Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 10:25. Дата останніх змін - 02-09-2026, 10:25

АМОКСИЛ-К порошок для розчину для ін'єкцій по 1,2 г порошку у флаконі; АМОКСИЛ-К 1000 таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 875 мг/125 мг; Амоксил-К 625 табл. в/о 500мг/125мг

АМОКСИЛ-К порошок для розчину для ін'єкцій по 1,2 г порошку у флаконі; АМОКСИЛ-К 1000 таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 875 мг/125 мг; Амоксил-К 6... Державна закупівля - UA-2026-09-02-002204-a АМОКСИЛ-К порошок для розчину для ін'єкцій по 1,2 г порошку у флаконі; АМОКСИЛ-К 1000 таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 875 мг/125 мг; Амоксил-К 625 табл. в/о 500мг/125мг від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Великомихайлівська багатопрофільна лікарня” Великомихайлівської селищної ради Одеської області від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-002204-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-002830-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 10:25
по 07-09-2026, 00:00

Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
293000
293 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Великомихайлівська багатопрофільна лікарня” Великомихайлівської селищної ради Одеської області
ЄДРПОУ:01998727 Досьє YouControl
Контактна особа:Олена ЦУРКАН
Телефон:+380485921286
E-mail:v-mih.crb@ukr.net
Місцезнаходження:
67100, Україна, Одеська область,Роздільнянський район, селище Велика Михайлівка, вул. Центральна, буд. 248
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр

2 000
штука
67100 , Україна , Одеська область , Роздільнянський район, селище Велика Михайлівка, вул. Центральна, 248 ,
по 28-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
J01CR02
Класифікатор МНН(1)
amoxicillin and beta-lactamase inhibitor
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAmoxicillin and beta-lactamase inhibitorвід 1Активна02-09-2026, 10:23
Класифікація згідно АТХJ01CR02від 1Активна02-09-2026, 10:23
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій або інфузій, Порошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 10:23
Доза діючої речовини1000 мг/200 мгвід 1Активна02-09-2026, 10:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг

1 400
штука
67100 , Україна , Одеська область , Роздільнянський район, селище Велика Михайлівка, вул. Центральна, 248 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
amoxicillin and beta-lactamase inhibitor
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01CR02від 1Активна02-09-2026, 10:23
Класифікація згідно МННAmoxicillin and beta-lactamase inhibitorвід 1Активна02-09-2026, 10:23
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 10:23
Доза діючої речовини875 мг/125 мгвід 1Активна02-09-2026, 10:23
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 10:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг/125 мг

2 100
штука
67100 , Україна , Одеська область , Роздільнянський район, селище Велика Михайлівка, вул. Центральна, 248 ,
по 28-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
J01CR02
Класифікатор МНН(1)
amoxicillin and beta-lactamase inhibitor
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01CR02від 1Активна02-09-2026, 10:23
Класифікація згідно МННAmoxicillin and beta-lactamase inhibitorвід 1Активна02-09-2026, 10:23
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна02-09-2026, 10:23
Доза діючої речовини500 мг/125 мгвід 1Активна02-09-2026, 10:23
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 10:23
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:25:04
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:23:42
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:23:42
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:23:42
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:23:42
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:23:42
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:23:42
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ