Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:11. Дата останніх змін - 01-09-2026, 15:11

Підгузки для дорослих

Підгузки для дорослих... Державна закупівля - UA-2026-09-01-007583-a Підгузки для дорослих від замовника КУ Мазниківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-007583-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-009600-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:11
по 04-09-2026, 08:00

Закупівля для відділення впо. Поставка товару здійснюється на умовах DDP - Україна (Інкотермс-2020) – склад Покупця, включаючи розвантаження товару, за адресою Замовника. Доставка товару здійснюється, безпосередньо на адресу Замовника, завантажувальні та розвантажувальні роботи – за рахунок постачальника, а не кур’єрами НОВА ПОШТА, ДЄЛІВЕРІ, САТ тощо. Приймання товару здійснюється тільки в присутності представника Постачальника

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
83220
83 220 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КУ Мазниківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю
ЄДРПОУ:30486938 Досьє YouControl
Контактна особа:Вільгуш Ольга Миколаївна
Телефон:+380967407066
E-mail:0989038900@ukr.net
Місцезнаходження:
32265, Україна, Хмельницька область,Хмельницький район село Мазники, вул. Л. Українки 3
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Підгузки для дорослих

1 470
штука
32265 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький район село Мазники , вул. Л. Українки 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
Охоплення талії від (см)100сантиметрАктивна01-09-2026, 15:01
Охоплення талії до (см)150сантиметрАктивна01-09-2026, 15:01
Кількість крапель8штукаАктивна01-09-2026, 15:01
Кількість одиниць в упаковці10штукаАктивна01-09-2026, 15:01
Поглинання, мл3400мілілітрАктивна01-09-2026, 15:01
Наявність клейкої стрічкиНіАктивна01-09-2026, 15:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Підгузки для дорослих

720
штука
32265 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький район село Мазники , вул. Л. Українки 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:01
Охоплення талії від (см)130сантиметрАктивна01-09-2026, 15:01
Охоплення талії до (см)170сантиметрАктивна01-09-2026, 15:01
Кількість крапель6штукаАктивна01-09-2026, 15:01
Кількість одиниць в упаковці10штукаАктивна01-09-2026, 15:01
Поглинання, мл2600мілілітрАктивна01-09-2026, 15:01
Наявність клейкої стрічкиНіАктивна01-09-2026, 15:01
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:11:33
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:01:54
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          відповідно до умов договору

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:01:52
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:01:52
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:01:52
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:01:52
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:01:52
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ