Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 07:49. Дата останніх змін - 02-09-2026, 07:49

Лікарські засоби: Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл (Povidone-iodine), Повідон-йод, мазь/лінімент, 10 %, по 20 г (Povidone-iodine), Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 120 мл (Povidone-iodine), Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл (Diclofenac), Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл (Lidocaine), Лоратадин таблетки по 10 мг (Loratadine), Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл (Drotaverine), Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл (Ondansetron), Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл (Tranexamic acid) (ДК України 021-2015:33600000-6 «Фармацевтична продукція»)

Лікарські засоби: Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл (Povidone-iodine), Повідон-йод, мазь/лінімент, 10 %, по 20 г (Pov... Державна закупівля - UA-2026-09-02-000069-a Лікарські засоби: Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл (Povidone-iodine), Повідон-йод, мазь/лінімент, 10 %, по 20 г (Povidone-iodine), Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 120 мл (Povidone-iodine), Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-000069-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-014893-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 07:49
по 07-09-2026, 08:00

Строк постачання Товару Постачальником: з дати підписання договору та до 25 грудня 2026 року, згідно заявки Замовника. Поставка виконується Постачальником згідно заявки (телефоном, факсом, електронною поштою або листом) Замовника, протягом 5-х календарних днів з моменту отримання заявки від Замовника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
50660
50 660 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:26508184 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Никифорова
Телефон:+380978262655
E-mail:nikiforova2012@ukr.net
Місцезнаходження:
49005, Україна, Дніпропетровська область,м. Дніпро, пл. Соборна, 14
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл

30
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , площа Соборна, 14 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
povidone-iodine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини10 %, 100 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Форма випускуРозчин нашкірний, Розчин для зовнішнього застосування, Розчин для зовнішнього та місцевого застосуваннявід 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно АТХD08AG02від 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно МННPovidone-iodineвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Об'єм1000мілілітрАктивна02-09-2026, 07:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Повідон-йод, мазь/лінімент, 10 %, по 20 г

25
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , площа Соборна, 14 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
povidone-iodine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPovidone-iodineвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно АТХD08AG02від 1Активна02-09-2026, 07:47
Форма випускуЛінімент, Мазьвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Доза діючої речовини10 %, 100 мг/гвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Вага20грамАктивна02-09-2026, 07:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 120 мл

20
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , площа Соборна, 14 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
povidone-iodine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPovidone-iodineвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно АТХD08AG02від 1Активна02-09-2026, 07:47
Форма випускуРозчин нашкірний, Розчин для зовнішнього застосування, Розчин для зовнішнього та місцевого застосуваннявід 1Активна02-09-2026, 07:47
Доза діючої речовини10 %, 100 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Об'єм120мілілітрАктивна02-09-2026, 07:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл

500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , площа Соборна, 14 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
diclofenac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AB05від 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно МННDiclofenacвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Об'єм3мілілітрАктивна02-09-2026, 07:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

2 000
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , площа Соборна, 14 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
lidocaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLidocaineвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно АТХN01BB02від 1Активна02-09-2026, 07:47
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 07:47
Об'єм2мілілітрАктивна02-09-2026, 07:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Лоратадин таблетки по 10 мг

500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , площа Соборна, 14 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
loratadine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AX13від 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно МННLoratadineвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 07:47
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Тип пакуванняБлістервід 1Активна02-09-2026, 07:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

100
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , площа Соборна, 14 ,
по 25-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A03AD02
Класифікатор МНН(1)
drotaverine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Об'єм2 млвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл

250
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , площа Соборна, 14 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOndansetronвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно АТХA04AA01від 1Активна02-09-2026, 07:47
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Об'єм2від 1Активна02-09-2026, 07:47
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 07:47
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл

500
штука
49005 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , площа Соборна, 14 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
tranexamic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTranexamic acidвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Класифікація згідно АТХB02AA02від 1Активна02-09-2026, 07:47
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Доза діючої речовини50 мг/млвід 1Активна02-09-2026, 07:47
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна02-09-2026, 07:47
Об'єм5мілілітрАктивна02-09-2026, 07:47
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 07:49:04
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 07:47:29
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 07:47:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 07:47:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 07:47:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 07:47:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 07:47:30
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ