Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 10:30. Дата останніх змін - 01-09-2026, 10:30

Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти

Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти... Державна закупівля - UA-2026-09-01-001742-a Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти від замовника Комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради "Вараська багатопрофільна лікарня" від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-001742-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-002304-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 10:30
по 04-09-2026, 00:00

Поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не має походження з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
332733.38
332 733,38 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради "Вараська багатопрофільна лікарня"
ЄДРПОУ:33992414 Досьє YouControl
Контактна особа:Місюра Алла Михайлівна
Телефон:380363624265
E-mail:vbl33992414@gmail.com
Місцезнаходження:
34403, Україна, Рівненська область,Вараш, вул. Енергетиків, будинок 23
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дренаж Слабинского (Блэйка), з адаптером Жане, Fr 24, стерильний, ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, 500мм

50
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидЗ адаптером Жаневід 1Активна01-09-2026, 10:29
ТипСлабинского (Блэйка)від 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Розмір дренажа, Fr24.0одиницяАктивна01-09-2026, 10:29
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна01-09-2026, 10:29
Довжина трубки, мм500міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Дренаж торакальний, Fr 24, стеильний, з кольоровим кодуванням, ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, з ПВХ, довжиною 350мм.

60
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидЗ металевим троакаромвід 1Активна01-09-2026, 10:29
Матеріал виготовленняПрозорий термопластичний ПВХвід 1Активна01-09-2026, 10:29
ТипТорокальнийвід 1Активна01-09-2026, 10:29
Розмір дренажа, Fr24.0одиницяАктивна01-09-2026, 10:29
Довжина трубки, мм350міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна01-09-2026, 10:29
Кольорове кодуванняТакАктивна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Зонд стравохідний типу «Блекмор», розмір 20 Fr

2
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидЗонд стравохідний типу «Блекмор»від 1Активна01-09-2026, 10:29
Розмір, Fr20.0Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 6

40
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна01-09-2026, 10:29
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Довжинавід 100міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
Розмір, Fr6Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 8

40
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Довжинавід 100міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
Розмір, Fr8Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 10

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна01-09-2026, 10:29
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна01-09-2026, 10:29
Розмір, Fr10Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Довжинавід 100міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 14

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна01-09-2026, 10:29
Розмір, Fr14Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Довжинавід 100міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 10.00 одиниця, Довжина: 500-600 міліметр, З вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку)

100
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна01-09-2026, 10:29
ТипЗ вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку)від 1Активна01-09-2026, 10:29
Довжинавід 500 до 600міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
Розмір, Fr10Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Катетери аспіраційні: Катетери порожнинні, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 8.00 Французька шкала, Довжина: 500-550 міліметр, Тип: З вакуум-контролем (перехідник з двома отворами, одне з яких, скошено під кутом)

50
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна01-09-2026, 10:29
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна01-09-2026, 10:29
ТипЗ вакуум-контролем (перехідник з двома отворами, одне з яких, скошено під кутом)від 1Активна01-09-2026, 10:29
Довжинавід 500 до 550міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Розмір, Frвід 8 до 8Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 14 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний

30
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняЛатексвід 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна01-09-2026, 10:29
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна01-09-2026, 10:29
Довжина, мм400.0міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
Розмір, Fr14.0Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Об'єм балона, мл30.0мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 60 мл, №1

2 000
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна01-09-2026, 10:29
Матеріал дослідженняСечавід 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Об'єм60.0мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
ГрадуюванняТакАктивна01-09-2026, 10:29
Стійкість до автоклавуванняНіАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Пробірка вакуумна: Об'єм 1,28 мл., розмір: 8х120 мм, наповнювач: цитрат натрію 3,2%, колір кришки: Чорний, стерильна

3 200
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір кришкиЧорнийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Наповнювачцитрат натрію 3,2%від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Розмір, мм8х120від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Об'ємвід 1.28 до 1.28мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Пробірка вакуумна: Об'єм 9 мл., розмір: 16х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем), колір кришки: Червоний, стерильна

14 650
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
НаповнювачАктиватор згортання (кремнезем)від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Колір кришкиЧервонийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Розмір, мм16х100від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Об'ємвід 9.0 до 9.0мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Пробірка вакуумна: Об'єм 5 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем), колір кришки: Червоний, стерильна

100
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
НаповнювачАктиватор згортання (кремнезем)від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Колір кришкиЧервонийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Об'ємвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: літій гепарин, колір кришки: Зелений, стерильна

100
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Наповнювачлітій гепаринвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Колір кришкиЗеленийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Розмір, мм13х100від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Об'ємвід 6.0 до 6.0мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К3 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна

10 000
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Колір кришкиБузковийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
НаповнювачК3 ЕДТАвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Об'ємвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТакАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Одноразовий тримач, нестерильний, поліпропілен

10 000
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ОсноваПластиквід 1Активна01-09-2026, 10:29
МатеріалПоліпропіленвід 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьНіАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Катетер Фолея

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Матеріал виготовленняСилколатексвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість використаньОдноразовийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 10:29
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна01-09-2026, 10:29
Об'єм балона, млвід 1.5мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
Розмір, Frвід 6.0Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Довжина, ммвід 310.0міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Катетер Фолея

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість використаньОдноразовийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 10:29
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна01-09-2026, 10:29
Об'єм балона, млвід 30.0мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
Розмір, Frвід 8.0Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Довжина, ммвід 400.0міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Катетер Фолея

10
штука
34403 , Україна , Рівненська область , Вараш , вул.Енергетиків, 23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Матеріал виготовленняЛатексвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
Кількість використаньОдноразовийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:29
СтерильністьТак, НіАктивна01-09-2026, 10:29
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна01-09-2026, 10:29
Об'єм балона, млвід 30.0мілілітрАктивна01-09-2026, 10:29
Розмір, Frвід 10.0Французька шкалаАктивна01-09-2026, 10:29
Довжина, ммвід 400.0міліметрАктивна01-09-2026, 10:29
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:29:49
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:29:28
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником вартості поставленої партії товару по безготівковому розрахунку протягом 30-ти банківських днів з моменту отримання Товару за цінами згідно видаткових накладних при наявності коштів на рахунку Замовника.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Сторонами погоджено, що продукція поставляється Постачальником по товарним накладним, згідно письмової заявки Замовника в термін до 10 робочих днів з моменту одержання замовлення.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:29:35
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:29:35
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:29:35
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:29:35
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:29:35
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ