Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:33. Дата останніх змін - 01-09-2026, 15:33

Набори гінекологічні, Рукавички медичні оглядові, Рукавички медичні хірургічні, Покриття операційне

Набори гінекологічні, Рукавички медичні оглядові, Рукавички медичні хірургічні, Покриття операційне... Державна закупівля - UA-2026-09-01-008386-a Набори гінекологічні, Рукавички медичні оглядові, Рукавички медичні хірургічні, Покриття операційне від замовника Комунальне некомерційне підприємство Петрівської сільської ради "Петрівський консультативно-діагностичний центр" від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-008386-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-010718-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:33
по 07-09-2026, 08:00

, , ,

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
15550
15 550 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство Петрівської сільської ради "Петрівський консультативно-діагностичний центр"
ЄДРПОУ:41058539 Досьє YouControl
Контактна особа:Забарна Світлана Леонідівна
Телефон:+380674921360
E-mail:nmkdc@ukr.net
Місцезнаходження:
07354, Україна, Київська область,село Нові Петрівці, вулиця Соборна,78
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Набори гінекологічні

150
штука
07354 , Україна , Київська область , село Нові Петрівці , вулиця Соборна,78 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип комплектації№ 3від 1Активна01-09-2026, 15:28
Дзеркало вагінальнерозмір M - 1 шт.від 1Активна01-09-2026, 15:28
Щіточка гінекологічна цервікальна1 шт.від 1Активна01-09-2026, 15:28
Пелюшка гігієнічна1 шт.від 1Активна01-09-2026, 15:28
Бахіли1 паравід 1Активна01-09-2026, 15:28
Рукавички медичнірозмір M - 1 паравід 1Активна01-09-2026, 15:28
Аплікатор ватний1 шт.від 1Активна01-09-2026, 15:28
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 15:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Рукавички медичні оглядові

2 500
пара
07354 , Україна , Київська область , село Нові Петрівці , вулиця Соборна,78 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Mвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
Специфічність манжетиЗ валиком на манжетівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
Клас медичного виробуКлас Iвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
СтерильністьНіАктивна01-09-2026, 15:28
Наявність пудриНіАктивна01-09-2026, 15:28
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)6ньютонАктивна01-09-2026, 15:28
Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.1міліметрАктивна01-09-2026, 15:28
Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.08міліметрАктивна01-09-2026, 15:28
Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.07міліметрАктивна01-09-2026, 15:28
Довжина манжети, мінімальна (мм)240міліметрАктивна01-09-2026, 15:28
Відповідність ДСТУ EN 455-2:2015ТакАктивна01-09-2026, 15:28
Кількість штук в упаковці, (пар)50параАктивна01-09-2026, 15:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Рукавички медичні хірургічні

50
пара
07354 , Україна , Київська область , село Нові Петрівці , вулиця Соборна,78 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Клас медичного виробуКлас II авід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
Специфічність манжетиЗ валиком на манжетівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)12ньютонАктивна01-09-2026, 15:28
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)8одиницяАктивна01-09-2026, 15:28
Антимікробне внутрішнє покриттяНіАктивна01-09-2026, 15:28
Відповідність ДСТУ EN 455-2:2015ТакАктивна01-09-2026, 15:28
Довжина манжети, мінімальна (мм)270міліметрАктивна01-09-2026, 15:28
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 15:28
Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.16міліметрАктивна01-09-2026, 15:28
ПодвійніНіАктивна01-09-2026, 15:28
Кількість штук в упаковці, (пар)1штукаАктивна01-09-2026, 15:28
Наявність пудриНіАктивна01-09-2026, 15:28
Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.1міліметрАктивна01-09-2026, 15:28
Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.16міліметрАктивна01-09-2026, 15:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Покриття операційне

100
штука
07354 , Україна , Київська область , село Нові Петрівці , вулиця Соборна,78 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняХірургічневід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
ВикористанняОдноразовевід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
Матеріал виготовленняСМСвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:28
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 15:28
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)НіАктивна01-09-2026, 15:28
Довжина, см80сантиметрАктивна01-09-2026, 15:28
Ширина, см70сантиметрАктивна01-09-2026, 15:28
Щільність матеріалу, г/м²35грам на квадратний метрАктивна01-09-2026, 15:28
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:33:14
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:28:03
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:28:01
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:28:01
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:28:01
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:28:01
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:28:01
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ