Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:58. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:58

Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Пелюшки одноразові, Урологічні прокладки

Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Пелюшки одноразові, Урологічні прокладки... Державна закупівля - UA-2026-08-31-009188-a Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Пелюшки одноразові, Урологічні прокладки від замовника Центр первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької селищної об'єднаної територіальної громади від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-009188-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-010185-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:58
по 03-09-2026, 10:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
187224.3
187 224,30 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Центр первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької селищної об'єднаної територіальної громади
ЄДРПОУ:40246437 Досьє YouControl
Контактна особа:Лютик Майя Вікторівна
Телефон:+380373421530
E-mail:centrpmsd_glibokaotg@ukr.net
Місцезнаходження:
60400, Україна, Чернівецька область,Глибока, вул. Шевченка 14
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Підгузки для дорослих

810
штука
60400 , Україна , Чернівецька область , Глибока , вул. Шевченка 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Розмір підгузківMвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Кількість крапель5.5штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Охоплення талії від (см)75сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Охоплення талії до (см)110сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Кількість одиниць в упаковці30штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Підгузки для дорослих

1 050
штука
60400 , Україна , Чернівецька область , Глибока , вул. Шевченка 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Охоплення талії від (см)130сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Охоплення талії до (см)170сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Кількість крапель5.5штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Кількість одиниць в упаковці30штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Поглинання, мл2500мілілітрАктивна31-08-2026, 15:49
Наявність клейкої стрічкиНіАктивна31-08-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Підгузки для дорослих

1 890
штука
60400 , Україна , Чернівецька область , Глибока , вул. Шевченка 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Охоплення талії від (см)100сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Охоплення талії до (см)150сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Кількість крапель5.5штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Кількість одиниць в упаковці30штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Поглинання, мл2500мілілітрАктивна31-08-2026, 15:49
Наявність клейкої стрічкиНіАктивна31-08-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Підгузки для дорослих

630
штука
60400 , Україна , Чернівецька область , Глибока , вул. Шевченка 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Розмір підгузківSвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Охоплення талії від (см)55сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Охоплення талії до (см)80сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Кількість крапель5.5штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Кількість одиниць в упаковці30штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Поглинання, мл1500мілілітрАктивна31-08-2026, 15:49
Наявність клейкої стрічкиНіАктивна31-08-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пелюшки одноразові

5 460
штука
60400 , Україна , Чернівецька область , Глибока , вул. Шевченка 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Стерильністьнестерильнавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
МатеріалНеткане волокно, Розпушена целюлоза, Целюлозавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:49
Абсорбуючий матеріалТакАктивна31-08-2026, 15:49
ГіпоалергенністьТакАктивна31-08-2026, 15:49
Адгезивний крайТакАктивна31-08-2026, 15:49
Водонепроникна зворотня сторона пелюшкиТакАктивна31-08-2026, 15:49
Ширина60сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Довжина90сантиметрАктивна31-08-2026, 15:49
Поглинання950мілілітрАктивна31-08-2026, 15:49
Кількість одиниць в упаковці30штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Урологічні прокладки

300
штука
60400 , Україна , Чернівецька область , Глибока , вул. Шевченка 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтатьЖіночівід 1Активна31-08-2026, 15:49
БрендSENIвід 1Активна31-08-2026, 15:49
Кількість крапель3від 1Активна31-08-2026, 15:49
Кількість використаньОдноразовівід 1Активна31-08-2026, 15:49
Кількість одиниць в упаковці15штукаАктивна31-08-2026, 15:49
Поглинання, мл360мілілітрАктивна31-08-2026, 15:49
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:57:55
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:49:03
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:49:01
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:49:01
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:49:01
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:49:01
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:49:01
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ