Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 10:50. Дата останніх змін - 02-09-2026, 10:50

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33600000-6 Фармацевтична продукція)

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33600000-6 Фармацевтична продукція)... Державна закупівля - UA-2026-09-02-002898-a Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33600000-6 Фармацевтична продукція) від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-002898-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-003426-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 10:50
по 07-09-2026, 00:00

Адреса для постачання – м. Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-а. Залишковий термін придатності має становити не менше 75% від загального терміну придатності. При кожній поставці повинні бути всі необхідні документи, згідно законодавства України. Поставка за рахунок Учасника. Поставка товару на протязі 3-х робочих днів з дня отримання замовлення.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
469851.97
469 851,97 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:42789136 Досьє YouControl
Контактна особа:Аліна Корзун
Телефон:+380674141791
E-mail:tmo2_alina@ukr.net
Місцезнаходження:
10004, Україна, Житомирська область,м. Житомир, вул. Романа Шухевича, буд. 2-А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0

800
штука
10004 , Україна , Житомирська область , Житомир , вул. Романа Шухевича, 2-а ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
J01DE01
Класифікатор МНН(1)
cefepime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCefepimeвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Класифікація згідно АТХJ01DE01від 1Активна02-09-2026, 10:49
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Спіронолактон таблетки/капсули по 25мг

7 500
штука
10004 , Україна , Житомирська область , Житомир , вул. Романа Шухевича, 2-а ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
spironolactone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC03DA01від 1Активна02-09-2026, 10:49
Класифікація згідно МННSpironolactoneвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Форма випускуТаблетки, Таблетки,вкриті плівковою оболонкою , Капсуливід 1Активна02-09-2026, 10:49
Доза діючої речовини25 мгвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 10:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г

1 700
штука
10004 , Україна , Житомирська область , Житомир , вул. Романа Шухевича, 2-а ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
cefotaxime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01DD01від 1Активна02-09-2026, 10:49
Класифікація згідно МННCefotaximeвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Декскетопрофен таблетки, вкриті плівковою оболонкою 25 мг

1 000
штука
10004 , Україна , Житомирська область , Житомир , вул. Романа Шухевича, 2-а ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
dexketoprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE17від 1Активна02-09-2026, 10:49
Класифікація згідно МННDexketoprofenвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 10:49
Доза діючої речовини25 мгвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 10:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО

200
штука
10004 , Україна , Житомирська область , Житомир , вул. Романа Шухевича, 2-а ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
colistin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННColistinвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Класифікація згідно АТХJ01XB01від 1Активна02-09-2026, 10:49
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій або інфузійвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Доза діючої речовини1 000 000 ОДвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон

7
штука
10004 , Україна , Житомирська область , Житомир , вул. Романа Шухевича, 2-а ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
caspofungin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCaspofunginвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Класифікація згідно АТХJ02AX04від 1Активна02-09-2026, 10:49
Форма випускуПорошок для концентрату для розчину для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Доза діючої речовини50 мгвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Комплекс заліза (ІІІ) гідроксиду з полімальтозою, таблетки, по 100 мг

3 000
штука
10004 , Україна , Житомирська область , Житомир , вул. Романа Шухевича, 2-а ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ferric oxide polymaltose complexes
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННFerric oxide polymaltose complexesвід 1Активна02-09-2026, 10:49
Класифікація згідно АТХB03AB05від 1Активна02-09-2026, 10:49
Форма випускуТаблетки жувальнівід 1Активна02-09-2026, 10:49
Доза діючої речовини100 мгвід 1Активна02-09-2026, 10:49
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:50:11
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:49:39
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:49:40
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:49:40
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:49:40
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:49:40
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:49:40
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ