Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 19:47. Дата останніх змін - 31-08-2026, 19:47

Перев’язувальні матеріали

Перев’язувальні матеріали... Державна закупівля - UA-2026-08-31-012846-a Перев’язувальні матеріали від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-012846-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-015316-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 19:47
по 03-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
106924
106 924 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
ЄДРПОУ:02003600 Досьє YouControl
Контактна особа:Маланчук Наталія Олександрівна
Телефон:380956992704, 380956992704
E-mail:natali.malanchuk@gmail.com
Місцезнаходження:
61093, Україна, Харківська область,Харків, ВУЛИЦЯ ОЗЕРЯНСЬКА, будинок 5
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):1(4,0), 0.75 м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, 31 мм, Колючо-ріжуча, Кількість голок: Одно-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Фіолетовий

24
штука
Україна , Харківська область , Харків , Клочківська 337-А ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір ниткиФіолетовийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип голкиКолючо-ріжучавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Кількість голокОдно-голковавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип згину голки1/2 колавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Матеріал ниткиПоліглактін 910від 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Структура ниткиПлетенавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Товщина нитки USP(EP)1(4,0)від 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Наявність покриттяТакАктивна31-08-2026, 19:45
БіодеструкціяТакАктивна31-08-2026, 19:45
СтерильністьТакАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність петліНіАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина голкивід 31.0 до 31.0міліметрАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина ниткивід 0.75 до 0.75метрАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність голкиТакАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність насічкиНіАктивна31-08-2026, 19:45
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 5/0(1,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 17, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий

144
штука
Україна , Харківська область , Харків , Клочківська 337-А ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал ниткиПоліглактін 910від 1Активна31-08-2026, 19:45
Структура ниткиПлетенавід 1Активна31-08-2026, 19:45
Товщина нитки USP(EP)5/0(1,0)від 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип згину голки1/2 колавід 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип голкиКолючавід 1Активна31-08-2026, 19:45
Колір ниткиФіолетовийвід 1Активна31-08-2026, 19:45
Кількість голокОдно-голковавід 1Активна31-08-2026, 19:45
СтерильністьТакАктивна31-08-2026, 19:45
БіодеструкціяТакАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність покриттяТакАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина нитки0.75метрАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність голкиТакАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність петліНіАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність насічкиНіАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина голки17.0міліметрАктивна31-08-2026, 19:45
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):5/0(1,0), 0.7 м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, 17.0 мм, Колюча, Кількість голок, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки Фіолетовий

132
штука
Україна , Харківська область , Харків , Клочківська 337-А ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Структура ниткиПлетенавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип голкиКолючавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Кількість голокОдно-голковавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Матеріал ниткиПоліглактін 910від 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип згину голки1/2 колавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Колір ниткиФіолетовийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Товщина нитки USP(EP)5/0(1,0)від 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Наявність насічкиНіАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність петліНіАктивна31-08-2026, 19:45
БіодеструкціяТакАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність покриттяТакАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина голкивід 17.0 до 17.0міліметрАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність голкиТакАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина ниткивід 0.7 до 0.7метрАктивна31-08-2026, 19:45
СтерильністьТакАктивна31-08-2026, 19:45
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Нитки хірургічні стерильні з голкою

24
штука
Україна , Харківська область , Харків , Клочківська 337-А ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товщина нитки USP(EP)0(3,5)від 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип голкиКолючо-ріжучавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Кількість голокОдно-голковавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
БрендЕтікон, ЛЛСвід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Колір ниткиФіолетовийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Матеріал ниткиПоліглактін 910від 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип згину голки1/2 колавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Структура ниткиПлетенавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Наявність насічкиТак, НіАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність покриттяТак, НіАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність голкиТакАктивна31-08-2026, 19:45
БіодеструкціяТак, НіАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина голкивід 31.0 до 31.0міліметрАктивна31-08-2026, 19:45
СтерильністьТакАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність петліТак, НіАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина ниткивід 0.75 до 0.75метрАктивна31-08-2026, 19:45
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Нитки хірургічні стерильні з голкою

96
штука
Україна , Харківська область , Харків , Клочківська 337-А ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товщина нитки USP(EP)4/0(1,5)від 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип голкиЗворотньо-ріжучавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Кількість голокОдно-голковавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
БрендЕтікон, ЛЛСвід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Колір ниткиНезабарвленавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Матеріал ниткиПоліглактін 910від 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Тип згину голки3/8 колавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Структура ниткиПлетенавід 1 до 1Активна31-08-2026, 19:45
Наявність насічкиТак, НіАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність покриттяТак, НіАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність голкиТакАктивна31-08-2026, 19:45
БіодеструкціяТак, НіАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина голкивід 19.0 до 19.0міліметрАктивна31-08-2026, 19:45
СтерильністьТакАктивна31-08-2026, 19:45
Наявність петліТак, НіАктивна31-08-2026, 19:45
Довжина ниткивід 0.45 до 0.45метрАктивна31-08-2026, 19:45
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 19:47:32
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 19:47:01
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 19:47:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 19:47:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 19:47:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 19:47:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 19:47:19
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ