Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 10:17. Дата останніх змін - 02-09-2026, 10:17

Шприци ін’єкційні трикомпонентні, одноразові, стерильні з дома голками 10 мл, 5 мл, 2 мл

Шприци ін’єкційні трикомпонентні, одноразові, стерильні з дома голками 10 мл, 5 мл, 2 мл... Державна закупівля - UA-2026-09-02-001925-a Шприци ін’єкційні трикомпонентні, одноразові, стерильні з дома голками 10 мл, 5 мл, 2 мл від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-001925-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-002429-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 10:17
по 07-09-2026, 01:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
5257.01
5 257,01 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:41180990 Досьє YouControl
Контактна особа:Іванна Когут
Телефон:+380678104433
E-mail:ivanka_kh@ukr.net
Місцезнаходження:
81151, Україна, Львівська область,с. Давидів, вул. Галицька, буд. 4-А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шприци

500
штука
81151 , Україна , Львівська область , с. Давидів, , вул. Галицька, 4А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1Активна02-09-2026, 10:13
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна02-09-2026, 10:13
Тип3-х компонентнийвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Об'єм, млвід 10.0 до 10.0мілілітрАктивна02-09-2026, 10:13
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 10:13
Розмір голки, Gвід 23.0 до 23.0одиницяАктивна02-09-2026, 10:13
Довжина голки, ммвід 30.0 до 30.0міліметрАктивна02-09-2026, 10:13
Наявність додаткової голкиТакАктивна02-09-2026, 10:13
Наявність ковпачка для блокування голкиНіАктивна02-09-2026, 10:13
СаморуйнуванняНіАктивна02-09-2026, 10:13
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна02-09-2026, 10:13
Кількість одиниць в упаковцівід 100.0 до 100.0штукаАктивна02-09-2026, 10:13
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)НіАктивна02-09-2026, 10:13
Серветка спиртова в комплектіНіАктивна02-09-2026, 10:13
Відкривач для ампулНіАктивна02-09-2026, 10:13
Світлозахисний шприцНіАктивна02-09-2026, 10:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шприци

500
штука
81151 , Україна , Львівська область , с. Давидів, , вул. Галицька, 4А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1Активна02-09-2026, 10:13
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна02-09-2026, 10:13
Тип3-х компонентнийвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Об'єм, млвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна02-09-2026, 10:13
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 10:13
Розмір голки, Gвід 23.0 до 23.0одиницяАктивна02-09-2026, 10:13
Довжина голки, ммвід 30.0 до 30.0міліметрАктивна02-09-2026, 10:13
Наявність додаткової голкиТакАктивна02-09-2026, 10:13
Наявність ковпачка для блокування голкиНіАктивна02-09-2026, 10:13
СаморуйнуванняНіАктивна02-09-2026, 10:13
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна02-09-2026, 10:13
Кількість одиниць в упаковцівід 150.0 до 150.0штукаАктивна02-09-2026, 10:13
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)НіАктивна02-09-2026, 10:13
Серветка спиртова в комплектіНіАктивна02-09-2026, 10:13
Відкривач для ампулНіАктивна02-09-2026, 10:13
Світлозахисний шприцНіАктивна02-09-2026, 10:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шприци

500
штука
81151 , Україна , Львівська область , с. Давидів, , вул. Галицька, 4А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1Активна02-09-2026, 10:13
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна02-09-2026, 10:13
Тип3-х компонентнийвід 1Активна02-09-2026, 10:13
Об'єм, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна02-09-2026, 10:13
СтерильністьТакАктивна02-09-2026, 10:13
Розмір голки, Gвід 23.0 до 23.0одиницяАктивна02-09-2026, 10:13
Довжина голки, ммвід 30.0 до 30.0міліметрАктивна02-09-2026, 10:13
Наявність додаткової голкиТакАктивна02-09-2026, 10:13
Наявність ковпачка для блокування голкиНіАктивна02-09-2026, 10:13
СаморуйнуванняНіАктивна02-09-2026, 10:13
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна02-09-2026, 10:13
Кількість одиниць в упаковцівід 120.0 до 120.0штукаАктивна02-09-2026, 10:13
Шприц безпечний (наявність безпечної голки)НіАктивна02-09-2026, 10:13
Серветка спиртова в комплектіНіАктивна02-09-2026, 10:13
Відкривач для ампулНіАктивна02-09-2026, 10:13
Світлозахисний шприцНіАктивна02-09-2026, 10:13
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:17:04
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:15:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:13:17
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:13:17
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:13:17
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:13:17
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:13:17
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ