Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 23:13. Дата останніх змін - 01-09-2026, 23:13

Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Урологічні прокладки

Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих... Державна закупівля - UA-2026-09-01-012045-a Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Урологічні прокладки від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-012045-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-014989-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 23:13
по 04-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
462894.47
462 894,47 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
ЄДРПОУ:25375178 Досьє YouControl
Контактна особа:Наталя Дейнека
Телефон:+380930482628
E-mail:buh.cpmsd6@ukr.net
Місцезнаходження:
54029, Україна, Миколаївська область,м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Підгузки для дітей

720
штука
54029 , Україна , Миколаївська область , місто Миколаїв , вул. Шосейна, 58 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEVAвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Тип підгузківПідгузкивід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Розмірвід 5 до 5одиницяАктивна01-09-2026, 23:11
Вагова група, (від) кгвід 11 до 11кілограмАктивна01-09-2026, 23:11
Вагова група, (до) кгвід 25 до 25кілограмАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість одиниць в упаковці шт.від 35 до 35штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Поглинання, млвід 960.0 до 960.0мілілітрАктивна01-09-2026, 23:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Підгузки для дітей

960
штука
54029 , Україна , Миколаївська область , місто Миколаїв , вул. Шосейна, 58 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEVALINвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Тип підгузківПідгузкивід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Розмірвід 6 до 6одиницяАктивна01-09-2026, 23:11
Вагова група, (від) кгвід 15 до 15кілограмАктивна01-09-2026, 23:11
Вагова група, (до) кгвід 30 до 30кілограмАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість одиниць в упаковці шт.від 36 до 36штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Поглинання, млвід 1200.0 до 1200.0мілілітрАктивна01-09-2026, 23:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Підгузки для дітей

1 200
штука
54029 , Україна , Миколаївська область , місто Миколаїв , вул. Шосейна, 58 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEVAвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Тип підгузківПідгузки-трусикивід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Розмірвід 7 до 7одиницяАктивна01-09-2026, 23:11
Вагова група, (від) кгвід 19 до 19кілограмАктивна01-09-2026, 23:11
Вагова група, (до) кгвід 30 до 30кілограмАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість одиниць в упаковці шт.від 36 до 36штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Поглинання, млвід 1100.0 до 1100.0мілілітрАктивна01-09-2026, 23:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Підгузки для дорослих

480
штука
54029 , Україна , Миколаївська область , місто Миколаїв , вул. Шосейна, 58 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEVAвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Розмір підгузківXSвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Охоплення талії від (см)від 40.0 до 40.0сантиметрАктивна01-09-2026, 23:11
Охоплення талії до (см)від 60.0 до 60.0сантиметрАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість крапельвід 6.0 до 6.0штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Поглинання, млвід 1600.0 до 1600.0мілілітрАктивна01-09-2026, 23:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Підгузки для дорослих

480
штука
54029 , Україна , Миколаївська область , місто Миколаїв , вул. Шосейна, 58 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEVAвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Розмір підгузківSвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Охоплення талії від (см)від 50.0 до 50.0сантиметрАктивна01-09-2026, 23:11
Охоплення талії до (см)від 90.0 до 90.0сантиметрАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість крапельвід 10.0 до 10.0штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість одиниць в упаковцівід 10 до 10штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Поглинання, млвід 2100.0 до 2100.0мілілітрАктивна01-09-2026, 23:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Підгузки для дорослих

8 080
штука
54029 , Україна , Миколаївська область , місто Миколаїв , вул. Шосейна, 58 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEVAвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Охоплення талії від (см)від 90.0 до 90.0сантиметрАктивна01-09-2026, 23:11
Охоплення талії до (см)від 155.0 до 155.0сантиметрАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість крапельвід 8.0 до 8.0штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість одиниць в упаковцівід 20 до 20штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Поглинання, млвід 3000.0 до 3000.0мілілітрАктивна01-09-2026, 23:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Підгузки для дорослих

4 660
штука
54029 , Україна , Миколаївська область , місто Миколаїв , вул. Шосейна, 58 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEVAвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна01-09-2026, 23:11
Охоплення талії від (см)від 110.0 до 110.0сантиметрАктивна01-09-2026, 23:11
Охоплення талії до (см)від 170.0 до 170.0сантиметрАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість крапельвід 8.0 до 8.0штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість одиниць в упаковцівід 20 до 20штукаАктивна01-09-2026, 23:11
Поглинання, млвід 3000.0 до 3000.0мілілітрАктивна01-09-2026, 23:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Урологічні прокладки

1 800
штука
54029 , Україна , Миколаївська область , місто Миколаїв , вул. Шосейна, 58 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEVAвід 1Активна01-09-2026, 23:11
СтатьУніверсальнівід 1Активна01-09-2026, 23:11
Кількість використаньОдноразовівід 1Активна01-09-2026, 23:11
Кількість крапель4від 1Активна01-09-2026, 23:11
Поглинання, млвід 550.0 до 550.0мілілітрАктивна01-09-2026, 23:11
Кількість одиниць в упаковцівід 36 до 36штукаАктивна01-09-2026, 23:11
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 23:13:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 23:11:47
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за Товар, який надано Постачальником, проводиться за фактом поставки на підставі виставленого рахунку та накладної на умовах відстрочки платежу на термін до 15 банківських днів, у разі наявності та в межах відповідних асигнувань.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Строк поставки товарів: товар повинен бути поставлений Покупцеві за попередньою заявкою Покупця в кількості та у строки, що не перевищують 5 робочих днів з моменту отримання Постачальником заявки Покупця до 31 грудня 2026 року. Поставка проводиться безпосередньо Покупцю транспортом Постачальника за ... Більше

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 23:11:48
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 23:11:48
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 23:11:48
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 23:11:48
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 23:11:48
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ