Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:03. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:03

КОД ДК 021:2015 33750000-2 Засоби для догляду за малюками (Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: L( КОД ДК 021:2015 33751000-9 Підгузки )( НК 024:2023:11239 Підгузник для дорослих, код НК 031:2024: T040101 Підгузник для нетримання), Пелюшка одноразова,розмір: 60x90,гіпоалергенна,з абсорбуючим матеріалом, адгезивний край, целюлоза, нестерильна, поглинання від 800 мілілітрів (ДК 021:2015 33752000- 6 Лактаційні вкладиші) (НК 024:2023: 60709 Пелюшка вбирає, код НК 031:2024 T04010299 Абсорбційні підкладки – інше), Урологічні прокладки: жіночі, одноразові, поглинання від 401-800мл (ДК 021:2015 33752000- 6 Лактаційні вкладиші) (НК 024:2023 35817 Вкладиші урологічні, всмоктуючи при нетриманні сечі, НК 031:2024: T04010203 - Абсорбційні антимікробні підкладки), Урологічні прокладки, Чоловічі, одноразові, поглинання: 801-1300 мл (ДК 021:2015 33752000- 6 Лактаційні вкладиші) (НК 024:2023 35817 Вкладиші урологічні, всмоктуючи при нетриманні сечі, НК 031:2024: T04010203 - Абсорбційні антимікробні підкладки)

КОД ДК 021:2015 33750000-2 Засоби для догляду за малюками (Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: L( КОД ДК 021:2015 33751... Державна закупівля - UA-2026-08-31-007122-a КОД ДК 021:2015 33750000-2 Засоби для догляду за малюками (Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: L( КОД ДК 021:2015 33751000-9 Підгузки )( НК 024:2023:11239 Підгузник для дорослих, код НК 031:2024: T040101 Підгузник для нетримання), Пелюшка одноразова,розмір: від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕПЛИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-007122-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-008881-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
31000
31 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕПЛИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
ЄДРПОУ:37337644 Досьє YouControl
Контактна особа:ГАЙДУК Катерина
Телефон:380674460631
E-mail:teplik.zakup_cpmsd@ukr.net
Місцезнаходження:
23800, Україна, Вінницька область,селище Теплик Гайсинський район, вул. Незалежності, будинок 2
1
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:03
по 03-09-2026, 00:00

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: L, охоплення талії: 83-155 см, поглинання: 1000-1500 мл

600
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик, Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:41
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:41
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:41
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:41
Поглинання, млвід 1000.0 до 1500.0мілілітрАктивна31-08-2026, 14:41
Охоплення талії до (см)від 83.0 до 155.0сантиметрАктивна31-08-2026, 14:41
Охоплення талії від (см)від 83.0 до 155.0сантиметрАктивна31-08-2026, 14:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пелюшка одноразова,розмір: 60x90,гіпоалергенна,з абсорбуючим матеріалом,адгезивний край,целюлоза,нестерильна,поглинання від 800 мілілітрів

300
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик, Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалЦелюлозавід 1Активна31-08-2026, 14:41
Стерильністьнестерильнавід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:41
ГіпоалергенністьТакАктивна31-08-2026, 14:41
Ширинавід 90 до 90сантиметрАктивна31-08-2026, 14:41
Поглинаннявід 800.0мілілітрАктивна31-08-2026, 14:41
Адгезивний крайТакАктивна31-08-2026, 14:41
Абсорбуючий матеріалТакАктивна31-08-2026, 14:41
Довжинавід 60 до 60сантиметрАктивна31-08-2026, 14:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Урологічні прокладки, Універсальні, одноразові, поглинання: 401-800 мл

1 200
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик, Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використаньОдноразовівід 1Активна31-08-2026, 14:41
СтатьУніверсальнівід 1Активна31-08-2026, 14:41
Поглинання, млвід 401.0 до 800.0мілілітрАктивна31-08-2026, 14:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Урологічні прокладки, Чоловічі, одноразові, поглинання: 801-1300 мл

600
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик, Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтатьЧоловічі, Універсальнівід 1Активна31-08-2026, 14:41
Кількість використаньОдноразовівід 1Активна31-08-2026, 14:41
Поглинання, млвід 801.0 до 1300.0мілілітрАктивна31-08-2026, 14:41
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:03:09
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:02:20
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          100 % оплата кожної партії поставленого товару, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 календарних днів , з моменту підписання відповідної видаткової накладної та/або Акту приймання продукції за умови поставки продукції відповідно до вимог р. 4 Договору, а також ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Враховуючи помісячне фінансування видатків за рахунок коштів місцевого бюджету поставка товару партіями протягом 10( десяти ) днів з дня отримання заявки ( див. Додаток №2 до договору)

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          60
          Період (днів):
          10
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Враховуючи помісячне фінансування видатків за рахунок коштів місцевого бюджету поставка товару партіями протягом 10( десяти ) днів з дня отримання заявки ( див. Додаток №2 до договору)

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          20
          Період (днів):
          10
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Враховуючи помісячне фінансування видатків за рахунок коштів місцевого бюджету поставка товару партіями протягом 10( десяти ) днів з дня отримання заявки ( див. Додаток №2 до договору)

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          20
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:02:31
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:02:31
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:02:31
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:02:31
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:02:31
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ