Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 11:54. Дата останніх змін - 01-09-2026, 11:54

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 2(5,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий, Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 20, мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий, Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліамід, Монофіламентна, 3/0(2,0), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій, Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 2(5,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 4... Державна закупівля - UA-2026-09-01-003723-a Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 2(5,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий, Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 4/0(1,5), довжина від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-003723-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-004671-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
7200
7 200 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
ЄДРПОУ:01983186 Досьє YouControl
Контактна особа:Артур Трощук
Телефон:+380966712953
E-mail:artu2908@ukr.net
Місцезнаходження:
44601, Україна, Волинська область,Камінь-Каширський район, селище Маневичі, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ,1
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 11:54
по 04-09-2026, 00:00

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 2(5,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий

24
штука
44601 , Україна , Волинська область , Маневичі , вул. Незалежності, 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиПоліглактін 910від 1Активна01-09-2026, 11:53
Структура ниткиПлетенавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Товщина нитки USP(EP)2(5,0)від 1Активна01-09-2026, 11:53
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Тип голкиКолючавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Кількість голокОдно-голковавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Колір ниткиФіолетовийвід 1Активна01-09-2026, 11:53
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 11:53
Довжина нитки0.75метрАктивна01-09-2026, 11:53
БіодеструкціяТакАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність покриттяТакАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність голкиТакАктивна01-09-2026, 11:53
Довжина голки48міліметрАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність петліНіАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність насічкиНіАктивна01-09-2026, 11:53
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 20, мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий

24
штука
44601 , Україна , Волинська область , Маневичі , вул. Незалежності, 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиПоліглактін 910від 1Активна01-09-2026, 11:53
Структура ниткиПлетенавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Товщина нитки USP(EP)4/0(1,5)від 1Активна01-09-2026, 11:53
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Тип голкиРіжучавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Кількість голокОдно-голковавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Колір ниткиФіолетовийвід 1Активна01-09-2026, 11:53
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 11:53
Довжина нитки0.75метрАктивна01-09-2026, 11:53
БіодеструкціяТакАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність покриттяТакАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність голкиТакАктивна01-09-2026, 11:53
Довжина голки20міліметрАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність петліНіАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність насічкиНіАктивна01-09-2026, 11:53
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліамід, Монофіламентна, 3/0(2,0), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій

48
штука
44601 , Україна , Волинська область , Маневичі , вул. Незалежності, 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиПоліамідвід 1Активна01-09-2026, 11:53
Структура ниткиМонофіламентнавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Товщина нитки USP(EP)3/0(2,0)від 1Активна01-09-2026, 11:53
Тип згину голки3/8 колавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Тип голкиРіжучавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Кількість голокОдно-голковавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Колір ниткиСинійвід 1Активна01-09-2026, 11:53
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 11:53
Довжина нитки0.75метрАктивна01-09-2026, 11:53
БіодеструкціяНіАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність покриттяНіАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність голкиТакАктивна01-09-2026, 11:53
Довжина голки19міліметрАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність петліНіАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність насічкиНіАктивна01-09-2026, 11:53
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий

12
штука
44601 , Україна , Волинська область , Маневичі , вул. Незалежності, 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиПоліглактін 910від 1Активна01-09-2026, 11:53
Структура ниткиПлетенавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Товщина нитки USP(EP)1(4,0)від 1Активна01-09-2026, 11:53
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Тип голкиКолючавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Кількість голокОдно-голковавід 1Активна01-09-2026, 11:53
Колір ниткиФіолетовийвід 1Активна01-09-2026, 11:53
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 11:53
Довжина нитки0.9метрАктивна01-09-2026, 11:53
БіодеструкціяТакАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність покриттяТакАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність голкиТакАктивна01-09-2026, 11:53
Довжина голки48міліметрАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність петліНіАктивна01-09-2026, 11:53
Наявність насічкиНіАктивна01-09-2026, 11:53
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:54:40
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:53:45
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:53:45
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:53:45
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:53:45
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:53:45
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:53:45
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ