Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 08:55. Дата останніх змін - 02-09-2026, 08:55

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл;... Державна закупівля - UA-2026-09-02-000454-a Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Софіївська центральна лікарня" Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-000454-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-000223-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 08:55
по 07-09-2026, 08:40

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
64821
64 821 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Софіївська центральна лікарня" Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області
ЄДРПОУ:01989378 Досьє YouControl
Контактна особа:Татьяна, Светлана
Телефон:+380565028637, +380565029658
E-mail:sof123crl@gmail.com
Місцезнаходження:
53100, Україна, Дніпропетровська область,смт. Софіївка, вул. Карпенка, буд. 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл

1 000
штука
53100 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Софіївка , вул.Спортивна,1 ,
по 24-12-2026
Класифікатор МНН
metamizole sodium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMetamizole sodiumвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Класифікація згідно АТХN02BB02від 1Активна02-09-2026, 08:54
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Доза діючої речовини500 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 08:54
Об'єм2 млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

1 000
штука
53100 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Софіївка , вул.Спортивна,1 ,
по 24-12-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна02-09-2026, 08:54
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Об'єм1від 1Активна02-09-2026, 08:54
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 08:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл

500
штука
53100 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Софіївка , вул.Спортивна,1 ,
по 24-12-2026
Класифікатор МНН(0)
ciprofloxacin
Класифікатор АТХ(1)
J01MA02
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCiprofloxacinвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Класифікація згідно АТХJ01MA02від 1Активна02-09-2026, 08:54
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Об'єм100 млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Тип пакуванняПляшка, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовому, Флакон, Пакет, Пакет інфузійний в захисному пакеті, Контейнервід 1Активна02-09-2026, 08:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула

100
штука
53100 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Софіївка , вул.Спортивна,1 ,
по 24-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
C01CA24
Класифікатор МНН(1)
epinephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEpinephrineвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Класифікація згідно АТХC01CA24від 1Активна02-09-2026, 08:54
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Доза діючої речовини1.82 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Об'єм1 млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 08:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі

1 000
штука
53100 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Софіївка , вул.Спортивна,1 ,
по 24-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A03AD02
Класифікатор МНН(1)
drotaverine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна02-09-2026, 08:54
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 08:54
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Об'єм2 млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл

100
штука
53100 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Софіївка , вул.Спортивна,1 ,
по 24-12-2026
Класифікатор МНН
glucose
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05CX01від 1Активна02-09-2026, 08:54
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 08:54
Доза діючої речовини50 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Об'єм200від 1Активна02-09-2026, 08:54
Тип пакуванняФлакон, Контейнер, Пляшкавід 1Активна02-09-2026, 08:54
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 08:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

200
штука
53100 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Софіївка , вул.Спортивна,1 ,
по 24-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна02-09-2026, 08:54
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна02-09-2026, 08:54
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Об'єм200 млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна02-09-2026, 08:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл

1 000
штука
53100 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Софіївка , вул.Спортивна,1 ,
по 24-12-2026
Класифікатор МНН
diphenhydramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AA02від 1Активна02-09-2026, 08:54
Класифікація згідно МННDiphenhydramineвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 08:54
Об'єм1мілілітрАктивна02-09-2026, 08:54
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 08:55:43
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 08:54:26
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Покупець протягом 14 робочих днів після отримання товару, видаткової накладної здійснює оплату в розмірі 100% від загальної суми

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          14
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          . Постачання товару здійснюється перевізником за рахунок Постачальника. Відправка товару Постачальником Покупцю відбувається протягом 5-х робочих днів після отримання замовлення і підписаного договору від Покупця,

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:54:26
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:54:26
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:54:26
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:54:26
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 08:54:26
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ