Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 14:26. Дата останніх змін - 01-09-2026, 14:26

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування... Державна закупівля - UA-2026-09-01-006418-a Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування від замовника Комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради "Вараська багатопрофільна лікарня" від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-006418-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-008164-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 14:26
по 04-09-2026, 00:00

Поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не має походження з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
319961.3
319 961,30 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради "Вараська багатопрофільна лікарня"
ЄДРПОУ:33992414 Досьє YouControl
Контактна особа:Місюра Алла Михайлівна
Телефон:380363624265
E-mail:vbl33992414@gmail.com
Місцезнаходження:
34403, Україна, Рівненська область,Вараш, вул. Енергетиків, будинок 23
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пов'язка гідроколоїдна розмір (10см*10см) №1

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидЗ альгінатом кальцію та іонами сріблавід 1Активна01-09-2026, 14:18
ПакуванняІндивідуальневід 1Активна01-09-2026, 14:18
Розмір10х10від 1Активна01-09-2026, 14:18
Прозора основаТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Бактерицидна діяТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Кількість в упаковці1штукаАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність перфораційТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Насиченість лікарським засобомТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Товщина2.0міліметрАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пов'язка гідроколоїдна розмір 15см*15см №1

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПакуванняІндивідуальневід 1Активна01-09-2026, 14:18
Розмір15х15від 1Активна01-09-2026, 14:18
ВидЗ альгінатом кальцію та іонами сріблавід 1Активна01-09-2026, 14:18
Насиченість лікарським засобомТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Кількість в упаковці1штукаАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність перфораційТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Товщина2.0міліметрАктивна01-09-2026, 14:18
Прозора основаТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Бактерицидна діяТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 33 мм, відкритого типу, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, колорове кодування

200
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Особливість конструкціїВідкритого типувід 1Активна01-09-2026, 14:18
Розмір канюлі18Gвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Кольорове кодуванняТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність рентгенкотрастних смужок катетеруТакАктивна01-09-2026, 14:18
Захисний механізм голкиНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність подовжувачаНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність крилецьТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність додаткового ін’єкційного портуТакАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Маски медичні(крім захисних): киснева маска для дорослих, одноразова, нестерильна, з мішком-резервуаром та клапанами видиху, розмір 4, матеріал ПВХ, кріплення на гумових петлях, довжина кисневої трубки 200 см

195
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКисневавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Кількість застосуваньОдноразовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
МатеріалПолівінілхлоридвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Кріплення маскиНа гумових петляхвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Наявність мішкаТакАктивна01-09-2026, 14:18
Розмір4.0одиницяАктивна01-09-2026, 14:18
Клапани(отвори) видихуТакАктивна01-09-2026, 14:18
Довжина кисневої трубки200.0сантиметрАктивна01-09-2026, 14:18
СтерильністьНіАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Маски медичні(крім захисних): Киснева, Одноразова, нестерильна, Для дітей, На гумових петлях, з мішком, Розмір: 2, Матеріал: Полівінілхлорид, Клапани(отвори) видиху, Довжина кисневої трубки 200-220 см

20
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалПолівінілхлоридвід 1Активна01-09-2026, 14:18
ПризначенняКисневавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Кріплення маскиНа гумових петляхвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Кількість застосуваньОдноразовавід 1Активна01-09-2026, 14:18
Категорія (згідно призначення)Для дітейвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність мішкаТакАктивна01-09-2026, 14:18
Розмірвід 2.0 до 2.0одиницяАктивна01-09-2026, 14:18
Клапани(отвори) видихуТакАктивна01-09-2026, 14:18
Довжина кисневої трубкивід 200.0 до 220.0сантиметрАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Набір для катетеризації 2-канальний, катетер 7Fr довжиною 20 см, шприц 5мл , J провідник довжиною 50см, дилятатор 8F, кабель ЕКГ в комплекті

50
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип провідникаJвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Додаткові комплектаціїЕКГ-кабельвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Тип2-канальнийвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Довжина провідника, смвід 50.0 до 50.0сантиметрАктивна01-09-2026, 14:18
Довжина катетера, смвід 20.0 до 20.0сантиметрАктивна01-09-2026, 14:18
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 14:18
Об'єм шприца, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна01-09-2026, 14:18
Розмір катетера, Frвід 7.0 до 7.0одиницяАктивна01-09-2026, 14:18
Розмір дилататора, Fвід 8.0 до 8.0Французька шкалаАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Набір для катетеризації 3-канальний, катетер 7Fr довжиною 20см, шприц 5мл , J провідник довжиною 50см, дилятатор 8F, кабель ЕКГ в комплекті

20
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Додаткові комплектаціїЕКГ-кабельвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Тип провідникаJвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Тип3-канальнийвід 1Активна01-09-2026, 14:18
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 14:18
Об'єм шприца, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна01-09-2026, 14:18
Розмір катетера, Frвід 7.0 до 7.0одиницяАктивна01-09-2026, 14:18
Розмір дилататора, Fвід 8.0 до 8.0Французька шкалаАктивна01-09-2026, 14:18
Довжина катетера, смвід 20.0 до 20.0сантиметрАктивна01-09-2026, 14:18
Довжина провідника, смвід 50.0 до 50.0сантиметрАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дітей, з кисневою магістраллю, назальні кінчики прямі

70
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вікова групаДітивід 1Активна01-09-2026, 14:18
Форма назальних кінчиківПрямавід 1Активна01-09-2026, 14:18
Наявність кисневої магістраліТакАктивна01-09-2026, 14:18
ВисокопотоковийНіАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дорослих, з кисневою магістраллю, назальні кінчики прямі

440
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма назальних кінчиківПрямавід 1Активна01-09-2026, 14:18
Вікова групаДорослівід 1Активна01-09-2026, 14:18
Наявність кисневої магістраліТакАктивна01-09-2026, 14:18
ВисокопотоковийНіАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Комплект покриття операційного для гінекологічних операцій, покриття з адгез. краєм і отвором (6-9), щільність 30-35г/м

50
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКомплект для гінекологічних операційвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Вид комплектуКомплект покриття операційноговід 1Активна01-09-2026, 14:18
Наявність у основоного покриття адгезивного краюТакАктивна01-09-2026, 14:18
Кількість покриттів в комплектівід 6 до 9штукаАктивна01-09-2026, 14:18
Щільність основного покритявід 30 до 35грам на квадратний метрАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність адгезивної стрічкиНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність чохлаНіАктивна01-09-2026, 14:18
Стерильність комплектуТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність захисту для обиччяНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність бахіл в комплектіНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність отвору в покриттіТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність рукавичок в комплектіНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність марлевої серветкиНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність бічної кишеніНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність одягу в комплектіНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність серветки поглинаючоїНіАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Комплекти операційного покриття: прямокутне, для кесаревого розтину, стерильне, покриття 300×160 см зі спанбонду ламінованого 45 г/м² з отвором, сорочка для породіллі універсального розміру, шапочка, бахіли, пелюшка

50
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовлення основного покриттяСпанбонд ламінованийвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Вид комплектуКомплект покриття операційного та комплекту одягувід 1Активна01-09-2026, 14:18
ПризначенняКомплект для кесаревого розтинувід 1Активна01-09-2026, 14:18
Розмір одягуУніверсальнийвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Вид основного покриттяПрямокутневід 1Активна01-09-2026, 14:18
Вид одягуСорочка для породіллівід 1Активна01-09-2026, 14:18
Наявність додаткових елементів захистуШапочкавід 1Активна01-09-2026, 14:18
Додаткові комплектаціїПелюшкавід 1Активна01-09-2026, 14:18
Наявність отвору в покриттіТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність бахіл в комплектіТакАктивна01-09-2026, 14:18
Щільність основного покритя45грам на квадратний метрАктивна01-09-2026, 14:18
Довжина основного покриття (операційне/хірургічне)300.0сантиметрАктивна01-09-2026, 14:18
Ширина основного покриття (операційне/хірургічне)160.0сантиметрАктивна01-09-2026, 14:18
Стерильність комплектуТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність покриття (операційне/хірургічне)ТакАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Комплект покриття операційного та комплекту одягу акушерський, к-ть покриттів:8шт, щільність:30-35г/м2, в комплекті:халат(L), маска, шапочка, пелюшка, к-ть одягу:2шт, к-ть бахіл: 2 пари

100
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Додаткові комплектаціїПелюшкавід 1Активна01-09-2026, 14:18
Вид захисту обличчяМаска медичнавід 1Активна01-09-2026, 14:18
Розмір одягуLвід 1Активна01-09-2026, 14:18
ПризначенняКомплект акушерськийвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Вид одягуХалат хірургічнийвід 1Активна01-09-2026, 14:18
Наявність додаткових елементів захистуШапочкавід 1Активна01-09-2026, 14:18
Вид комплектуКомплект покриття операційного та комплекту одягувід 1Активна01-09-2026, 14:18
Наявність бахіл в комплектіТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність одягу в комплектіТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність покриття (операційне/хірургічне)ТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність чохлаНіАктивна01-09-2026, 14:18
Кількість одиниць одягу в комплекті2штукаАктивна01-09-2026, 14:18
Стерильність комплектуТакАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність рукавичок в комплектіНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність бічної кишеніНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність адгезивної стрічкиНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність серветки поглинаючоїНіАктивна01-09-2026, 14:18
Кількість пар бахіл в комплекті2параАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність у основоного покриття адгезивного краюНіАктивна01-09-2026, 14:18
Кількість покриттів в комплекті8штукаАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність марлевої серветкиНіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність отвору в покриттіНіАктивна01-09-2026, 14:18
Щільність основного покритявід 30 до 35грам на квадратний метрАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Маски медичні(крім захисних)

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалСиліконвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Кількість застосуваньБагаторазовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Розмірвід 3.0одиницяАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Маски медичні(крім захисних)

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалСиліконвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Кількість застосуваньБагаторазовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Розмірвід 4.0одиницяАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Маски медичні(крім захисних)

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалСиліконвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Кількість застосуваньБагаторазовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Розмірвід 5.0одиницяАктивна01-09-2026, 14:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Катетер назальний кисневий

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул. Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалПолівінілхлоридвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Форма назальних кінчиківПрямавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Вікова групаНемовлятавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Форма канюліТрубка одинарнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
ПідключенняДжерело киснювід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Тип трубкиОдноканальнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
ПризначенняПодача киснювід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
РозмірМаленькавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Кількість використаньОдноразовийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
КонекторУніверсальнийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:18
Довжина кисневої магістралі, ммвід 2100.0міліметрАктивна01-09-2026, 14:18
Діаметр канюлі внутрішній, ммвід 2.2міліметрАктивна01-09-2026, 14:18
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Розмір канюлі, Frвід 10.0Французька шкалаАктивна01-09-2026, 14:18
Максимальна швидкість потоку, л/хввід 2.0літр на хвилинуАктивна01-09-2026, 14:18
Армування трубкиТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Назальні кінчики м'якіТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність адаптераТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність порту для капнографіїТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
ВисокопотоковийТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Діаметр канюлі зовнішній, ммвід 3.2міліметрАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність блоку прикусуТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність латексуТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність DEHP, фталатівТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
Довжина канюлі, ммвід 210.0міліметрАктивна01-09-2026, 14:18
Наявність кисневої магістраліТак, НіАктивна01-09-2026, 14:18
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:26:04
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:24:53
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником вартості поставленої партії товару по безготівковому розрахунку протягом 30-ти банківських днів з моменту отримання Товару за цінами згідно видаткових накладних при наявності коштів на рахунку Замовника.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Сторонами погоджено, що продукція поставляється Постачальником по товарним накладним, згідно письмової заявки Замовника в термін до 10 робочих днів з моменту одержання замовлення.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:25:25
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:25:25
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:25:25
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:25:25
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:25:25
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ