Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 09:55. Дата останніх змін - 02-09-2026, 09:55

ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл (Levofloxacin), Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл (Metronidazole), Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл (Magnesium sulfate), Піперацилін/тазобактам, порошок(ліофілізат) для розчину , по 4 г/0,5 г (Piperacillin and beta-lactamase inhibitor), Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл (Acetylcysteine)

ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл (Levofloxacin), Метронідазол, розчин для інфузій... Державна закупівля - UA-2026-09-02-001506-a ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл (Levofloxacin), Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл (Metronidazole), Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл (Magnesium sulfate), Піперацилін/тазобактам, від замовника Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-001506-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-001939-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 09:55
по 07-09-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
292870
292 870 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
ЄДРПОУ:01999106 Досьє YouControl
Контактна особа:Галина Пшінник
Телефон:+380756173897
E-mail:psinnikgalina@gmail.com
Місцезнаходження:
36011, Україна, Полтавська область,м. Полтава, вул. Шевченка, 23
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл

500
штука
36011 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. Шевченка, 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
levofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01MA12від 1Активна02-09-2026, 09:54
Класифікація згідно МННLevofloxacinвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Тип пакуванняПакет інфузійний в захисному пакеті, Контейнер, Пляшка, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовому, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл

2 000
штука
36011 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. Шевченка, 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metronidazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01XD01від 1Активна02-09-2026, 09:54
Класифікація згідно МННMetronidazoleвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Тип пакуванняПакет, Флакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 09:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

10 000
штука
36011 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. Шевченка, 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
magnesium sulfate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна02-09-2026, 09:54
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 09:54
Об'єм5мілілітрАктивна02-09-2026, 09:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Піперацилін/тазобактам, порошок(ліофілізат) для розчину , по 4 г/0,5 г

300
штука
36011 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. Шевченка, 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
piperacillin and beta-lactamase inhibitor
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPiperacillin and beta-lactamase inhibitorвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Класифікація згідно АТХJ01CR05від 1Активна02-09-2026, 09:54
Доза діючої речовини4 г/0,5 гвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Форма випускуЛіофілізат для розчину для ін'єкцій, Порошок ліофілізований для приготування розчину для інфузій, Порошок для розчину для інфузій, Порошок для розчину для ін'єкцій, Ліофілізат для розчину для інфузій, Порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій, Порошок для концентрату для розчину для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл

3 000
штука
36011 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. Шевченка, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAcetylcysteineвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Класифікація згідно АТХR05CB01від 1Активна02-09-2026, 09:54
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 09:54
Тип пакуванняАмпула з темного скла, Флакон, Ампулавід 1Активна02-09-2026, 09:54
Об'єм3мілілітрАктивна02-09-2026, 09:54
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:55:16
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:54:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:54:51
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:54:51
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:54:51
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:54:51
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:54:51
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ