Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:01. Дата останніх змін - 01-09-2026, 15:01

Фармацевтична продукція

Фармацевтична продукція... Державна закупівля - UA-2026-09-01-007200-a Фармацевтична продукція від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-007200-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-008188-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:01
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
1218546.7
1 218 546,70 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади
ЄДРПОУ:02005496 Досьє YouControl
Контактна особа:Французова Наталія Ігорівна
Телефон:380474120072
E-mail:shpola.buh@gmail.com
Місцезнаходження:
20603, Україна, Черкаська область,Шпола, вулиця Миколи Амосова, будинок 10
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула

700
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
C01CA24
Класифікатор МНН(1)
epinephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХC01CA24від 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННEpinephrineвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм1 млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини1.82 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

10 000
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм1від 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл

100
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
neostigmine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN07AA01від 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм1від 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННNeostigmineвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини0,5 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Амброксол,розчин для ін'єкцій/інфузій 7,5 мг/мл, по 2мл

2 000
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ambroxol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR05CB06від 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм2 млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуРозчин для інфузій, Розчин для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННAmbroxolвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини7.5 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл

200
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
chloropyramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННChloropyramineвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХR06AC03від 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм1.0мілілітрАктивна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Гідрокортизон, суспензія для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл

100
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
hydrocortisone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуСуспензія для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХH02AB09від 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННHydrocortisoneвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм2.0мілілітрАктивна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Лінкоміцин розчин для ін'єкцій 300 мг/мл по 2 мл

400
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
lincomycin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини300 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХJ01FF02від 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННLincomycinвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм2 млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл

9 000
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
furosemide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХC03CA01від 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННFurosemideвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм2.0мілілітрАктивна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл

150
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
atracurium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAtracuriumвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХM03AC04від 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм5.0мілілітрАктивна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Ципрофлоксацин, краплі очні/вушні, 3 мг/мл, по 5 мл

80
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ciprofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини3 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХS03AA07від 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм5 млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННCiprofloxacinвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуКраплі очні, Краплі очні та вушні, Краплі вушнівід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр

1 200
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
J01CR02
Класифікатор МНН(1)
amoxicillin and beta-lactamase inhibitor
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01CR02від 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини1000 мг/200 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННAmoxicillin and beta-lactamase inhibitorвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій або інфузій, Порошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Ципрофлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг

400
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ciprofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCiprofloxacinвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняБлістервід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХJ01MA02від 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Іпідакрину гідрохлорид розчин для ін'єкцій 15 мг/мл ампула по 1мл

200
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини15 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННIpidacrineвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХN06DA05від 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуPозчин для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм1.0мілілітрАктивна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл

400
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
platyphylline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03AXвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННPlatyphyllineвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм1.0мілілітрАктивна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Ліпоєва кислота розчин для інфузій, 30 мг/мл по 20 мл

75
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випуску.Розчин для інфузійвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХA16AX01від 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм20від 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини30 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННThioctic acidвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Аргінін гідрохлорид, розчин для інфузій, 42 мг/мл по 100 мл

50
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
arginine hydrochloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XB01від 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини42 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм100від 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННArginine hydrochlorideвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Фамотидин таблетки по 20 мг

200
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
famotidine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістервід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННFamotidineвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХA02BA03від 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблеткивід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Фамотидин ліофілізат для розчину для ін'єкцій 20 мг у флаконах

100
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
famotidine Famotidine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BA03від 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННFamotidineвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуЛіофілізат для розчину для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Апіксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 2,5 мг

200
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
apixaban
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістервід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини2,5 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХB01AF02від 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННApixabanвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Метотрексат, таблетки, по 2,5 мг

250
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
methotrexate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХL01BA01, L04AX03, L01BA01від 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННMethotrexateвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняБлістер, Блістер з алюмінієвої фольги і ПВХ/ПВДХ-плівки, Флаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини2,5 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Метилпреднізолон, таблетки, по 4 мг

300
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
methylprednisolone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини4 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННMethylprednisoloneвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХH02AB04від 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняФлакон, Блістервід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг

300
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
empagliflozin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлакон, Блістервід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХA10BK03від 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННEmpagliflozinвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г

2 000
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ceftriaxone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCeftriaxoneвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХJ01DD04від 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл

915
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
paracetamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнер, Пакетвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм100від 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г

408
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
meropenem
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMeropenemвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХJ01DH02від 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій, Порошок для розчину для ін'єкцій або інфузійвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
26

Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл

2 110
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metronidazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННMetronidazoleвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм100 млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняПакет, Флакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХJ01XD01від 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
27

Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл

150
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
bupivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBupivacaineвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм20 млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХN01BB01від 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
28

Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 200 мл

100
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ciprofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм200 млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННCiprofloxacinвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХJ01MA02від 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
29

Сальбутамол, розчин для інгаляцій, 2,5 мг/2,5 мл, по 2,5 мл

140
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
salbutamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини2,5 мг/2,5 млвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняНебула, Контейнер однодозовийвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХR03AC02від 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно МННSalbutamolвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуРозчин для інгаляційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Об'єм2.5мілілітрАктивна01-09-2026, 14:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
30

Цефепім, порошок для ін'єкцій, 2,0 г

200
штука
20603 , Україна , Черкаська область , Шпола , вулиця Миколи Амосова, будинок 10 ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
J01DE01
Класифікатор МНН(1)
cefepime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCefepimeвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Доза діючої речовини2000 мгвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна01-09-2026, 14:48
Класифікація згідно АТХJ01DE01від 1Активна01-09-2026, 14:48
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:01:35
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:57:16
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Подання заявки
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:57:48
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:57:48
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:57:48
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:57:48
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:57:48
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ