розмір голки, G22одиницяАктивна02-09-2026, 11:04
Довжина голки, мм38міліметрАктивна02-09-2026, 11:04
Наявність додаткової голкиНіАктивна02-09-2026, 11:04
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна02-09-2026, 11:04
СаморуйнуванняНіАктивна02-09-2026, 11:04
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна02-09-2026, 11:04
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 11:04
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)НіАктивна02-09-2026, 11:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Шприци

1 500
штука
07354 , Україна , Київська область , село Нові Петрівці , вулиця Соборна,78 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1Активна02-09-2026, 11:04
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна02-09-2026, 11:04
Тип3-х компонентнийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Об'єм, мл10мілілітрАктивна02-09-2026, 11:04
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 11:04
Розмір голки, G21одиницяАктивна02-09-2026, 11:04
Довжина голки, мм40міліметрАктивна02-09-2026, 11:04
Наявність додаткової голкиНіАктивна02-09-2026, 11:04
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна02-09-2026, 11:04
СаморуйнуванняНіАктивна02-09-2026, 11:04
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна02-09-2026, 11:04
Кількість одиниць в упаковці100штукаАктивна02-09-2026, 11:04
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)НіАктивна02-09-2026, 11:04
Серветка спиртова в комплектіНіАктивна02-09-2026, 11:04
Відкривач для ампулНіАктивна02-09-2026, 11:04
Світлозахисний шприцНіАктивна02-09-2026, 11:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Шприци

500
штука
07354 , Україна , Київська область , село Нові Петрівці , вулиця Соборна,78 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1Активна02-09-2026, 11:04
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна02-09-2026, 11:04
Тип3-х компонентнийвід 1Активна02-09-2026, 11:04
Об'єм, мл2мілілітрАктивна02-09-2026, 11:04
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 11:04
Розмір голки, G23одиницяАктивна02-09-2026, 11:04
Довжина голки, мм32міліметрАктивна02-09-2026, 11:04
Наявність ковпачка для блокування голкиТакАктивна02-09-2026, 11:04
Наявність додаткової голкиНіАктивна02-09-2026, 11:04
СаморуйнуванняНіАктивна02-09-2026, 11:04
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна02-09-2026, 11:04
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 11:04
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)НіАктивна02-09-2026, 11:04
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:09:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:04:29
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:04:27
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:04:27
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:04:27
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:04:27
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:04:27
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ