Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 09:02. Дата останніх змін - 02-09-2026, 09:02

Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 5 мл , Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл, Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі, Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0,25 мг/мл, по 1 мл, Метилдопа таблетки по 250 мг

Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 5 мл , Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл, Допамін концентрат для приготування розчину для інфузі... Державна закупівля - UA-2026-09-02-000469-a Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 5 мл , Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл, Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі, Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0,25 мг/мл, по 1 мл, Метилдопа таблетки по 250 мг від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-000469-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-000476-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 09:02
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
16192
16 192 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
ЄДРПОУ:01982488 Досьє YouControl
Контактна особа:Михайляк Леся Миколаївна
Телефон:+380982273029
E-mail:barlikarnya@i.ua
Місцезнаходження:
23000, Україна, Вінницька область,місто Бар, вулиця Каштанова, будинок 34B
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 5 мл

3
штука
23000 , Україна , Вінницька область , місто Бар , вулиця Каштанова, будинок 34B ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННNifedipineвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Класифікація згідно АТХC08CA05від 1Активна02-09-2026, 08:55
Форма випускуКраплі оральнівід 1Активна02-09-2026, 08:55
Доза діючої речовини2 %від 1Активна02-09-2026, 08:55
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Об'єм5від 1Активна02-09-2026, 08:55
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна02-09-2026, 08:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл

170
штука
23000 , Україна , Вінницька область , місто Бар , вулиця Каштанова, будинок 34B ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 08:55
Класифікація згідно МННPhenylephrineвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Класифікація згідно АТХC01CA06від 1Активна02-09-2026, 08:55
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Об'єм1від 1Активна02-09-2026, 08:55
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі

160
штука
23000 , Україна , Вінницька область , місто Бар , вулиця Каштанова, будинок 34B ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC01CA04від 1Активна02-09-2026, 08:55
Класифікація згідно МННDopamineвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Форма випускуКонцентрат для приготування розчину для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Доза діючої речовини40 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Об'єм5від 1Активна02-09-2026, 08:55
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 08:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0,25 мг/мл, по 1 мл

50
штука
23000 , Україна , Вінницька область , місто Бар , вулиця Каштанова, будинок 34B ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 08:55
Класифікація згідно МННDigoxinвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Класифікація згідно АТХC01AA05від 1Активна02-09-2026, 08:55
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Доза діючої речовини0,25 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Об'єм1мілілітрАктивна02-09-2026, 08:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Метилдопа таблетки по 250 мг

100
штука
23000 , Україна , Вінницька область , місто Бар , вулиця Каштанова, будинок 34B ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC02AB01від 1Активна02-09-2026, 08:55
Класифікація згідно МННMethyldopaвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 08:55
Доза діючої речовини250 мгвід 1Активна02-09-2026, 08:55
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна02-09-2026, 08:55
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:02:32
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 08:55:56
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:55:55
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:55:55
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:55:55
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:55:55
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:55:55
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ